Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Napisite svoje najglobje in najbolj poredne fantazije

Napisite svoje najglobje in najbolj poredne fantazije

Prvic pisem na tem delu te spletne strani.
Prej si nisem upala, zdaj me pa prav zanimajo vase najglobje in najbolj poredne fantazije…
Radi sanjarite o necem prepovedanem?
Ali o divjem zivalskem seksu?
Uzivate v bolecini?
Ali ste vedno nezni?

Malo osamljeno se danes pocutim…
Me boste spravili v boljso voljo?

Lulanje v usta:)

Zanimivo.
Sicer se tega nisem poskusila, niti razmisljala…
Vseeno hvala za odgovor.

Ima se kdo kaksno vroco fantazijo ali seksi eroticno zgodbico? 😏💋

nova
Uredništvo priporoča

Agentka, daj kontakt, pa ti jih povem ogromno. 😉

Predvsem je najbolj intimno, perverzno in erotično zamee…ali pa po tiču, ali pa da jaz njo po muci…joškicah..mmmm:)

Oh, nekdo pa ze zeli moj kontakt…
Zal te moram razocarati, da me ne bos spravil v zasebna sporocila ali celo med rjuhe.
Lahko pa tukaj napises kaksno dobro zgodbico ali pa fantazijo da bomo uzivali vsi in obljubljam ti da bom 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dozivela vrhunec, ker sem danes pohotna kot mlad bik.

Samo glej da si potrudis

Res nimate nobene domisljije?

Zenska pa ti nisi resna ej…zakaj bi si tukaj nekdo vzel cas zate, ti napisal vroco zgodbico, da si jo bos doma drgnila???

Tukajle jih imas ogromno…veselo in mokro branje…

blog69.si

Ze prebrala veliko teh zgodb.
Kar tako se kratkocasim.
Prekinila sem s partnerjem s katerim se tako ali tako nisva imela tako zelo rada ampak seks pa pogresam…
Mogoce bi si morala privosciti nekoga za eno noc ali pa za kaksen teden…

Hmmmm, vsem manjka seks….lepo napiši na avanture da iščeč nekoga za seks in da te dobi tisti, ki te bo najbolj zrajcal z erotično zgodbico….garant jih boš mela mimimalno dvajset v inboxu…veliko sreče:)

Nato se pa nisem pomislila.
Bom poskusila.
Hvala za nasvet.
Mogoce bom celo poskusila tisto z uriniranjem v usta

Ja imava iste zelje

Moja poredna fantazija je mirno objet pod odejo gledati kamin in se pogovarjati o idejah, potovanjih, željah.

Sem prezahteven?

Morda bi bilo bolje, da se najprej ti polulas po njemu…magari v usta med lizanjem tamale…zenskam “baje” najbolj pase da se polulajo tik pred orgazmom…potem pocasi nadaljujeta po ticu…prebijata led in pustita domisljiji prosto pot…:)

You all suck so much ej. Kera bedna tema. Zakaj ste negativno nastrojeni.

In pa kakšne avanturce, tam gor so sodomiti ki nimajo veze z erotiko. Tja gor spadate med.overci ja, tukaj hengajo le nezaposleni labilni RTV komentatorji in užaloščeni makedonski dohtarji.

Sicer nisem doktor, ampak moja najbolj poredna fantazija je ženski ponudit endoskopijo z obeh strani naenkrat in da se cevki srečata in gledata uh uh. To je malo hentai sicer.

Če kdo proda kakšno staro endoskopsko mašinco naj pove, tam nekje iz 20ih prejšnjega stoletja ko so bile cevi bolj orenk.

meni je všeč lulanje. najbolj seksi mi je če se ženska polula v hlače in ob tem uživa.

Unu k ga maš not v pizdovju pa ti bejba reče, dej mi poščij mufno pufno♥

Ja ali obratno, ko ti moski rece, med seksom, ce te lahko polula
Nebesa

Si ženska:)?

Fantaziram, da mi ga drka, fafa in drgne ob svojega hot tip obut v visoke petke.

A kdo ve zakaj brišejo teme?Jaz sem pisala marsikaj porednega in vse te teme so izbrisane.A je sept kak zafrustriran moderator zaposlen?

Moja fantazija je da bi me privezal na gugalnico ( uno sedezno ) in me natepavu zunaj na dvoriscu in da js neb mela nobene kontrole nad tem kaj pocne z mano … arrr ufff

Jaz mam tudo rad na hard mmm…

Moja fantazija, da bi gledal ženo kako jo drugi poriva in polni s svojo spermo, jaz bi pa drkal zraven.

New Report

Close