Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Oralni seks – sperma v usta ali ne???

Oralni seks – sperma v usta ali ne???

odvisno od tvojih prehranjevalnih navad… in okusa;)

Moj fant ima to zelo rad. Defenitivno ja.

Menda ima prijeten okus, če prej poješ veliko ananasa, jagod….Seveda pa je odvisno od vsake posameznice, ali ji paše ali ne….

Kako bi jaz to rad doživel, da bi punca to zame naredila….a si želiš in upaš poskusiti?

Midva jo shranjujeva v konzervo, in jo imamo potem za na morje.

:’D

pri tvojih letih bolje sperma v usta kot v vagino

Ne v usta in ne po obrazu.


Ti si navaden pacek-a,ti rabiš psihiatra-še žival zna uporabljat svoje orodje in ve kako ga uporabljat.pokaži mi žival,da mu ga cuza oz.ima analni sex v ritkico-razmisli packa nagravžna
[/quote]

Ko te bo enkrat streslo od analnega orgazma boš pripravljena pustiti moža za taprau ritni sveder.. aauuuuuuuu

Ne kitu u usta …

da

Ja. Brez tezav jo tud pogoltnem.

Ja, jaz mojega vedno obdelam tudi, da mu pride meni v usta, ker ga to noro vzburja. Nima nekega okusa, zato brez problema pogoltnem. Tiste, ki se nad tem zgražate, potem jambrate, da moški varajo, JA seveda, če so prikrajšani za dobre stvari. A on tut ven pljuva, ko vas liže po tamali?? Verjetno da ne.

Pozdravljena.
Točno tako (razen glede varanja). Meni na kraj pameti ne pride, da bi izpljunil ven kar moji pricurlja iz njene tamale, obvezno pogoltnit (nothing goes to waste). Žal ona ni istega mnenja večino časa (zelo redko se potrudi zame). Srečen tvoj partner/mož.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Ni je se nikoli pogoltnila plus ne pusti v rito da k je ze kaj je totalna beda pac se spraznim in to je to

Moja tudi noce pogoltnit.


Tega drugega, kar si napisal, da ne mara, tudi jaz ne maram. Mi ni prijetno, tega ne želim in tema zaključena. Probaj pa svojo prepričati, če ji je okus neprijeten, naj tik preden ti pride v usta vzame 1 cm otroške zobne paste z okusom jagode. Garantirano ne bo čutila okusa sperme in pogoltnila bo lahko. Preizkušeno, tudi jaz začetka nisem mogla, dokler nisem nekje mnogo let nazaj prebrala tega komentarja z zobno pasto. Potem se navadiš in ne rabiš več NIČ 😛

New Report

Close