Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Penis je zelo grd organ

Penis je zelo grd organ

Mene pa zanima, kako se ženskam ne gabi vtakniti vase ali v usta tako ogaben organ kot je penis? Bodite iskreni. Iz estetskega vidika gre za zelo grd organ, ki izgleda kot ena kača, ki se levi. Če pa moški nima še stoprocentne higiene in urejenosti tam spodaj, pa je sploh čisto mimo.

Ne obsojam, da tu ne bo pomote. Le razmišljam…

Tipično razmišljanje za brezspolnika.

______________________
nova
Uredništvo priporoča

japaja…., ti si grd, avtor..

Ko ga imaš not, ti je pa luštno ?
A tvoja fufla je pa superlepa?


Ja. Res je.

Da te nije prebrzo pogodio u oko kad si ga posljedni put imala u ruci?
Svaka žena ga ima rada.

Da te nije prebrzo pogodio u oko kad si ga posljedni put imala u ruci?
Svaka žena ga ima rada.
[/quote]

Mirsad, ali karkoli že si, v Sloveniji je vsaj zaenkrat uradni jezik slovenščina. Ali na slovenskem portalu piši slovensko ali pa bodi tiho. Še lepše – pojdi nazaj, od koder si prišel. Boš v miru tolkel po južno v južnih državah.

Ne bodi šovinistična krava, Slovenci niso čistokrven narod, malo se izobrazi, kako smo nastali, sploh pa vsak je dobrodošel, če le ne zganja kažina. Mirsad je čist kul, mal je zajebantski, lahko je pa tud provokator, ampak ima zelo humorne vložke. Če moram izbirat med njim in tabo, ki si ozkogledna, brez pomisleka izberem njega. Zdej pa mrš za šporhet al si nohtke urejat…

I 0jaz bi tebe izbrao ker imaš tako lepo ime.

če ga boš preveč opazovala ti bo penis od sramežljivosti špricnil v obraz.

z veseljem bi ti pokazal ogabni organ.prej si vzemi 3 dni oddiha,ko boš prišla k sebi-če boš sploh
to ni hec za novinko posebno če je sramežljive sorte ter pobožna kot majda.

No, pa nam razloži etnogenezo Slovencev, komaj čakam. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne razumem kaj se ti gnusi, jaz sem ženska in če mene vprašaš je vagina veliko bolj ugabna na pogled.

New Report

Close