Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem moškega brez obveznosti

Iščem moškega brez obveznosti

Stara 38 let, brez otrok, sexy, negovana, ločena (ne po svoji krivdi).. Ponudbe na [email protected]
Pogoj: do 49 let,brez finačnih problemov in obveznosti.

Žalostno.
Zgleda kot oglas za rabljen avto… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ker je urejen, vsaj približno za videt – je zaseden.

Samski so pa en sam obup. Zanemarjeni, tečni, bolehni, škripajoči, zateženi…..

nova
Uredništvo priporoča


Koliko lastnikov, koliko kilometrov, kakšen karambol, kako je pri tebi s financami in obveznostmi…

Kaj pa jaz k sem starejši od 49 ampak sem zelo bogat (prestižni avto, vikend na morju, jahta..) bi prišel v poštev?

Uoca ti bos pa zame dober ne se sekirat. Javi se mi na mail [email protected]

Ti k si že stara, tebe ne maram. Jaz čm eno mlado. Ko bo pa ta mlada postala stara, bom pa spet eno mlajšo uzel.
Kje si pa vidla bogatega starca s staro babo? Bogati strički imamo zmeraj mlado lušno punco. Poglej Trumpa!

Ti k si že stara, tebe ne maram. Jaz čm eno mlado. Ko bo pa ta mlada postala stara, bom pa spet eno mlajšo uzel.
Kje si pa vidla bogatega starca s staro babo? Bogati strički imamo zmeraj mlado lušno punco. Poglej Trumpa!
[/quote]

Zaka je pa pol ti nimaš trenutno, luzer?

Zaka je pa pol ti nimaš trenutno, luzer?
[/quote]
Ker zdaj sem glih v fazi iskanja.

Če bi bila zanimiva ti ga ne bi bilo potrebno iskat po internetu.


priporočam obiske pogrebov

to je tako neverjeten oglas, kot tist post o 40 jurjev težki korošici, hehe…avtor se je zaštrikal v letih kandidata, takšne piqke ne bi toliko starejšega tipa tud povohala ne, če ne bi na njo keširal minimalno 100€ na dan.

48 letnik normalnega videza in postave iz savinske, nezadovoljen v zakonu, če si tudi ti nezadovoljna in si želiš diskretne družbe z umirjenim, poštenim moškim se mi javi pa poklepetava. Piši na ZS ali na: [email protected]

Dej napiši pravi mail, zavrača.

Nekomu dolgčas pa zajebava folk


Jaz sem pravi zate, sem brez obveznosti, brez službe, finančno nimam težav, ker imam socijalno, delam popolnoma nič, res čisto brez obveznosti. Samo ne moreš biti ločena ne po svoji krivdi, ker sta vedno zato kriva oba, razen če so te poročili v kakšnem plemenu, kot dojenčka hahahaha…

spoštovana ženska si želiš prave potešitve? javi se mi sem izkuđen zanesljiv in vsako željo ti izpolnim . lj okolica piši na [email protected]

Jaz ti svojega bivšega moža takoj pripeljem s taščo vred.

Javi se na [email protected]
Stajerc 37let

Ojla….bi bila za spoznavanje? Pustiš kak kontakt?

No evo me

Iščem žensko za avanturo. Kasneje tudi kaj več. Pokliči me. 070******

Brez telefonskih prosim!

Cao Našla si me haha imam 25 let sportnik

Caoo

A bi se mogoče skupaj z mano udeležila erotične masaže v dvoje v erotičnem salonu. Masira ženska. Nepozabno doživetje. Plačam seveda jaz.lp

New Report

Close