Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bisex

Bisex

Pozdravljeni. A se kdo sanja o sexu z istim spolom? Mene to ful rajca.

Jaz se te fantazije dolgo nisem mogel znebiti, potem pa sem se zmenil s še enim, ki je bil tudi radoveden. Dobila sva se ponoči v neki goščavi, plan je bil, da seksava in sicer jaz v dominantni vlogi. A ko sem prišel tja, me ni pogled nanj nič vzburjal in sram me je bilo, njega pa tudi. Zato sva se samo malo pogovorila na splošno o najinih fantazijah, se poslovila in šla vsak na svojo stran.

Od takrat nimam več te fantazije.

Kaj pa, ce bi te vzburjal?

nova
Uredništvo priporoča

Če te uzburja se pač imaš fanj..nič ni narobe z tem..

Oh js bi ful z žensko sam je “mal drugačne” je težko dobit 😀 v tujini ni blo panike tud hard core sam tu so pa ful zadržane …


Sva par jas sem bisex ce te zanima pisi na [email protected]

če ti je piši na : [email protected]

Sam nisem o tem nekaj razmisljal, a enkrat ko sva se ga s cimrom napila je prsla debata na drkanje, pa je on predlagal, da si ga skupaj zdrkava, bil sem za, kmalu me popolnoma nepricakovano prime za mojega in mi ga drka, nato se jaz nemu, obsutek jeres bil vznemirjajoc 😉 kmal za tem mi ga pricne se fafat, mi je prislo kot se nikoli….. drugi dan pa sramota….ejej…. Ko sva se zlozla skupaj sva se pogovorila o tem in ugotovila da bi lahko se kdaj. Nato sva si ga se dvakrat pofafala in to je blo to. V bistvu ful dobro. Ce bo se kaka prilika bi se kdaj s kom to probal.

Sem za od kod pa si in kolko star?

New Report

Close