Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolikokrat seksate na dan/mesec?

Kolikokrat seksate na dan/mesec?

Včeraj se je odprla ta tema in me res zanima in pa moja zgodba še spodaj.

Moja zgodba pa je taka od bivšega 3 Jan 2018 11:17

Sama sem imela moškega 3 mesece in mu je edino prvič vstal, nato nikoli več in še prvič mu je takoj vse dol padlo, ko naj bi prodrl vame. Sva se glede tega pogovorila oz sem se sama hotela. Ok najprej sem rekal ok je stres, ampak to se je kar naprej pojavljalo in vprašala sem ga kako je bilo s prejšnjimi puncami in o tem ni želel govoriti in imel zadržke. Krivil je celo mene da meni kao ni do njega in glede tega njegovega odziva sem prišla do zaključka, da njemu ni do mene, zato je izhajal iz sebe, ko je mene obtoževal. Ker če meni ne bi bilo do njega, ga ne bi zadovoljevala in si želela seksa z njim, halo. Je tudi mene kar malo sram bilo takrat in tudi ko se spomnim za nazaj je tole zelo čudno no. Ker so ljudje tudi pod stresom in normalno seksajo kljub temu. Nisem mu bila privlačna očitno, pa se je bilo s tem zelo težko sprijazniti, samo kaj pa naj če mu kar dol pade vse no. S prejšnimi fanti nisem imela teh težav. In tudi ko sem po njegovi zvezi spoznala fanta, si je želel seksa z mano. Tako da edino pri temu sem doživela, da je skos imel neke izgovore in predvsem na stres se je vedno zgovarjal. Tako da jaz ne bi dolgo mogla biti skupaj z nekom, ki si ne želi seksa z mano, ker to namreč pomeni, da mu ni do mene kot do osebe, pa mi lahko govori da me ima rad in ne vem še kaj vse. Ne lažem si in pogledam takoj resnici v oči. Prišla sem do zaključka, da greva vsak svojo pot, ker spolnost je tudi zelo pomembna in velik del dveh oseb, ki sta v vezi skupaj. Če tukaj ni pošlihtano, tudi sama komunikacija ne štima. Ker če bi bila komunikacija kul, bi se tudi tukaj dalo rešiti, pa se pri meni ni izšlo. Njegovi odzivi in obnašanje je potrdilo, da mu ni do mene in mu itak da nisem privlačna.

Začni osvajat drugega in mu reci, da naj te opazuje. Trdnost zagotovljena!

Ne saj to je preteklost. Samo odprla sem to temo, ker se mi zdi zanimiva, ko je neki moški napisal svojo podobno zgodbo. Moja je pretekla 🙂 Nekaj pa ni ok, da tip zavrača seks s punco, kajne?

nova
Uredništvo priporoča

Midva sva imela obdobje, naredila sva napake in me je minilo do sexa. Sva se pogovorila in vključila še 3. osebo. Ni primerjave, stoji mi nanjo, ko jo gledam z drugo in sex ni več sex, je nekaj več. Problem je v glavi, ko je slabega preveč in te čez noč oseba ne privlači več, začimbe dodajo tisti okus, ki ga iščeš.

Vzami odzgoraj napisano kot blabla, pri nama je to resnica. Zaželela sva si otroka, iz ljubezni, ker je vse tako popolno, da bi bilo napačno, če ne bi razmišljala v to smer in se še ta mesec spraviva na delo.

Bo nekaj na tem ane se strinjam tudi sama. Ja samo pri temu ko sem ga imela že prvič ko mu je vstal, samo da ga je hotel dati vame mu je že vse dol padlo. To je malo čudno. Najprej sem mislila, pač stres kot pravi in v treh mesecih se ni spremenilo in vem, da bi bilo tudi v prihodnje skos isto.

Bo nekaj na tem ane se strinjam tudi sama. Ja samo pri temu ko sem ga imela že prvič ko mu je vstal, samo da ga je hotel dati vame mu je že vse dol padlo. To je malo čudno. Najprej sem mislila, pač stres kot pravi in v treh mesecih se ni spremenilo in vem, da bi bilo tudi v prihodnje skos isto.
[/quote]

Saj to je to. Misliš da lahko in ne moraš, ker vmes pomisliš še na kaj drugega, mogoče nezavedno in te mine. Izjemi sta še, da je bil prikriti gej ali je imel druge fizične ovire. Ponavadi je pa kriva psiha.

Saj to je to. Misliš da lahko in ne moraš, ker vmes pomisliš še na kaj drugega, mogoče nezavedno in te mine. Izjemi sta še, da je bil prikriti gej ali je imel druge fizične ovire. Ponavadi je pa kriva psiha.
[/quote]

Veš da to sem pa res pozabila omeniti, ko mi je veliko razlagal o nekem frendu in mi ga predstavil pa je drugače bilo videti, kot da ga nekaj mika on res, prisežem. In ko je hodil v savno je razlagal da ga tam neki gej lovi kao in sem ga vprašala če ga “lovi” in mu kao ni, zakaj ne gre v drugo savno. Tako da pomojem je prikriti gej ja pa še edini analc ga je zanimal hehehe 🙂 Nisem si mislila, da lahko dobim moškega, ki mu ni do seksa, ker teh težav prej nikoli nisem imela in da komu ne bi bila privlačna, ki je bil z mano in mi je bilo res tuje. Zdaj mi ni več, vem kako je, ko to doživiš 🙁

Ne obremenjuj se s tem ko moškemu ni vstal. Problem je pri njemu, ne pri tebi. Vzami kot izkušnjo, nič drugega.

Vprašaš koliko, 2x tedensko, če je ogenj tudi več. Ni nobenega problema.

Veselo uživaj v spolnosti in se ne obremenjuj po nepotrebnem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Itak da prvo potuhtaš nase kje je problem in ja ne uživaš ravno s takšnim, če do seksa niti ne pride. Ah saj sem itak že zdavnaj šla naprej, samo temo sem odprla, ker sem videla da je en moški napisal svoj problem in sem se takoj spomnila, da sem imela čisto istega 🙂

Važno je, da veš, da je pri tebi vse ok. Kaj pa drugi mislijo, se sploh ne obremenjuj.
Uživaj in veliko veselja ti želim.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Midva sva po daljši zvezi pristala na ene 1x – 2x na teden. Pa sam 1x na dan ampak odvisno kako dolgo, kviki, urco do dve, s premori. No pol pa je prišlo do prevare in men se ni več hotu dvignit nanjo… enostavno orodje ni delalo, če pa že pa je blo na pol mehko neki… sva šla pol narazen valda in zdaj spet deluje ko urca 😀 Babe mate res srečo, če ni dost vlažna pa je lubrikant… Na začetku pa je bla čist druga zgodba, sem v mislih reševal račune, da mi ni prišlo v 3 minutah.

Nekje pa tut mormo met srečo ane ;))))

New Report

Close