Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex in custva

Sex in custva

Pozdravljeni

Zanima me predvsem mnenje punc.
Prosim za odkrite odgovore.Brez norcevanja.
Ce ste kdaj varale svoje partnerje in ste imele sex z ljubimcem, vam je bil sex dober?
Govorim,ce ni bilo pri tem nekih custev.Da vas je bilo strah,da vas bo partner dobil,ali vas je pekla vest da varate.Ste se lahko potem sprostile in uzivale?

Vam je bilo kljub temu da ste se mogoce pocutle kot objekt pred ljubimcem, vam je bilo vsec golo nabijanje, sam seks.?

Lahko uzivate v seksu,kjer ni custev?ce vas ljubimec samo poseksa, ni neke predigre in nic vam je lahko seks vseeno vredu?

Ce ima vas ppartner npr manjsi oz tanjsi penis od vasega ljubimca, vam je bilo zaradi tega z ljubimcem boljse seksat,ker je mel bolj debeli penis?al je seks s custvi med parrnerjema boljsi, kljub temu da ma tanjsega.

Lepa vam hvala za odgovore

Najbolje, da se zmeniva in sprovama. Tako boš izvedela iz prve roke.

Ženske običajno najdejo ljubimce tako, da je seks čim bolj beden in potem lažje živijo v brezizhodnem partnerstvu veselo naprej.

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

nikoli nisem imela ljubimca (poleg partnerja), odkar pa sem samska, pa to prakticiram (nisem se še sposobna vezat oz. zaenkrat še uživam v samskosti, se postavljam na prvo mesto, sestavljam itd.)

tovrsten seks je čudovit! ne razumem pa tvojega vprašanja …sex brez predigre??? kaj je to????
z občasnimi ljubimci (nevezanimi) počnem vse to, kar sem prej s partnerjem….ce crkljamo, božamo, poljubljamo, seksamo nežno, grobo, nema da nema. ti ljubimci so mi všeč tako vizualno kot karakterno, zato se tudi veliko pogovarjamo in so vsi po vrsti (no v letu in pol so bili trije) super – (zatrapana čist), ampak ni pa to neka ljubav, ne vidim se z njimi, že v začetku smo dogovorili stvari, da se zadeve ne komplicirajo. sex is fun! če ni…prekini.

Pred sedanjim partnerjem sem bila nekajkrat s tipom, v katerega nisem bila zaljubljena.

Bil je res lep moški, visok, urejen, lepa postava, velik organ. Ja, je v redu občutek, ko te celo zafila, ne morem reči, da ni. Tudi to me je privlačilo, ker je bil tako krasen. Nisem pa bila zaljubljena vanj in pri seksu ni bilo pravega občutka. Poljubi tko tko, nekaj srednjega oziroma v zgornji polovici, ne pa top. Z lahkoto sem ga odpikala, nisem ga pogrešala niti minutke, nisem hrepenela po njem, samo po njegovem velikem penisu. Recimo,da mi je bilo zaradi tega malo žal.

Potem sem spoznala partnerja. Ja, ima bistveno manjši penis, ampak ga zna uporabljati 🙂 Partner tudi ni tako privlačne zunanjosti, ampak jaz kar ne morem držati prstov proč od njega. Čudovito se poljublja, končno, končno, ker sem mislila, da ne bom več dočakala pravih francoskih poljubov, igranja z ustnicami, čisto rahlega dotikanja z jezikom, drsenje jezika po ustnicah … tega tipi enostavno ne počnejo, ne vem, kaj je to za ena nova moda. Takoj po prvem poljubu sem vedela, da ga hočem in da bo dober v postelji.
Ko je v meni, je res enkraten občutek, ne vem, ali ima tako obliko ali točno ve, kam ga zariti, ampak tako dobro se drgne, da kar z belim gledam. Ma ni šans, da grem s kom drugim. Centimetre in obsege si lahko nekam vtaknete.
A razumeš? Človek je cel paket, tudi za seks to velja, ne samo za zvezo.

Lepo, vsak normalen možakar pa ve, da je garancija za dober sex, zaljubljena ženska in ja, francosko poljubljanje je pa itak osnova sexa..

New Report

Close