Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mož me sili v analni seks

Mož me sili v analni seks

Postalo ne nevzdržno. Mož me konstanto sili v analni seks. Sem mu že omenila, če je gej pa mi je odvrnil da je to nekaj normalnega in da mora ženska zadovoljit moškega. Ne vem kako naj mu še dopovem da jaz tega nočem.

Kdaj se boste ženske vbile v glavo, da se mora v postli z vami dogajat samo tist, kar je vam všeč. Njegove pravice, kaj mu mora ženska dat, se konča takrat ko se začne tvoja pravica. Analni seks ni neki “normalnega” ampak nekaj, kar je čist ok, če ustreza obema! Ni pa to nujno za spolni odnos. Sem vam že večkrat pisal, da se anus odpira od znotraj na ven ne iz ven na not in glih zato, se dogajajo poškodbe. Anus ni neki, kar se samo po sebi vlaži! Drugo je izločanje blata, ki je ovito v mastno ovojnico!!! Glih zato, da se ga loh izloči!
Silt nekoga v neke spolne prakse je pa čist navadno posilstvo!

Zato pa obstaja lubrikant, in pocasno prodiranje. Ni to za brezglave bike, ki hocejo samo nabijat.

Mož te sili v to, ker bi rad, da sta suha veja družbe. Zato pa ga ubogaj in plačujta za tuje frocovje še naprej!

Nikdar ne bi počel tega, kar partnerki ni všeč, za vse mora biti želja obeh, potem je užitek, več pa ne bi komentiral

Lepo napisano. Pa ženske, pazite, tole citirano je napisal MOŠKI.
Da ne bo katera pisala, da so vsi moški isti. Očitno niso.
Aja, sem pa ženska.

Še en ta prav moški :).

Ti svojmu decu povej, da naj se ne igra s tvojim plinskim terminalom.

Ah glejte babnice,naša je imela mnogo let pomisleke, češ grdo je, pa to ni vredu, kot mlad par sva parkrat probala, pa ji kot ni bilo všeč, no in čas je prinesel svoje,spet ga je fasala konkretno po veš kot dvajsetih letih, kako ji je takrat prišlo , še danes se samo nasmehne, je pa dejstvo da prav pogosto ne prakticirava tega, ampak takrat ko je to na vrsti je pa veselica. zto babnice ne gledat kako je to grdo ampak prepustite se ženski orgazem v riti je božanski, vsaj naša tako pravi..

No ja.
Pol naj pa še ona tebe v rit s kumaro, pa bo tebi glih tako pršlo, kot je njej, saj imata vidva oba enake sralne živce v riti.
Če njej pride zakaj neb še teb. Povej ji naj ne bo sebična in da hočeš še ti svoj ritni orgazm tako kot ona.

Najprej probaj, potem se bo naveličal. Notri ni namreč ničesar, nobenih mišic, vleče le začetno prodiranje, žensko pa stimulacija anusa, ker imaš tam polno živčnih končičev. Za to zadostuje že lizanje. Tega ne smeš povezovat z gayi!!! Oni imajo drugo logiko, baje jih veliko sploh ne seksa. Še nekaj moraš vedet! Tu gre za nagon in, če ga pri tebi ne bo realiziral, ga bo drugje. Brez skrbi, rad te bo imel še naprej, samo druge bo v rit seksal. Mišic zapiralk ne boš poškodovala v nobenem primeru, razen, če imaš hemoroide, se ti bodo odprli in boš krvavela, verjetno te bo tudi bolelo. Naštudiraj kako to gre. Naj ne hiti ampak si vzame čas, ti pa se sprostiš tako, da mu jo dobro nastaviš, probajta najprej iz ležečega položaja na boku. Ko bo pritisnil, se napni tudi ti, kot, da bi se hotela pokakat. Preizkušeno!

pri nama je ravno obratno, meni ful paše, on pa ne uživa prav preveč, mi pa naredi od časa do časa uslugo. tako da, tisti, ki mislite, da vse ženske seksamo analno samo zato, ker so partnerji pedri, se pošteno motite. ne rečem, da mora pasat vsem, ampak ko enkrat skusiš, kako je (lahko) dobro, potem so to, kot je že nekdo napisal, najboljši orgazmi. vsekakor pa, sama več kot občasno ne bi, tudi če bi bil mož za, saj je to tista češnjica na torto, ki polepša siceršnjo rutino. avtorici svetujem, če še nisi poskusila, da se morda enkrat osvobodiš zavor, probaš in če ti ne bo všeč, pač dedcu poveš, da sta vidva s to zgodbo zaključila. Ni sicer rečeno, da oba, ampak ti pa komot zase potegneš jasno in nedvoumno črto.


Naša? Koliko vas pa je v vrsti za ritjo? Ali vsaj v družini ostane?

Uhh, kaki odgovori. Avtorica niti ni napisala, če ima kake izkušnje; morda zgolj iz principa noče, morda pa je probala in imela pač slabo izkušnjo.

Mene ne bi rabla silit 🙂


Enako je bilo pri meni. NE nisem popustila. najprej sem kupila vibrator velikosti točno njegovega in mu rekla, ko boš s temle ti užival, da te jaz pofu… v rit, potem ti dovolim, da tudi ti mene. Skoraj ga je kap, itak da ni pristal. Če mu to ne bo dišalo, mu predlagaj, da si poišče ljubico, ki jo bo lahko nabijal v rit in ti boš gledala, kako jima gre. Ima proste roke in imaš jih potem tudi TI, da si najdeš ljubimca, ki te v to ne bo silil. Po tem predlaganem je moj utihnil in NIKOLI več predlagal analnega sexa.

Bravisimo:-)

no, midva z mojim sva tu in tam kdaj analno, predvsem ker je on težil in težil. meni tako ne pride, nič posebno ne uživam, skratka tak sex je bolj zanj kot zame. ampak seveda, tudi jaz sem mu govorila, da hočem da tudi sam proba kako je to delat analno in on se je strastno branil, češ da on ni gej. uganite …. ne samo, da si ga je sam tlačil v anus, izkazalo se je, da totalno usekan na qurce in spermo in si je postrani omislil ljubico, s katero sta počela vse te stvari. ko jo je pustil mi je vsa užaljena povedala za te stvari, on jih je na koncu potrdil in mene je sesulo. s kom jaz sploh živim. vse, kar si on želi, da mu moški dela, sili mene delat, kar mu seveda ne uspeva, ker mene te stvari pač ne palijo. zdaj kakopak ne verjamem, da tipi, ki redno in veliko prakticirajo niso vsaj prikriti geji, če že ne pravi biseksualci. sa tem seveda ni nič narobe, narobe je, da se pretvarjajo, lažejo in svoje partnerice silijo v nekaj, kar si sami želijo početi,.

A da, i te kaj so z mano varale može so bile najboljše žene in matere, dokler se ni zvedelo- ak se je.

Interesantno mi je da jm ljubice vse pustiju tak kak su te najboljše matere meni.

New Report

Close