Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Žena je dolgočasna v postelji

Žena je dolgočasna v postelji

Sem poročen visok in postaven tip v svojih poznih 20ih. Seks je bil z mojimi preteklimi zvezami precej boljši kot pa z ženo.

Vse je preveč monotono, občutek imam da zapravljam dragocen čas, saj bi lahko doživel vrsto boljših občutkov s pravo žensko.

Recimo doggy in ko je na meni sta dve poziciji ki si jih želim vendar jih ona ne mora ker jo boli.

Poleg tega ji dostikrat prehitro pride in nikoli ne zdrži več kot 1 uro v postelji. Imam veliko spolne energije in pogrešam čase s svojimi bivšimi ko smo seksali po več ur skupaj.

Da ne govorim o oralnem, kjer rabi dva tedna da zadene “prave” točke. Spominjam se partnerice, ki me je vsakič obdelala tako da mi je prišlo v 5-ih minutah.

Razmišljam o prostitutki in da bi dal ven vso to energijo, ki se kopiči že nekaj časa.

Ženi sem že povedal kaj si želim vendar ni kreativna. Rad bi imel izkušeno partnerico, saj je moj čas na tem svetu omejen. Denar za prostitutko tudi ni ovira, saj kar precej zaslužim.

Predlagam da ji predlagaš trijčka.
Btw kaj si jo pa oženu?

Kakšn s ti men muskontar? N znaš konkretn meh rastehnt de b zapeu tuko kt se za gre, poj b pa še k drugm hodu, de b ti lagave u ksiht s tistm i i i i a a a a, na konc b jim mogu pa za ta instant jodlane plačvt. Pa kuga je s tabo? Tis problem, ne pa toja dečva. Kuga pa prkvapvaš prikolco na trahtar, če ne mislš vlečt poj zadeve z gnojam vred kt ga živlene servira? Ja krucefiks kuko se to greš nga no! U red se sprau, pa ne jamrej. Bod dec, zobe stisn, pa trp. Drge nau nč bol, sam draži bo.

Ljubico si najd. Moja žena je bila en čas ista, boli to, boli ono, začela kregat….. in sem ji čist nehal težit s seksom, šel en vikend ven in spoznal za Ljubljanico eno srednješolko. Žena nima pojma in domov se vračam dobre volje in ne kregava se več.

Ti turk25 tvoja ženka ma tud druzga zato je bla taka u pojstli…

New Report

Close