Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prosim za nasvet, ne vem, če je normalno

Prosim za nasvet, ne vem, če je normalno

Pri 15-ih sem bila zelo potrebna in večino časa željna seksa, se brez težav vzburila. A prvič sem seksala pri 17-ih. Sedaj sem stara 20 in imam problem s pohoto. Vzburim se že a redko polek koga toliko, da bi lahko seksala z njim, čeprav si tega želim. Bila sem ze sicer s štirimi fanti a ob seksu občutim le bolečino. Razmišljam, da bi kupila vibrator in vadila ob vsakem vzburjenju, saj bi se potem morda lažje vzburila.
Kaj menite zakaj se tako težko dovolj vzburim? Je res krivo, da me fantje ne privlačijo dovolj ali je z mano kaj narobe?

Če bo ob tebi pravi moški, ki ti bo všeč in ti njemu, potem mislim, da ne bo težav s pohoto in vzburjenjem. Če je privlačnost, kemija, se zagotovo vzburiš in te ne bo nič bolelo….

No, če si zelo želiš sexa….piši. Si registrirana tukaj?

mogoče te ne privlačijo dovolj, ali pa še nisi imela pravega, ki ve kako se dekletu streže. Jaz vem, da pri meni teh težav ne bi bilo, če si za spoznavanje mi piši na [email protected]

nova
Uredništvo priporoča

To je cisto normalno, pac te ne privlacijo prevec, oz ves kaj zelis oz cesa ne zelis…ce pa si zelis spoznati kaj potrebujes pa lahko pises na [email protected] nebo ti zal.

New Report

Close