Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Orgazem v vseh položajih

Orgazem v vseh položajih

zanima me ali ženske doživite v vseh spolnih položajih orgazem med sexom? Moški vemo, da ga doživijo sploh, če lohk sexajo na vse možne načine. Pri meni je pa to misija nemogoče. Sama orgazem doživim le v misionarskem položaju in pa če sem jaz nanjem v sede.
Vsi ostali položaji….žličkanje, dogi….noge na njegovih ramenih….no way….takrat me večinom le boli…pa sem nprimer dokonca zrajcana in mi manjka le parkrat not in ven….pa koker spremeniva položaj me takoj začne bolet oz nič mi ne paše. Zato sexava vedno misionarca, da men pride….potem pa probava še vse drugo ampak samo, da on uživa….seveda, tega mu ne povem, da ne bo užaljen. Sex imam zelo rada in sem kar potrebna….tko da frigidna nisem!

Drago gresno bitje, katerega stvarstvo so tuzemni užitki.

Pustiva zlodeja ob strani, ki vam jemlje um in megli presojo, sadi grešne misli in žanje puhlo naslado.

Ste pomislila na karmično diagnostiko in uvid v preteklo življenje? Zdi se mi, da vaš duh še ni zapustil naše družine in da ste bila včasih ena od naših sester, nun.

Če vas bo težilo in peklilo, le brž k spovedi. Vedite, da po času greha, pride na vrsto čas kesanja in na drugi strani radost samozadovoljevanja.

Položaj je pravi. Držite se ga sestra in uživajte v radostih kivam jih je stvarnik oče naš, namenil dokler bo trajalo.

Orgazem z vami, na vekov veke.

Oče Lavrencij

Tudi moja doživlja orgazme zgolj v misionarcu. Le enkrat je bila izjema, ko sva se žgala pod tušem v pokončnem položaju, vendar sva bila oba tolk pohotna, da nama je skupaj prišlo.

New Report

Close