Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali sem gej?

Ali sem gej?

Star sem 23 let in do zdaj sem imel eno punco in sicer v 8. razredu OŠ. Včeraj sva s prijateljem na plaži pila pivo in po tem sva šla k meni domov po še in ko sva sedela na kavču sem opazil, da ima zelo lepo telo in počutil sem se rahlo čudno. Tema je zašla na seks in sploh se nisem zavedel kdaj in kako pa sem že nag ležal v njegovem objemu po divjem seksu in treh orgazmih, nikoli mi še ni bilo tako lepo ampak do zdaj sem bil vedno zelo proti gejem in nikoli nisem opazil, da bi mi bilo všeč kaj takega ampak sedaj mislim, da sem zaljubljen vanj. Kaj naj? Ali sem gej?

Možno je, da si. Težko mi od daleč sodimo, kaj tebe spolno vzburja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne. Si samo idi.ot, pa še zelo slab provokator povrhu.

nova
Uredništvo priporoča

Možno. Lahko si pa oboje

Včeraj se mi je na krožniku kar na lepel znašlo odlično kosilo. Še nikoli nisem jedel kaj tako dobrega. Mislim, da je bilo zelo dobro. Kaj naj? Ali imam rad dobro hrano?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A je nujno da se kategoriziraš?
Uživaj! 😉

Mogoce pa si bisex… Meni so tudi vsec punce in fantje. Od kod pa si, ce lahko vprasam?

Si biseksualec. Nic hudega, tudi ce si gay….zdaj bi te pa nekaj vprasal..a nakoncu te je zalil po obrazu ali samo v ritko? Ti je spustil mogoce po telesu? Si ti njemu v usta zalil in ga pošprical še potem po očeh? Sta med seksom si scala urin po telesu ali v usta?ali se je on med sexom postal in podriskal in si ti to drisko in drek pojedel pred njim in potem sta se zvalila z drekom v ustih? A on drugač dobro fafa in ti liže šupak? Samo zanimajo me tvoji odgovori da vidim ce si res gay ali ne. Jaz bi rekel da si bisex-kar je ubistvu bolje kot samo gay. Gres loh trojcka ti, prijatelj in kolegica. Pa se ti malo njega porivas v rit in mu das kumaro v rit on pa njej lize pizdico. Ali pa gre ona na kolena in vama ga obema sfafa do vrhunca. Men bi blo najbolj noro sendvic s tem da je ona vmes, eden jo žge v rit, taspodnji pa v pičkico. Lep pozdrav.

New Report

Close