Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu resnica o ženskah

resnica o ženskah

Una scena k si v zgodnjih dvajsetih good guy osmica in na polno hitaš osmico, ona pa je zainteresirana samo za devetke in desetke, ki so zaradi svoje nezaslužene moči totalni dušbegi in svojo moč izkoriščajo za free pussy in itak ne bojo commital, ta osmica je pa pol v poznih dvajsetih samska, večkrat heartbroken, zafrustrirana, prejebana od neštetih kurcev in pol uleti do tebe kao hey lej js sem zdej tle in rabim nujno oplodit svoja jajčeca, dej me zdej napumpaj. Ti si pa sam uno haha a zdej sem pa dovolj dober zate, ko si že cela uničena. Sam zdej je tvoja vrednost ful manjša, moja pa še vedno visoka. Lahko dobim good girl sedmico ali osmico, ki je stara 22-24 in ni tolk sjebana kot ti. In pol sledi najtežja realnost, ki doleti žensko v njenem življenju. Fak, bla sem mlada in lepa in sem svojo lepoto izkoristila za ničvreden seks, namesto da bi commitala kul tipu. Zdej me niti osmica več noče, morala bom spustit standarde na šestke, sam da imajo keš za vzdrževat jajčeca in bodo hoteli mojo osem genetiko in so zaradi svoje šest genetike pripravljeni spregledat moje minuse (starost, prejebanost, čustvena sesutost). In pol cel lajf maltretirajo svojga tipa, na katerega skos gledajo kot na manjvrednega.

Una scena k si pr zgodnjih dvajsetih še tok otročji da greš ocenjevat ženske z 1-10 na podlagi videza, potem se pa sprašuješ zakaj spoznaš samo glupe.

Zeh. Trying too hard.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

resnica je da večina punc tam do 24 leta išče samo 11 ke, s kešom dober priložnostni seks, pač fa dogaja.

problem rata da je na koncu dobra tudi 2ka-3ka, sam da ni samska.
pa pridejo otroci in padejo v monotonost življenja in jih prešine želja po starem življenju in potem je vsega .videno stokrat edino kar je drugače otroke pustijo pri očetu.

New Report

Close