Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Abstinenca od samozadovoljevanja

Abstinenca od samozadovoljevanja

Jaz nisem masturbiral cel 2015, zdrsnil komaj poleti 2016.

Seks je dovoljen…

Zdi se mi neverjetno, da tudi ko rečeš punci naj poskusi abstinirat od samozadovoljevanja kak teden, reče da se pogosto samozadovoljuje da je pomirjena v tej in tej situaciji in da niti ne bi zdržala.

Podobno se mi ne zdi normalno da bi v zvezi samozadovoljevanje bilo dovoljeno.

Starši morajo nujno učit fantke, naj ne ‘igrajo kitare’ in jih učit, da imajo to prek punce, in obratno

Hormon udobja povzroča prehitro izpadanje las pri moških oz. pri moškemu se takoj vidi, če masturbira, v postavi, dlakah po obraz, po prsih… Pač, ne masturbirat, tudi če doktor reče da je ‘dobro proti stresu’. Obstaja dober stres in slab stres, če ‘zdraviš’ oba ne boš uspešen, na stara leta boš pa polnil bolnice z paranoičnimi simptomi, aritmijo, … Bolnice bodo polne ‘generacije uzitka’ ker uzitek je nekaj posebnega, ne vsakdanjega, oziroma vsakominutnega… Telo postane imuno na hormon uzitka in še huje, telo čuti da je ‘opravilo svojo nalogo’ in v naravi to pomeni odmiranje. Tezko je abstinirat zato starsi, z otroci in njihovim hormonom udobja zelo previdno, da zrasejo v normalne srecne empaticne ljudi.

New Report

Close