Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu tip hoče, da mu obdelam jajčka – imate kake ideje?

tip hoče, da mu obdelam jajčka – imate kake ideje?

pozdrav punce monovke. zanima me če mi lahko katera pomaga. moj zdajšnji mi je (prvi od tipov ki sem jim mela) izrazil željo, da bi rad, da se pri seksu poleg korenjaka (kar baje kar dobro obvladam :)) ukvarjam še z njegovimi jajčki.

tega mi ni rekel še noben prej, zato ne vem, kaj bi počela z njimi. njemu pa je to baje ful erotično ali kaj. pravi da ga bo to popeljalo v deveta nebesa. 🙂 ker ne bi rada, da gre pri tem kaj narobe, bi prosila za kake vaše ideje, kaj naj počnem z njimi. vem da so občutljiva, zato me je malo strah.

seveda ga bom kasneje tudi kdaj vprašala še sama, kaj želi. a rada bi dobila kako idejo, da ga lahko presenetim. pozitivno in predvsem neboleče. 🙂 hvala že naprej za ideje.

Ko bo trd mu potisni dva prsta v ritko. Z drugo roko mu dvigni jajčka gor in jih poliži po spodnji strani. Ves čas mu draži prostato s prsti, hkrati pa liži jajčka vse do intenzivnega orgazma!

Torej… tole je nene:
https://www.amazon.com/Danesco-12-Inch-Rotary-Egg-Beater/dp/B003OA48QU

nova
Uredništvo priporoča

Naj stoji na A in ti potem z rokami kača pozibavaj naprej in nazaj, vmes pa si poj:
Bingl Cingl Bingl
Cingl Bim Bim Bim

hvala, v glavnem kar dobro vem kaj ne smem. ne vem pa kaj lahko 🙂


Vse ostalo:-)

brez zamere, ampak ta odgovor je precej prazen.

(kar baje kar dobro obvladam :))

Če bi res…ne bi spraševala…

Tega res ne obvladam, zato sprašujem. Še kak bolj konstruktiven predlog?

Nikoli in res nikoli ni narobe, če ga vprašaš kaj mu paše, kako si on predstavlja užitek v tej smeri. Vsi imamo svoje “male skrivnosti” in, če obstaja oseba, ki uživa v našem užitku je še toliko lepše.

Drugače pa morda tole: položi mu roko na korenjaka in naj si ga sam obdeluje. Ti se pa ulezi med noge in ga liži po presredku od zadnjice pa do jajčk in še po njih. Seveda v tempu, torej ne ravno počasi. Če mu to odgovarja, mu bo prišlo še preden bosta prav začela ;).

Če prav razumem, vodi tvoja metoda do takojšnjega orgazma. Super in hvala. A včasih bi raje da ne bi prehitro prišlo do tega. Obstaja kaka dolgotrajnejša metoda crkljanja draguljev?

Pocasi in nezno jih vzames v usta in z jezickom krozis gor in dol… Samo nezna bodi in bo vse oki…


Glede na prihajajoče praznike, lahko “pirhe” tudi pobarvate.

De omnibus disputandum..

Pa si prepričana da se da zadevo spraviti v usta? Od mojega se mi zdijo kar malo velika za to. Pa misliš da se ne bo bal zanje, če jih dam v usta? Mislim zobje pa to vse. 🙂

New Report

Close