Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Teta si me želi

Teta si me želi

Živjo vsem. Imam resen problem. Ker mi je z znanci o tem skrajno neprijetno razpravljat se po pomoč obračam na vas. S teto sva si bila že od nekdaj zelo blizu, skratka bila mi je kot druga mati. Teta je že več let ločena in živi povsem sama, tudi otrok nima. Pred slabim letom dni pa se mi zgodi nekaj nenavadnega. Kot običajno v soboto pridem k njej na obist. Vidim, da je nekoliko slabe volje zato jo skušam potolažiti in od nje ugotoviti kaj jo muči. Po dalšem pogovoru mi pove, da je skrajno nesrečna. Pravi, da se počuti nesamozavestno, neprivlačno in staro, da ima nekaj kilogramov preveč, malo celulita… Roko na srce ni več mlada, ima 57 let oz. takrat 56. Povem ji, da je lepa in da brez dvoma je tudi privlačna če se le uredi in da nekaj nase. Teta mi pade v objem in se zjoče, zatrdi mi, da sem edini moški, ki mu lahko zaupa in mu je mar zanjo. Med objemom začne njena roka počasi drseti po mojih prsih, medtem me poljubi na lice ter začne nekako poželjivo gledati. “Počasi odhajam”, ji odgovorim. Ona pa vztraja naj bom še malo z njo. “Poglej kakšen dec si postal” mi reče ter me začne otipavat po ramenih in božat po trebuhu. Začutil sem, da se v mojih hlačah nekaj premika, teta pa z otipavanjem še kar nadaljuje. Ker je bila s svojim telesom tik ob meni je seveda začutila moj penis kako počasi prehaja v erekcijo. Da se na kolena in vpraša če lahko pogleda. “Teta ne moreva tega” ji odgovirim. Ona vztraja ter odvrne, da sem sedaj že krepko odrasel in vidno potreben in naj ji pustim malo veselja. “To naj bo najina skrivnost” še reče. Nisem se več mogel zadržat. Pred tem “usodnim dnem” sem se ravno slaba 2 meseca nazaj razšel s svojo partnerico in posledično tudi priložnosti za seks v tem času ni bilo. Teta se oralno spravi na mojega korenjaka in priznat morem, da mi ga še nobena ni tako obdelala. Vse skupaj se mi zdi že preveč in kljub užitku, ki ga doživim želim oditi. Teta steče proti vratom, jih zaklene in odločno pove “nikamor ne greš”. Zvleče me v spalnico, obleke strga z mene im me porine na posteljo. Takoj obleke zmeče še iz sebe ter skoči name. Nisem se mogel zadržat, seksala sva kot nora in obema je pašalo. Takoj sem videl veselje na tetinem obrazu.

Težava, ki jo imam je, da se to ponavlja vsako soboto. Drugega dekleta še nisem našel, res je, da je teta v postelji divja zato neke potrebe po dodatnem seksu nimam. Zavedam se, da to nekako ni prav kljub temu, da me teta noro spolno privlači od tistega dne. Zame se ureja, odišavlja, kupuje privlačno spodne perilo… Kaj naj naredim, da se to neha in predvsem kako naj to naredim, da je to ne prizadane? Ali naj z njo popolnoma prekinem vse stike?

Hja…. jaz s svojo teto ne bi. Tudi z njeno hčero ne…je tudi sestrična in torej sorodnica. Sem pa nekoč malo sanjaril o svakinji – ženini sestri. Z njo bi se pa takrat povaljal. Pa nisva premogla korajže; čeprav je tudi ona oddajala prave signale. S svojim se ni prav nič hvalila in je kar očitno zavidala sestri.
Ali mi je žal? POJMA NIMAM. Mogoče bi bil to en mogočen f.k za spomine. Mogoče pa propad dveh družin? Kdo bi vedel.

New Report

Close