Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punca bi seksala za boljšo službo

Punca bi seksala za boljšo službo

Zanima me, kako vi na to gledate, nadrejeni vam v zameno za sex ponudi napredovanje. Oziroma, če greste z njim seksat dobite neko boljšo službo ali pa kakšen privilegij ? Do kam lahko dovolimo lastnim ambicijam, ne da bi s tem škodovali sebi ? Tovrstna vprašanja me malo mučijo. To je gotovo konflikt med intimnim življenjem in zahtevami, ki jih do posameznika goji zunanji svet, še zlasti služba in posli. Ni provokacija in pričakujem resne odgovore.

Sem ženska brez zaposlitve in moj odgovor je da bi spala z nekom, za zaposlitev na določenem delovnem mestu. Tista ki bo zanikala, se gladko zlaže.

Sem ženska brez zaposlitve in moj odgovor je da bi spala z nekom, za zaposlitev na določenem delovnem mestu. Tista ki bo zanikala, se gladko zlaže.
[/quote]

Kako ste neumne. Če vam ni problem seksat za višje cilje, raje seksajte direktno za denar, s prostitucijo se da dobro zaslužit. Zakaj bi nekdo seksal za to, da bi potem lahko delal? 2x delo opraviš za eno plačilo. Jojojojoj.

nova
Uredništvo priporoča

Sem imela to izkušnjo. Sem bila grozena nad ponudbo. Človek je bil ognjusen. Delala sem tam preko študenta, status se mi je iztekal. Človek mi je ponujal pogodbo v zameno za razmerje. Ne bi mogla s takim sexat za milijone. Če bi bil kaksen, ki bi dobro zgledalo, se ne rečem. Vendar bi mogla bit huda sluzba.

se cenite, gospodična!

Je bil desetletje ali dva nazaj film z dilemo glavne igralke, ali bi seksala za miljon dolarjev…

Taka pa je DANAŠNJA reala: orala stane 30-50€, erotična masaža 30-70€ (v centru Ljubljane je legalen salon s ceno 50€).

In še tole: mlada Madžarka dela na Dunaju, lastna spletna stran, ni da ni. Najcenejša na njenem menuju sta masaža in orala. Ja, to stane le 30 evrov. In to na Dunaju, kjer je kv. meter v centru 5-10.000 evrov in več…

Ne ga torej kakat s takimi: bi moral biti top moški in mi ponuditi sanjsko službo.
Vi bi bila torej “managerka” in zato šla z nekom enkrat za sanjsko službo. Kar bi ga stalo na “trgu” 50 – max, ampak res max 150 evrov…

Saj ni res, pa žal je…

se cenite, gospodična!

Je bil desetletje ali dva nazaj film z dilemo glavne igralke, ali bi seksala za miljon dolarjev…

Taka pa je DANAŠNJA reala: orala stane 30-50€, erotična masaža 30-70€ (v centru Ljubljane je legalen salon s ceno 50€).

In še tole: mlada Madžarka dela na Dunaju, lastna spletna stran, ni da ni. Najcenejša na njenem menuju sta masaža in orala. Ja, to stane le 30 evrov. In to na Dunaju, kjer je kv. meter v centru 5-10.000 evrov in več…

Ne ga torej kakat s takimi: bi moral biti top moški in mi ponuditi sanjsko službo.
Vi bi bila torej “managerka” in zato šla z nekom enkrat za sanjsko službo. Kar bi ga stalo na “trgu” 50 – max, ampak res max 150 evrov…

Saj ni res, pa žal je…
[/quote]

Hja, reala je, da ne stanejo vse isto, če hočeš točno določeno, moraš veliko več plačat, to je kapitalizem. Če ti je pa vseeno, pa je desanka še cenejša.

Dedci pa butlji, ki te kur.be plačujete.

Kaj pa fu*anje v zameno za vecerjice, izletke in ostalo na nivoju, kar je damicam samoumevno in jim pripada, da jih tip razvaja, lol. Pa ze raje za boljso pozicijo in placo v sluzbi kot pa takole za dobesedno brezveze.


Gre za ?konflikt? med sposobnostjo delavke in k…bo, ki napreduje skozi posteljo.

Imela sem ponudbo, ki sem jo zavrnila. Stari dec, ki ima sina isti letnik kot sem sama. Nebi nikoli z njim seksala.

Sem se pa bala kaj bo potem v službi in je odnos ostal nekako na istem nivoju. Zavedam pa se, da je to to od višine plače.

Potem bos pa jokala in se pridruzila akciji me too.

Sem ženska brez zaposlitve in moj odgovor je da bi spala z nekom, za zaposlitev na določenem delovnem mestu. Tista ki bo zanikala, se gladko zlaže.
[/quote]
Kurbe ste na svetu v manjsini. Ti sama sebi lazes, da je svet tako podel in nizkoten.

Nobene logike,da nastavlja za delo :)))

tukajle nekaj fantaziraš, pa ti nihče še ni ponudil boljšega delovnega mesta. Napredovanje preko postelje je bolj v filmih in v moških fantazijah. Kvečjemu preko postelje napredujejo moški, to poznam. Glede na to, da si ženska, boš morala za napredovanje 2x več delat kot moški in se 2x bolj izkazat, zato kar nehaj fantazirat in se loti dela.

Glede na naslov, to piše moški, ki ima preveč časa….
Pejt sesat pa po tleh brisat! Je umazano.


Iskreno… Odvisno od mojega statusa in delodajalca. Če bi bila poročena ali v resni zvezi odpade. Če pa bi bila samska in bi šlo za kolikor toliko privlačnega moškega… Ja potem bi verjetno sprejela. S tem, da bi se prej potrudila čim bolj zvišati plačo in ugodnosti na delovnem mestu. Če bi seveda šlo za eno dobro službo.

Sem bila samska, delala sem prek podjemnih in avtorskih pogodb …. sem se odločila, da bom tako delala tudi naprej, pa čeprav mi je obljubil solidno službo za nedoločen čas.
Še zmeraj sem trdno prepričana, da sem se pravilno odločila, da sem ponudbo zavrnila.

Pred leti, v prvi veliki krizi v Sloveniji, ko štajerski konec praktično ni imel več služb, ko so se čez noč zapirala vsa večja podjetja, sem pristala pri privatniku. Ko je hotel posteljne usluge, v bistvu niti ni ponudil višje plače, samo fajn bi se mu zdelo, da podre še eno novo zaposleno, sem mu rekla, da mu delam za minimalca in da v delovno obvezo nikakor ne razumem še spolnih uslug. “Napredovala” sem na takšno delovno mesto, da sem po dveh mesecih šla do njega, da naj me rajši on sam odpusti, sicer bom nesla odpoved njegovi ženi. Pol sem bila še nekaj mesecev na borzi ter se s trebuhom za kruhom selila v drugo mesto v Sloveniji. Danes mi je žal, da se nisem selila v tujino, ker sedaj sem pa že malce stara za takšne jurišne odločitve, čeprav je plača še vedno bolj kot ne mizerna za delo, ki ga opravljam.

A te je podrl al ne?

Vidim, da ne izstopam od povprečja po razmišljanju. Ja imam to priložnost in ponudbo. Ker sem samska, bom to pač storila. Upam, da me njegova kača ne ubije…

očitno si tako tupa, da še odgovorov ne znaš prebrati, torej tudi peeesde ne boš znala v resnici unovčiti.


Permejdun je pa že boljša tista ki da enkrat noge narazen, kot celo življenje v rit lezt celotni lopovščini, kar ti počneš. Saj ti betica več sploh ne pride na dnevno svetlobo.😁😁


Permejdun je pa že boljša tista ki da enkrat noge narazen, kot celo življenje v rit lezt celotni lopovščini, kar ti počneš. Saj ti betica več sploh ne pride na dnevno svetlobo.😁😁
[/quote]

In potem ti rečeš, da mi ne slediš po temah … štos desetletja.

Odgovarjaj raje avtorici, če se že oglašaš!

In potem ti rečeš, da mi ne slediš po temah … štos desetletja.

Odgovarjaj raje avtorici, če se že oglašaš!
[/quote]
Nič ne sledim, imaš preganjavice več kot očitno, saj si nasrana kot driska v vseh temah, pa me nikjer ni, ne?😁😁😁
Tu sem pa prišel pogledat, da so mi izbrisali čisto lep realen post, da ni logično da baba nastavlja za delo. Prvo da, pol mora pa še delat, mislim, babja pamet od hudiča.😁😁😁

no, zdaj pa je uradno
lahko damo kot novi pregovor MONa

barci se pa res čisto vse možno zgodi.
novi slogan foruma
če se ni zgodilo Barci, potem ne obstaja

Od nespodobnih ponudb, do prijaznih davčnih kontrolorjev, če bodo pujsi leteli, bo barca prva, ki jih bo videla…

New Report

Close