Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj pa velikost vagine?

Kaj pa velikost vagine?

Vedno je 1000 tem od velikosti penisov. Kaj pa vagine. Sam sem naletel na precej različnih vagin in ne najdem nikakršne povezave, da bi rekel mlade imajo take, stare pa take, suhice pa imajo take.

Enim ženskam je ful pomembna velikost penisa, potem imamo ene za katere je bil še moj prevelik, pa je čisto povprečen 16cm in jih na doggy nisem smel do konca, ker jih je bolelo.
Potem sem enkrat naletel na 18 letnico, v katero je samo notri padel nobenega trenja nič, kot da bi 7 otrok rodila. Potem mamica 45 let 2 otroka, oska pa kot najstnica.

Edino kar sem dobil občutek je da ženske z oskim vaginam, dejansko tudi boljše sexajo in jim tudi bolj paše, lažje doživijo vaginalni orgazem itd… Ampak zanimivo tem je tudi velikost penisa bolj pomembna, kot širokim vaginam, kar bi moralo biti obratno.

Kakšne so kaj vaše izkušnje?

Sicer sem zenska in ti nekega mnenja ne morem dati.
Me pa zanima (saj nekako si znam predstavljati) kako je to sploh? Kaksen je obcutek ko imate moski odnos z zensko ki ima zelo ozko, s tisto ki ima normalno, malo sirso in z zensko ki jo ima kot “jamo”.
Jaz si res ne znam ravno predstavljati.
Je res tako da kar v prazno nabijate?
Prosim da mi opisete malo obcutke.

To ti je ko rukavica kaj ju daš na rokicu.
Ak je premala ide na trdo ak je prevelika samo padne.
Opet ak je premokra samo padne nutri.
Imaš i velike mokre onda si gotof.

[/quote]

Sicer sem zenska in ti nekega mnenja ne morem dati.
Me pa zanima (saj nekako si znam predstavljati) kako je to sploh? Kaksen je obcutek ko imate moski odnos z zensko ki ima zelo ozko, s tisto ki ima normalno, malo sirso in z zensko ki jo ima kot “jamo”.
Jaz si res ne znam ravno predstavljati.
Je res tako da kar v prazno nabijate?
Prosim da mi opisete malo obcutke.
[/quote]

Pač trenje je tisto, kar povzroča užitek. Bolj ozko je boljši občutek je. Zato si veliko moških želi analno, ker je pač bolj ozko. Nenazadnje si tudi pri mastrubiranju stisneš tiča ane.

Tako kot ženskam paše večji kurac ane? Oziroma bolj debel.

Enkrat je bila ena bucka, ko ji je prihajalo je imela tako močne krče, da ga je tako stiskala, da me je že bolelo. Jup z vagino. Ko sem bil pa mlad, sem pa z eno mlado gimnastičarko hodil, ki je bila tudi zelo postavna oziroma suha. In ko sva prvič je bila horny in ko se je vsedla nanj, sem komaj kaj čutil.

Sicer sem zenska in ti nekega mnenja ne morem dati.
Me pa zanima (saj nekako si znam predstavljati) kako je to sploh? Kaksen je obcutek ko imate moski odnos z zensko ki ima zelo ozko, s tisto ki ima normalno, malo sirso in z zensko ki jo ima kot “jamo”.
Jaz si res ne znam ravno predstavljati.
Je res tako da kar v prazno nabijate?
Prosim da mi opisete malo obcutke.
[/quote]

Pač trenje je tisto, kar povzroča užitek. Bolj ozko je boljši občutek je. Zato si veliko moških želi analno, ker je pač bolj ozko. Nenazadnje si tudi pri mastrubiranju stisneš tiča ane.

Tako kot ženskam paše večji ****** ane? Oziroma bolj debel.

Enkrat je bila ena bucka, ko ji je prihajalo je imela tako močne krče, da ga je tako stiskala, da me je že bolelo. Jup z vagino. Ko sem bil pa mlad, sem pa z eno mlado gimnastičarko hodil, ki je bila tudi zelo postavna oziroma suha. In ko sva prvič je bila horny in ko se je vsedla nanj, sem komaj kaj čutil.
[/quote]

A tako je to…
Sicer ne vem kako zelo raztegnjeno oziroma ozko imam.

Obstajajo naprave, s katerimi se da do imzerit. Mislim da se reče perinometer. Ampak to je bolj za moč stiska, pa še to je zanesljivost bolj tako tako…

Vstopno mišico se da natrenirat, medtem ko ožanje notranje stene je dokaj enostavna laserska operacija.
Tako da ste ženske tu precej na boljšem, pri moških je pač takega kot maš imaš. Oziroma se operacije bolj tako tako in neverne…

Tiste, ki niso še rodile, imajo običajno ozke. Ko rodijo pa manj ozke. V ozkih nam hitrej pride, v širokih počasnej. Vse je pa tud odvisno od tega kolk smo “hot”, ker včasih nam pride že v usta pa še nismo v vagini 🙂 Najmanj pa stiska v riti in tam lahko traja celo večnost, da nam pride. Tu je treba veliko domišljije, no včasih je že samo pogled na rito dovolj.

No, ravno o tem govorim. Da moje izkušnje so pa take, da sam porod nima veze z ozkostjo, kot nekateri pravijo.
Sem bil v 45let stari mamici treh otrok, ki je bila bolj ozka kot 18 letnica. In to ni bil en sam tak primer. Medtem ko ga pr večini v rito komaj not spravim, ker je tolko ozko…

Res je, ni pravila glede “prostornosti” nožnice. Sem izkusil mamice s tesnimi in mladenke z ogromnimi. Je pa pomemben dejavnik, če zmore stiskati mišice. Pa tudi to, kako dobro se podmazuje. Tesno in suho je treba za mojega debeluščka podmazati. Se da pa v vsaki imeti luštno.

Se spomnim bivše, pri kateri se je moj ud kljub 16 cm obsega kar izgubil. V nekaterih položajih je bilo vendarle malo bolj tesno. Pa sva reševala tako, da je ponavadi najprej v nožnico dobila mojo pest (uh, kakšni vodometi …), potem pa sem finiširal s tičkom v njeni ravno prav udobni ritki.

Bi se strinjal s predhodniki – ni pravila glede širine vagine…
Po mojih izkušnjah so le azijke generalno bolj ozke.

Je pa lepo seksati z žensko, ki ima ozko in zna zraven tega uporabljati še vaginalne mišice 🙂

To ni nakladanje. Jaz sem enkrat eno, ki je imela tako kot jama, sploh nisem vedel, ali je notri ali zunaj, pa sem precej obdarjen, seksal sem jo kako dobro uro, od tega nisem imel nič, bil sem še najstnik, prišlo mi seveda ni, ko se sdaj spomnim za nazaj, gre mi na bruhanje. Izkušnja,ki jo ne maram.

Povej raje, da ko ti ga je v roke prijela je že šprical in jame sploh vohal nisi.

New Report

Close