Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vprašanje glede sexa

vprašanje glede sexa

pozdravljeni!

imam partnerja iz tujine,in od leta 2005 sploh nisme imela spolnih odnosov, To je kar zajetnih 12 let. nekako sva si omislila spolne igrače,med cyber sexom. Dobila sem dildo. V življenju sem samo 3x imela spolni donos. Potem nikoli več. tako sme zdaj po 12 letih poskusila z dildotom in sem presenečena. Penis ni prevelik,niti predebel. velikost je normalna (15 cm) in nič narobe. Se je pa zgodilo,da ga nisem mogla notri spravit,zelo je bolelo. Tudi po dolgem vzburjenju in vlažni vagini,je potem šlo,ampak vseeno me je majčkeno bolelo. Kar pomeni sploh nisem imela orgazma. Priu penetriranju sem imela občutek da mi nekdo maternico napihuje,bolče občutek ampak ne zelo. Dalo se je prenest.

Ker sem imela v življenju samo 3x spolni odnos in nikoli nisem doživela z moškim orgazma se mi zdej poraja en kup vprašanj. Dildo ni nič tako drugačen,je super mehek,realističen,zelo prijetnega občutka,penis njegov ne bi bil nič drugačen zato me veliko stvari skrbi. trenutno mi ni nič jasno.

Je mogoče moja vagina extra premajhna?
je mogoče d as eje od leta 2005 pač tako skrčilo,da je mogoče potrebna samo vaja in bom sčasoma uživala?
sem mogoče aseksualna?
nekih tumorjev in cist mende nimam… da bi zato bolelo huh
ker sem 12 let doživlajla samo orgazem z draženjem clitorisa,in nikoli nisem doživela vaginalnega,kako se navadit da doživiš vaginalnega?
nevem,zakaj boli?

na koncu bi prosila,če ima kdo link od kakšnega seksologa,poskusila sem na viva forumu pa niso aktivni,kje lahko vprašaš kakšnega seksologa za določene stvari? bojim se da sem aseksualna in da imam seksualno anoreksijo.

hvala in lp

Kot prvo mora biti nožnica vlažna, to je posledica vzburjenja, kajti v suho ne bo šlo brez bolečine, če to ne uspe po naravni poti pa uporabi lubricant . Če si pa z partnerjem naj ovlaži z lizanjem.

New Report

Close