Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu najboljši kavs v lajfu

najboljši kavs v lajfu

Kaj vam je ostalo v spominu? A ste si zapomnili kako “fruzuro” je mel/mela odspodi?
Jaz si nisem, vem pa da je bla pravi poper, 5 dni na morju, še 1 mesec po tem sem imel kraste na kolenah in oguljen križ in pleča!

….Sesljan mi je kr pr srcu ostal:))))

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=10522384&p=10522960&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p10522960 :))

Lovska preža pa klopca na Gradu in koruzno polje …

nova
Uredništvo priporoča

tist eno nočni je bil z eno švabico…., tist dolgonočni pa vsako noč z ženskami v daljšem razmerju..

Khm, khm… v avtu med noro nevihto na Kamenjaku… 😍😍😍

z vsako vsakič v tretji rundi
mednožja pa od pragozda do nule ☺

Huh, je blo pa tolk dobrih, a ni šans, da rečem kdaj je bil lajboljši.
To je tko, kot da bi me vprašal, kdaj sem najboljše jedel? Veliko krat. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Mah kaj ti čem razlagat, zagotovo je kak, ko se ti ob spominu še posebej razlezejo usta.

v podnajemu … pri njem … pod njim … pride gazdarica v sobo … jaz tiho ko miška … in mi prideee brez gibanja

s takrat še samo jebačem, zdaj že mož. Se še kar ponavljajo.

Mah kaj ti čem razlagat, zagotovo je kak, ko se ti ob spominu še posebej razlezejo usta.
[/quote]

Ne samo ob enem. Ob celem kupu.

Lohk jaz tebi npr. razložim, da ob malem številu (bilo česar) hitro najdeš izstopajočega. Ob velikem številu je pa to problem. .-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Najbolš me je bodoči mož v Golf dvojki, sred polja haha

…sexate tako z vsemi pred poroko..??

Bolje pred, kot po hahahahaha

Vam bo Majda informbiro (1948) poveda svoje! Vsi greste v pekel in to direkt. Odpustek bo samo v primeru, da kupite hitech Qashqai-ja svojemu župniku.

______________________

Vsi so bili dobri.

Dobro dol dajanje je vedno pred teboj. Kdor se mora ozirati v preteklost ponj, je že “izgubil”.

De omnibus disputandum..

ojej samo da se spomnim – s šefom v službi

Najbolji je kak bi rekle slovenke ukradeni na brzake u toaleti.

A lohk se mene

Spomin se ko sem sedela v kavarni in k meni prisedel lep postaven moško odspodaj pa mi je postalo tako vroče da sem imela celo poltno in malo mi je ušlo takrat sem mu rekla: oprosti na WC morem. Ko sem odšla v kabino je rekel tukaj te bom počakal torej pred kabino wcja in sem se usedla ter imela majhno potrebo ko je splezal notr in mi jo začel lizat morem priznati da se takrat nisem seksala ko je izvlekel svojega penisa in ga potisnil v mojo pizdo iz mene se je naenkrat zaslišal glas ahhh takrat mu je prišlo še bolj in sem mu rekla če bi nadaljevala pri meni ko se do avta in ne je nanj naslonil in mi začel slačiti majico ko sem ga na sreco ustavila in mi je odpel modrc in ko sva prišla v stanovanje se je začelo vse je razgrajalo in spricalo ampak se je splačalo ker vsako jutro če se jaz zbudim prva grem pod odejo in mu ga začnem fafat to se je zgodilo dostikrat enkrat pa me je on presenetil in mi jo je začel lizat takrat sem se spala dokler naenkrat ni vame potisnil prsta in mi jo je zrajcal morm priznati da mi je pasalo in to je vsako jutro in ko sva kje np. v avtu mi potiska prst v mojo pizdo al pa ki na obisku je že poskusil.

New Report

Close