Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako najti partnerko za avanturo

Kako najti partnerko za avanturo

Kar nekaj časa prebiram podobne forume,pa ni nekih pametnih odgovorov. Sem moški v štiridesetih poročen z enkratno žensko,vendar po dolgih letih veze se je v enem delu izgubila prava iskra. Ta del je sex.
Najti meni podobno mislečih žensko,ki bi uživala v moji pozornosti pa je kar težko. Nimam Facebook variant in jih tudi nočem,strani za zmenke so polne lažnih profilov samo da vlečejo denar, prostitutke me ne zanimajo.Če ima gdo res dober nasvet potem kar pogumno prosim. Sem pa dovolj star da moralnih nasvetov ne rabim.

Po tem kar si opisal mislim, da pač nimaš šans.

Točno tko kot si napisal…, se povsem strinjam z napisanim.
Pozabi da najdeš tako kaj. Boš moral tko, v živo kaj najdit.

Popolnoma res ja v živo. Ampak tu se najde problem
Prideš v kateri koli lokal,kaj najdeš, daleč premlado natakarico ki ji je mati narava vzela dar govora ko so ji starši kupili računalnik, mogoče kakšna lokalna lovača in kakšna družba mogoče v katero se ni dobro vmešati. Sem bolj stare šole,in mi ni problema nagovoriti ženske.če je le mogoče.

Res ni enostavno preden se ,kaj dogovoriš,logično ,ženske večinoma iščejo resno vezo…se pa dobi se….še tu gor sem jo našel,pa Ona- On,Najdiljubezen. ..
Avanturenet ,Urgenca,ko je portal temu namenjen pa nič ,sami geji ,neresnost in plačljive zadeve….potrudi se..pravi pristop,malo sreče pa bo ..tudi sam sem se že skoraj naveličal,ker ,ko sem začel z iskanjem ni bilo dolgo nič..,ko pa enkrat naštudiraš kako pa ,kaj..postane zanimivo:-)
Brez nič ni nič…veliko sreče ti želim..

Partnerka za avanturo, podobno misleca.

cao sanja če tee mika piši diskretnemu na meil [email protected]

No Sanjica tvoj problem se že rešuje😉!!

Ni pa se rešen, problem…

Nevem,Jurko je kar hitro pristavil svojo skodelico,kaj pa veš mogoče pa ga Sanjica rkontaktira. Tudi tako gre zgleda,😊

Saj tko mogoče še najlažje. Mogoče se še katera najde in opogumi. Če je še kakšna kandidatka ki išče romanco naj piše na: [email protected]

Nooo kar korajžno sedaj!!Mogoče se res katera oglasi.
Sam bom še pa kar malo počakal z mailom na odprtem.
Vsekakor pa vedno pogleujem na za
Mogoče se tudi meni posreči!

Ali mi pa piši 031****** za Avanturco star sm 25 let za Sonjo

Brez telefonskih prosim!

Lahko greš na morje ta je veliko punc ki so v kopalkah ter na plaži tako se nastavljajo takšnim fantom kakor si ti .
Če boš videl kakšno ki se ti smejala greš do nje in jo vprašaj za družbo .
Vendar ko se bosta začela stiskati ali poljubljati bosta mogoče postala že malce zaljubljena in bodita pametna .

Če se že greš akcije, ne pozabi kondoma in ne vozi ženske nikamor tja kje je kaj tvojega ali od tvoje žene! da ne boš plačeval tihe “preživnine” na koncu da bo tiho.

😁😁

sanja .. pisi mi na [email protected]

Sanjica je našla, kar je iskala…
🙂

New Report

Close