Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vprašanje za moške tu gor

vprašanje za moške tu gor

Živjo

jaz pa imam vprašanje za vse moške:
imam čudovito novo vezo. 2 leti. Stara sva 40 in 45
Rada imam sex in rada poizkusim skoraj karkoli.
Pač uživam s svojim moškim in mu v vsem rada ustrežem.
Obožujem oralno in mu to skoraj vsakodnevno nudim.

No, ne bi bila prava “babnca”, ČE ME NE BI MALO SKRBELO 🙂

Kako me doživlja on?
Vidim in pove mi, da mu je KRASNO v sexu z mano – nima nobenega problema.
Mene pa skrbi, če se mu ne zdim “premalo pridna”, če me razumete…

Kaj menite moški?

Premalo zanimiva tema? 🙁

Menim, da si vsaj kar se tiče sexa ti bolj pridna 🙂
Edino, kar se ob tem sprašujem je kako ti njega čutiš…..

nova
Uredništvo priporoča

Dvomim v “čudovitost” veze, kjer se lažje sprašuje o intimnih stvareh anonimne tujce, kot partnerja.

Drugače pa so stvari preproste, kot že sporočeno:

[img]https://tctechcrunch2011.files.wordpress.com/2008/04/someecards2.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

skupaj sta komaj 2 leti, oba v zrelih letih, kar pomeni, da je kar nekaj lajfa za vama, preden sta skup prišla, očitno ga imaš orng rada, ker si verjetno dolgo iskala takšnega tipa, saj si ga spoznala šele pri 38 letih, zaljubljena si zato, ker je možakar prava partija za tvoj notranji filing, zavedaš se te sreče, istočasno se pa bojiš, da ti uide, saj veš kakšna jeba je najti partnerja v teh letih.
Razdajaš se mu na vse možne načine, nima te kaj skrbet, ker daješ od sebe vse kar imaš z dušo in telesom, kako pa on na to gleda, pa samo on ve, če cepata vsak dan, pašeta en na drugega kot ata na mamo, uživej dalje v lepih trenutkih strasti, strast je za takšne ljudi kot sem jst smisel življenja recimo, enim je pa to čisto mimo, tako to je v življenju, hehe….

Prava si nimas kaj skrbet. Malo je takih kot si ti.

Dober dan star sem 21 pa me zanima a je kej narobe če še nisi sexal pri 21

Nic ni narobe ne, a drkas pa rad?

Hvala vsem za odgovore.
Malo sem se čudno izrazila…v sexu res dam vse od sebe saj mi tudi paše. Sploh pa z njim. Po dveh letih je bolje in pogosteje kot na začetku. V tem sva se ujela. Tudi drugače imava podobne želje, hobije, veliko skupnih hobijev, v glavnem sva skupaj ves čas razen, ko imava vsak svoje obveznosti ali greva vsak na svojo stran na pijačko.
Zanimalo me je predvsem, kako moški gledate na tako žensko? Skrbi me, da imate tako žensko za k… in da bi to nekoč pomislil tudi on. In me ne bo spoštoval.
Povsod namreč srečujem žene in punce, ki s seksom stalno držijo može v šahu. Za vsako napakico reče “danes pa ne bo nič”. Jaz tega ne zmorem. Ali imajo one prav? Jih možje bolj spoštujejo?

Take punce, ki sex izkoriščajo za manipulacije so na koncu ali prevarane ali pa dobijo čevel v zadnjo plat.
Dobro poskrbi pri sexu za fanta in ti po zvest kot “kužek”, malo karikirano. Tako, kot počneš je edino prav.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne poznam dobre zveze, ki bi temeljila na manipulaciji in izsiljevanju.

Kako si deducirala, da bi te moški zapustil, ker bi bil zadovoljen s tabo (tudi) v seksu in te zamenjal za takšno, ki bi seks uporabljala kot plačilno sredstvo? Mogoče moraš ti malo razpucati pri sebi, predvsem pa očitno dobit kakšno pametno žensko prijateljico.

heh, ta je pa dobra, avtorica. Tisti, tipi, ki jih žeenska drži v šahu zarad sexa, so novadni papki, ne poznam nobenega katega, bi ženska tako držala v šahu, kvečjemu nekaj tipov, ki so mi sami priznali, da se jim več ne, da, to je generacija 50+, no, sam pač nism takšen, hehe.
Malo se mizdi, da se zajebavaš, ker v bistvu opisuješ, normalno žensko, katero si moški želi ob seb…., tako mimo streljaš z vprašanji, hehe…

Auuuuu,

pametne ženske prijateljice???? Če ti v življenju primanjkuje adrenalina, potem pa si najdi ženske prijateljice, ki ti bodo subtilno zavidale, subtilno pripovedovale o svojih potovanjih in delalo ljubosumno, subtilno se pritoževale nad zaposlenostjo / beri uspešnostjo svojih mož, hvalisanje otrok, ……

Verjemi, sem videl to in dalo je adrenalina – morda celo preveč. Žal.

Da preveč kompliciraš
Ne odkrivaj tople vode ker boš vse zaj… kot marsikera

New Report

Close