Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški, zakaj vas tako privlači nagravžna vagina?

Moški, zakaj vas tako privlači nagravžna vagina?

Tega kot ženska ne morem razumeti. A tisto zveriženo mesovje vam je res lepo in privlačno?
Da o riti sploh ne govorim.

Ti pa si munjena v betico. A zdaj boš pa rekla, da je moški pimpelj lep????? In moška rit kosmata?????
Če je človek iskren, je v bistvo oboje grdo za pogledat, pi*ka in ku*ac.

Me ne.
Pogoj, da se spravimo v posteljne aktivnosti je higiena.

Ti pa si munjena v betico. A zdaj boš pa rekla, da je moški pimpelj lep????? In moška rit kosmata?????
Če je človek iskren, je v bistvo oboje grdo za pogledat, pi*ka in ku*ac.
[/quote]

Tudi to je seveda grdo. Ampak me zanima moško mnenje zakaj jih privlačijo vagine.
Pa ni treba žalit.


Hmmm, ponovi srednješolsko znanje biologije (ali uporabi Google). Vagina je drugo ime za nožnico. To je cevka v notranjosti ženskega telesa, torej ni ravno vidna. Tistemu “zveriženemu mesovju” se reče vulva oz. zunanje žensko spolovilo.

Ti nisi nobena ženska ampak fant potreben enega tiča
Ker tiča ne dobiš si zavisten ženskam . Ne peci strejt tipov ampak tiste ki so jim všeč moški in ne boš več tako zafrustriran

Točno takšni manijaki, kot je ta so izumili rezanje splovil malim deklicam.

Ok, ni najlepša stvar na svetu, je pa najbolj privlačna. Na ritke sem pa itak nor, pa ne sanjam analnega odnosa, ampak ritko je lepo božat, pa gnest, pa gledat, pa lubčkat… 🙂

Ne obstaja tako grda stvar kot ena pizda. Še najbolj se jo lahko primerja z posušeno meduzo na betonu plaže v Portorožu. Da ne govorim, da če jo dva dni ne operes, celo bivališče smrdi na obrat Rio Mare. Supak je vsaj ena obicna luknja, ne pa kot vagina, ki izgleda kot nek povozen lazar. Pa iz rite leze drek, ki iima večjo vrednost kot vrescav otrok, ki ni niti na bazenih zaželen.

Skrivaš se pod različnimi imeni, pa ti ne nuca glih. Navaden smrkav pedrček si, glede na ljubko izražanje, si očitno fouš, da imajo vsi rajš muce kot tvojga mini smokija. In slabo reklamo delaš pedrom, podpihuješ nasilje nad njimi, ker če se ne zavedaš, forum ni neki kar ugasneš in zate ne obstaja več.

No, ob takih komentarjih se pa res vidi koliko ste nekulturni, nimam besed…..

Napisal bom samo tole- če je ne bi tako skrivale, bi bila precej manj zanimiva.

Tudi jaz ne morem mimo ugotovitve, da si navaden gay!

Tebe je najbrž ded rodil.

New Report

Close