Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sedenje na obrazu

Sedenje na obrazu

Dandanes mi to ni toliko všeč ker zraven nič vidiš. Ko sem bil mlajši mi je bila pa magična ideja da se kakšna 28 letna v joga hlačah guzi po meni.

Potem je še tisto ko te zgrabi za glavo in ti pofuka obraz.. Problem je v tem, da so večinoma prenežne in se samo nastavljajo, ali pa so alfa in imajo čudne predstave o svoji pički, da ne marajo orale ker to pomanjša njihovega tipa, ipd. Tako da je veliko guz in pičk neizkoriščenih.

Ko jo to naučiš oz. ji dovolis da izrazi to senzualnost, najde neko svojo pravo naravo nagajive hudobne sestrice ki je nikoli nisi imel, in dosežeta nov nivo povezanosti/intimnosti. Mnenje o tem?

Meni to tudi paše, da mi jo da zalizat takole mmmm

Lizanje ponavadi ni zaželjeno pri sedenju na obrazu. Si že jemal to, sodomit iz avantur/slovan glup?

Zaželjene so ženske replike na temo.. Kdo bi prebiral predvidljiva moška mnenja.

nova
Uredništvo priporoča

Ena izmed ljubsih poz, ko ne gre za penetracijo, uzivam v tem, ko me lize in gleda, kako mi pase. Obvezno mi prelize scegetavcek, picqo in ritko, orgazem primerljiv s tistim, ko mi hkrati drazi scegetavcek in g tocko. Seveda vrnem uslugo s tem, da me po*uka v usta ali kaj podobnega.

Zajemalka, od kod si?
Berem tvoje prispevke pa se mi zdi, da bi mi znala marsikaj povedat…
Če ti ne bi bilo preveč, bi mi razložila kaj o tvojih temah, ki jih obvladaš, v živo?
Lp!

Kaj te zanima, megamix?

Debelejša si tem bolj je sladka ,to je užitek mmmmmmm

Debelejša? Da ti nos zlomi? 🙂

New Report

Close