Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mama me je ujela ko sem si ga metal.

Mama me je ujela ko sem si ga metal.

Že nekaj let živim v svoji bajti z ženo. Kakorkoli zadnjič pridem domov kjer živijo moji starši. Avta pa pred hišo ni bilo zato sem mislil da sta šla oče in mama v trgovino, banko itd.

Kakorkoli, ker mam ključe od bajte sem vstopil ker me je tiščalo na stranišče. V kopalnici so ble neke modne revije, katalogi, itd. In ko sem nekaj listal sem se naenkrat odločil da si ga malo požlajfam. Da si ga po domače vržem in se samozadovoljim.

Vrata od kopalnice sem pustil odprta in v nekem trenutku je očitno do kopalnice prišla moja mama, ki je videla moje početje. Je bila očitno doma…

Skratka naenkrat zaslišim krik, kaj da počnem s svojim telesom. Mama se je potem od presenečenja še spotaknila in padla. Potem pa še njene pridige odraslemu sinu…

Pa me zanima, če ženske ne veste, da se moški igramo s svojim tamalim na vsake kvatre (npr. vsak dan), kljub temu, da imam redne spolne odnose? A ženske se ne samozadovoljujete več, potem ko imate partnerje?

Zmeni se s tvojo mamo.
Mi nismo tvoja mama.

freudovske fantazije…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tvoja mama je odreagirala povsem nezrelo. Samozadovoljevanje je del vsakega cloveka in ne samo tvoja stvar. Tako da ja, nerodna situacija, ne pa za obsojat. Prej za smejat;)

Ljudje, ki masturbiraju se ne morejo niti dobro pofukati.

TOČNO to.

Kako bi zavpila šele, če bi si nohte na nogah strigel.

______________________

Se ne bi raje zmenil s svojo mamo?
In ali ni dovolj da se vidva pogovarjata o tem ne pa da o tem razvijes pogovor na najbolj branem slovenskem forumu kjer vsi kliknejo taksne teme?
To mi nekako zgleda kot iskanje pozornosti ali kot vecina tule rece provokacija.

:)))))))))

Loooool, dobra✔

BI se dobil s teboj. Meni tud ful dobr rajcet se. Lahko že danes.


Bi se midva dobila? Ti bi si ga drkal, jaz pa bi si jo mencala, pa bi se drug drugega opazovala. To mi je full rajcig.
[/quote]

Feministka jaz se s teboj takoj dobim. Mi je rajcig to pocet

avtor je gledal seinfelda.

Tako je mene tašča zalotila in se mi ponudila,da mi pomaga. No prav ko sva analca šibala je moja žena prišla domov in sikala, te rgrozila.No hitro s eje umirila in se nama je pridružila.
Sem zelo vesel,dase je to zgodilo,ker žena ni marala analca,no ko je videla kako je to sexi in da njena mama uživa,sedaj vedno šopava analaca.

Mate pa domišljijo hahaha

Mogoče pa je to Ojdipov kompleks…. potihem sanja o združitvi s svojo mamo 🙂

New Report

Close