Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ponesrečen seks

Ponesrečen seks

Pozdravljeni,

v četrtek zvečer sva s fantom kar strastno seksala in ko me je dal v pasji položaj, je svoj spolni ud vtaknil v anus. Mislim, halo… Mene še danes boli in imam tudi eno ranico malo proč od anusa…. Ali naj počakam, da se zaceli ali moram k zdravniku? Malo me je strah….. Sploh nisva imela namena analno seksati, ampak je pač prišlo do nesreče. Prosila bi vas, da se zadržite nepotrebnih komentarjev in mi svetujete, kaj naj naredim.

Hvala in lep pozdrav.

Ponesreči ti ga je vtaknil v rit? Ja, vem ja…..
Ti pa si ena naivna kokoš :)))


Drugič naj uporablja čelno svetilko, saj v temi zlahka zgreši luknjo!!

nova
Uredništvo priporoča

Saj druge luknje nimaš….aja mogoče še tisto v glavi

Verjeto imas tam zadaj tako veliko luknjo kot v glavi

Tudi pri nama se je to enkrat zgodilo, da je fant zgrešil luknjico.
Od takrat naprej si jaz pred seksom zmeraj v rit potisnem dudo, da je luknja v rit že zasedena in zaprta.
Pomaga.

Malo se pomeni s fantom, kako se je to zgodilo ponesreči. Tega ne verjamem, ker v anus ne ge tako gladko. Najbrž si je želel in upal, da ti bo všeč. Morda ti bo res, ampak drugič uporabita lubrikant. Pa pogovarjala se o tem, kaj vama je/ni všeč in kaj si želita.

Če imaš ranico, si maži z ognjičevim mazilom. Zdaj še te boli, ker ni ritna luknja raztegnjena. Vsakokrat bo manj bolelo še posebej če si boš ritno luknjo namazala s kakšnim oljem ali ognjičevim mazilom. Če pa ne želiš več te “nesreče” pri seksu pa naredi tako kot ti svetuje ena zgoraj. Kupi dudo in jo vtakni v rit med seksom ali pa lahko greš tudi v trgovino z malimi živalmi in kupiš belo miško, ki bo tvojemu fantu pri seksu povlekla oneta v pravo luknjo. Pa na sir ne pozabi, da ne bo miška poginila od lakote.

Bravo, bejba, 100 točk za neumnost / naivnost!

Zakaj bi pa morala kupit dudo in se v nepotrebne stroške metat? Vzame dudo od svojega dojenčka in mu jo po uporabi vrne.

Pri divjem nabijanju se to rado zgodi, tudi nama se je že večkrat. Ker si totalno sproščen, seveda gre, ampak zaboli ko hudič.
Vi pa očitno drugega kot medlega misionarja pač ne poznate, da se vam zdi tako neverjetno.

Pomojem ti misliš da je bilo po nesreči. On si je pomojem tega želel zelo. Samo povedal ti ni prej. Je pa res hinavec da ti ga je kar zarinil v rit fuj. In boli še ful ja. Od mene nikoli več ne bi dobil. Eden mi je to naredil gnoj in nikoli več. In ne nasedaj mu nič.

Hvala vam za odgovore. Nekateri so me prav malo ”zaboleli”. Mater, ste eni zakompleksani, da je treba zlivat svoj žolč vsepovprek… Vprašala sem vas samo, kaj narediti, če pride do poškodbe in vas posvarila, da se vzdržite nepotrebnih komentarjev.

Pa lep dan še naprej!!!

Pomarančo v rito….da ne zgreši

Pomojem ti misliš da je bilo po nesreči. On si je pomojem tega želel zelo. Samo povedal ti ni prej. Je pa res hinavec da ti ga je kar zarinil v rit fuj. In boli še ful ja. Od mene nikoli več ne bi dobil. Eden mi je to naredil gnoj in nikoli več. In ne nasedaj mu nič.
[/quote]

Če z lubrikantom namežeš nič ne boli. Je moja stokala, da jo boli odkar imava lubrikant in lepo namaževa je več nič ne boli… (Pa nimam malega, da ne bo pomote)

Če z lubrikantom namežeš nič ne boli. Je moja stokala, da jo boli odkar imava lubrikant in lepo namaževa je več nič ne boli… (Pa nimam malega, da ne bo pomote)
[/quote]

A to ona pravi?? Da nimaš majhnega.. Ha ha h a

Lepo vam je napisala, da se ni treba norčevati pa ste nekateri s svojimi neumnimi komentarji prav bolani, še na stopnji neandertalcev. Če nimate kaj pametnega za napisati, obdržite svoje bolane komentarje zase.

New Report

Close