Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu orišite prosim

orišite prosim

Kako ga fafate ?

Sem v zadregi, kar farbam, vam bo kakšna druga povedala.

🙂

Mene pa najbolj zanima nek prečudovit intenzivno vzdražen ljubek scegetavcek.
🙂

🙂

Sem popolnoma gola in moji bradavički sta nabreknjeni. Sem zraven vas in s svojo nežno dlanjo vznemirjam vaš prekrasen penis in nadvse ljubeče gnetem vaša nežna jajčka.
🙂

🙂

Moja prekrasna in prečudovita Pravljična princesa ima prekrasen ljubek scegetavcek.
Vedno ga nadvse nežno poljubljam in ljubkujem.
🙂

Kakšen je pa vonj in okus?

🙂

Moja Pravljična princesa je prečudovita in prekrasna. Ona diši kakor cvetoča pomlad. Njena prekrasna češpljica je neskončno sladka.
🙂

Od moje pa nekoliko diši po sardinah …

🙂

🙂

Nevenič
Kje se pa nahaja…

🙂

🙂

🙂

trenutno sem sama…
Nimam kaj početi in s svojimi nežnimi in hitrimi prstki intenzivno obdelujem svojo krasno in prečudovito na široko odprto češpljico. Popolnoma mokra je od sladkih ljubezenskih sokov…

Tudi jaz sem sam….navihan. Ob branju tvoje zgodbe se mi je dvignil, zaželel sem si, da bi te dodobra zrajcal, te še bolj ogrel in ti jo napolnil …mmmm

trenutno z nežnimi in toplimi dlanmi božam svoje prekrasne čudovite prsi.
prekrasni bradavički sta popolnoma nabreknjeni.
Ko bi vi videli mojo prekrasno na široko odprto češpljico in prečudovit ščegetavček, kar zavrtelo bi se vam v glavi.

Buriš mi domišljijo….
Vzburjen, si masiram jajčka in si ga drkam, spodnja glavica je močno nabrekla, čutim kako utripa.
Z jezičkom se usmerim k tvojim bradavičkam in jih ližem, masiram tvoje čudovite prsi. Zapreš oči in se prepustiš?

popolnoma se vam prepuščam
srčno rada se ljubim z vami

tvoj sem in ti si moja, dajem in čutim tvoj odziv, izpolnim tvoje vroče želje
ljubiti se s tabo je najlepše kar se mi zgodi.
zacoprala si me 🙂

New Report

Close