Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koliko ženske je tu gor vezanih in ful potrebnih

koliko ženske je tu gor vezanih in ful potrebnih

zanimivo je pričakovat odgovore.

Torej pričakuješ zanimive odgovore,… iz svojih izkušenj ti lahko povem, da sem imel priliko spoznati kar nekaj vezanih žensk, iz takih in drugačnih razlogov so bile potrebne, ja, sexa seveda, pa tudi nežnosti, poljubov in cartanja, pogovora, pa ne šimfanja, pač pa pogovora o svojih željah in pomagal sem jih potešiti, saj se večidel zveze po desetih ali več letih nekako utopijo v rutini vsakdana, njihovim partnerjem več pomenijo razni hobiji in aktivnosti, doma pa le bežen poljub, tu in tam sex brez strasti, ….ženska si potem pomaga sama, a če ima priliko in najde diskretnega ljubimca, potem se ve, da si bo dala duška, jaz jih razumem in jih ne kritiziram, pač pa podpiram, dokler skrbijo za dom in družino, so pa brez potešitve doma, imajo vso legitimno pravico, da se znajdejo drugače, vmes pa si tudi one dajo duška potešiti svoje strasti z nekom, ki JE diskreten in jim ponudi tisto kar pogrešajo v stilu daj-dam, nekatere pa svoje želje skrivajo in so vedno žalostne, ne upajo se izživeti, kajti vse več je moških, ki radi vse sčvekajo kolegom, zato … vsekakor, ne kritizirajte, raje jim pomagajte, diskretno, seveda pa lep pozdrav

Vezana sem ja, ze 18let+ z istim, po dveh otrokih, stara 34..in fejst potrebna in nepotešena.. Niti se ne počutim ljubljena.. Ne potrebujem samo seksa, rabim moškega ob sebi fizično… Razmišljam o avanturi, ponudbe mam dovol.

nova
Uredništvo priporoča

Se javim star 30 sem iz stajerske zelim si avanture z vezano zensko.

Ena na hitro iz moje strani….
Na tem portalu sem spoznal eno vezano res nepotešeno ženskico okoli 42 let ima…
Mož jo bolj poredko zadovolji zato se je odločila najti ljubimca,,pa ravno jaz sem imel to srečo..
Po približno 1000 poslanih mailih sva se dobila na hitro v nekem trgovskem centru..bila je vse to kar je pisala..po prvem skupnem cigaretu sva se usedla v moj avto in se nekaj časa strastno poljubljala…roka mi je ušla na njeno mednožje in po dveh minutah ji je noro prišlo…

Kmalu za tem sva morala vsak svojo pot…ampak po mailih se je rajc nadaljeval…

Ko sva imela najino pravo seks srečanje…takrat pa je bilo norooo…
Dobila sva se na parkirišču trgovskega centra,,in se odpeljala v najeto sobico..ženska se je tresla od nervoze….ulegla sva se na posteljo in se prvič zrajcala kar oblečena..potem sem skočil pod tuš in najina igra se je nadaljevala…do njenih desetih orgazmov….

Tudi tokrat se je najin čas hitro iztekel…po tem sva si napisala še 1000 mailov in dvakrat slišala po telefonu…dogovarjala sva se da se še dobiva,,ampak ne dobim več odgovora z njene strani….

Če bereš to,,mi piši….tvoj Mačk…..
lahko pa kakšna druga nepotešena,,,,,
[email protected]

lp vsem…

Potem pa svizec zavije čokolado

jkk ti to meni ?????

Loooooool

Pridi, lahko ti zelo pomagam. Piši na [email protected]

Sem 28, on 31, mislim, da sva še mlada, ampak sexava pa ne … mogoče 1x na mesec.

to pa ni dobr da premalo sexata 😛 moreta večkrat 😉 ali si pa poišči ljubimca oz. predlagaj svojmu da greta v tri pa naj gleda 😉

Sva mlada.
Piši na [email protected]
Če bi bila rada res vrhunsko zadovoljena..

Jaz sem imel kolegico ki je doma dobila oz.dobi seks 3 krat na leto..
Sva se enkrat dobila pa potem ni bilo druge priložnosti..je žal prekinila kontakte z mano…
U glavnem mislim da jih je ogromno.. in to res lepih žensk ki jih njihovi moški nočejo zadovoljiti..

Poanta vezanja je, da si bolj zrajsan. Razen pri “šibaru”, tam je še malce obsesivne kompulzivne motnje potrebno, za to estetsko japonsko vezanje z vrvjo.

De omnibus disputandum..

New Report

Close