Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks

Seks

S fantom sva skupaj 4 leta. Zadnje leto sva zacela v postelji malo eksperimentirat.
No, mojemu fantu je zelo vsec, ce dobi nekaj v tazadnjo. Saj ne, da bi bilo s tem kaj narobe. Vsec mu je tudi menjavanje polozajev pa igranje vlog pa “dirty talk”, igracke. Nimam nobenih predsodkov, da ne bi zdaj izpadlo kot da sem proti temu! Njemu je to fajn… meni pa je ratalo malo butasto. Najprej mi je bilo zanimivo, zdaj pa sem se navelicala. Kot da to nisva midva. Pogresam hiter strasten seks. Ali pa nezen pocasen z dolgimi poljubi. Ampak brez kostumckov in menjavanja polozajev vsako minuto. Nimam pojma, kako naj mu to povem, brez da se ne bi cutil prizadetega. Mu je pa to res kul in tudi hoce seksat samo zvecer, ko imava cas za cel “postopek”. Skoraj vedno zakljuciva tako, da se nekaj dogaja z njegovo tazadnjo. Zelo redko mu pride v meni. Pogresam “maco” stil, samo kako to tipu povedati, da se ne bo pocutil slabo?

Na enak način, kot sta prišla do igranja vlog, igračk.. Če sta zmožna govoriti o seksu, igricah.. je toliko manj težko privleči na plano še romantični seks.

Prav je tisto, kar je obema všeč. In to pomeni, da so tudi vaše želje, hotenja enakovredna..

Samo, v vsem skupaj se skriva verjetno nekaj drugega. Vaš strah, da ste dojemani kot objekt. Kot tista, ki prinaša moškemu zadovoljstvo, hkrati pa pri njem ni sprejeta.
Da mu prinašate ugodje, vidite.. ne vidite pa, kaj on vidi v vas. Ste zgolj objekt za zadovoljevanje njegovih (seksualnih) želja ali dejansko človek?

Strah, kako bo moški “sprejel”.. je vaš strah ali ste zgolj objekt ali njegova ljubezen.

De omnibus disputandum..

Fetišistu, tistemu, ki žensko vedno objektivizira, je vseeno kdo mu užitek prinaša.

Ljubeč moški ljubi celotno žensko, fetišistični del je le bonus. Navdušenje nad nekim detajlom oz. seksualnostjo Z NJO.

V obeh primerih vi kot ženska pridobite. Ali pridobite moškega s seksualno fantazijo ali pa se znebite egocentrična fetišista.. in si greste lahko poiskati enakovredno spošutjočega in ljubečega.

De omnibus disputandum..

New Report

Close