Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Tiste, ki imate popolnoma oguljeno pi*ko

Tiste, ki imate popolnoma oguljeno pi*ko

Tule je nekaj o tem, baje ni ravno priporočljivo:

http://www.slovenskenovice.si/stil/zdravje/clanek/katera-intimna-priceska-je-najboljsa-za-zdravje-60133

Da ne omenimo, kako je obrita pičkä grda.

Da ne omenimo kakšen bedak si

nova
Uredništvo priporoča

slovenske novice je najbolj referenčen častnik, ki ga sploh lahko najdemo.

Da ne omenimo kakšen bedak si
[/quote]

Bedak si ti, ki te moti dlaka na pezdi.
Če te moti dlaka na pezdi, potem liži lučko, pezdo pa prepusti pravim jebačem.
Takšne teme pa prepusti odraslim moškim.

Kosmata, obrita, mesnata al skrita, nikoli nisem bil razočaran. Spet se ženske obremenjujete z ženskami, moškim pa se gladko j… 🙂 samo da niso 5 cm dolge dlake ki že po nogah dol silijo… 🙂

Bedak si ti, ki te moti dlaka na pezdi.
Če te moti dlaka na pezdi, potem liži lučko, pezdo pa prepusti pravim jebačem.
Takšne teme pa prepusti odraslim moškim.
[/quote]

Dobro napisano! Se strinjam, pa sem ženska. Moja je čisto luštna, dlakice pa lepo na kratko pristrižene.
Nikoli ne bi imela popolnoma gole. Pri majhnih punčkah je to normalno, pri odraslih ženskah izgleda pa fuj.

“Bralka”, animacija je zelo lepa.
Tudi jaz sebi občasno malo uredim frizuro tam spodaj.

drug drugega programiramo

Na golo zrajbana pa še bolj.

Tale slikica ni moja in ne vem kdo je avtor, tako, da se vsem opravičujem in srčno upam, da me ne boste aretirali. Animacija mi je izredno všeč.[attachment=0]vagina_bigimage[1].jpg[/attachment]

drug drugega programiramo

Tale scena je copy paste po filmu American Beauty-lepota po ameriško….

Tale scena je copy paste po filmu American Beauty-lepota po ameriško….
[/quote]

Krasno, to pomeni, da smo v neki sceni…

drug drugega programiramo

Res so lepe sive dlake aneda? Mam pa ze raj pobrito u nulo.

V svetu, v katerem se nahajam ni žensk.
Zato sem si izmislil neko fantazijsko žensko in sem jo narisal.[attachment=0]Slikca5.jpg[/attachment]

drug drugega programiramo

Wau, popolnoma oguljeno p…. imam, res čestitam za visok nivo teme! Gonim se ne, da bi bolezni omenjene v članku fasala, sramne uši pa kar imejte tiste s krznom, ki očitno vse verjamete medijem. In tudi hvaljenje svojih prečudovitih ‘na kratko’ pristrizenih frizuric bom prepustila določenim zabitim monovkam.

“Bralka”
Ne vem, kaj naj naredim?

drug drugega programiramo

Dobro napisano! Se strinjam, pa sem ženska. Moja je čisto luštna, dlakice pa lepo na kratko pristrižene.
Nikoli ne bi imela popolnoma gole. Pri majhnih punčkah je to normalno, pri odraslih ženskah izgleda pa fuj.
[/quote]

Fuj si ti. Še nekaj let pa ti bodo itak vse kocine odpadle. Spomni se, da si FUJ !


In zakaj se ti obremenjuješ s tem kakšne so druge pič..? A ti je model ušel za uguljeno, ker je ti nisi hotela sfrizirat?? Me ne bi čudilo. Moja sicer ni totalka oguljena, je pa lepo sfrizirana in mojga modela to čisto napali.

Ali ima oguljeno picko, ali ima kosmato picko, to v resnici sploh ni pomembno.
Najpomembneje je, da ima ženska krasno picko.
Sedaj bomo pa s skupnimi močmi poskusili ugotoviti v kateri ženski se skriva fantazijska ženska s krasno picko.
Zelo me zanimajo odgovori…

drug drugega programiramo

🙂

Res je, ni važno ali je pička kosmata, ali pobrita, važno je, da lepo diši in se jo z veseljem lotiš z jezikom,mmmm… tudi če so dlake že sive ni problem, to je zrela pička, ki si prav tako lahko privošči lizača in porivača, tudi na dekici v naravi, pod toplim sončkom, vsa vlažna in pohotna, važno je, da je ponujena s pravo mero poželjivosti in dobra akcija je tu….

Če si že toliko stara, da imaš sive dlake med nogami, se raje zavedaj, da mora tvoja na nulo pobrita piška izgledati precej neprivlačno- viseča koža, zgubana…. Ojoj, fuj. Raje si pusti dlake, vsaj zakrijejo tvojo zgubano kožo.

želim si da mi ga pocrkljaš in pripelješ do točke ki bo brizgal. jaz pa bi tebi draga ženska pocrljal muciko z jezičkom. paše mi nekje v avtu ali pa kje kjer se zmeniva. ponudim ti tudi denarno nagrado. piši na [email protected]

Popolnoma gladke so res popolnoma neprivlačne, prav nič sexi. Urejene dlačice so mnogo bolj fukiš.

Grdo je grmovje od popka pa do kolen… pa da ima se nekaj kg prevec pa mislis da si z medvedom v postelji

New Report

Close