Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zadnji seks

zadnji seks

Ker smo tu pač anonimni, me zanima, kdaj ste nazadnje seksali in koliko ste stari?

Jaz sem 45+ in sem nazadnje leta 2015 v novembru. Potem mi je umrl mož in od takrat nisem več bila intimna in moram reči, da niti ne pogrešam. Vse je nekako kar zaspalo. Me je kar strah,, kaj bi bilo, če bi koga spoznala, nevem če ne bi kar pobegnila.

Kak teden nazaj, samska, 41 let. Pa tako enkrat na teden mi je več kot dovolj.

45 in sem nazadnje v začetku 2016
Priležnica ne želim biti, občasnica tudi ne, in potem ni nič.
Sex brez čustev se ne grem, ker mi ne odgovarja.

nova
Uredništvo priporoča

Včeraj, 39 let

36 let. Zadnji sex pred 8.leti haha

Tolk delč nazaj, da je bil še BC.

kmalu bom 55, v zvezi že dolga leta, nazadnje “bila v akciji” kakšen mesec nazaj:((

V dvajsetih letih. Še nikdar. Sem nedolžno bitje.

42 let danes zjutraj.

konec marca, pa upam da ne čisto zadnjič.
se pa bližam triinosemdesetim…


Pri 59 pred operacijo raka prostate.

Ravno danes dopoldan se mi je en poročen ponujal, češ kako bi on mene masiral in grel in ne vem kaj še vse, ker ve, da sem samska. Jasno in glasno sem mu povedala, da nisem za te štose, ker pri meni brez čustev ni nič, sploh se pa ne mislim vlačit s poročenimi.

Pri meni že nekaj let ni bilo intime, stara 59 let.

petdeset +

dvakrat v zadnjem tednu, enkrat preden je mož šel na službeno pot, enkrat pa, ko je bil na službeni poti

danes ob enih popoldne,meni 67 njemu 46.uf kako je bilo fajn,jaz brez sexa bi umrla.pocuzala do danes nisem nikoli,analni sex ste packe nagravžne,meni se gravža,

Ko berem vse te odgovore si ne morem pomagat da si nebi mislil, da so tu gor samo neki nesrečni ljudje, ljudje ki so že malo obupal… Kje pa je vse to življenje o kateremu poslušam in berem in opazujem…

A je res ta svet res tako v k… da še za lepe strani življenja res ni energije oz še huje, želje? Lahk pa sam jaz iz svojega večno optimističnega pogleda vse gledam in ne vidim realne slike…

39 let in včeraj…

Stara 33 let, nazadnje pred letom in pol.


štirikrat v zadnjem tednu s sodelavko,žena je šla na romanje za 8 dni uf še bo luštno-žena bo prinesla odpustke iz Lurda-upam na najboljše in brez zaščite.


če bi midva se spoznala,bi mati narava vse poskrbela za nadaljni potek in ni potrebe za pobegnit,ravno obratno.

V soboto, ker je včeraj prišla ta rdeča teta na obisk.
Sicer pa v glavnem sexava dnevno, skupaj sva 23 let. Oba 40 plus.

V petek. Stara 30 let.

Meni bi bilo redno 1x tedensko prav fino….a daš kak kontakt?

Drugače pa že dolgo nisem….

Ce verjames, da je v 21. mozno biti anonimen.

nazadnje še nisem … računam pa, da bo to 29.02. – da bo vsaj 4 leta držalo ☺

14 dni nazaj z mojo ljubico. Sam to ni to, ker je preporedko. Če ima katero potrebo ljubiti se, naj se mi kar javi. Jaz bi vsaj 2x na teden. Star 40.

leta 2007, poleti, 60 let, upam, da ni zadnjič :;)

New Report

Close