Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prvič z novim partnerjem- oralni sex

prvič z novim partnerjem- oralni sex

A je ze kdo prvic z novim partnerjem sexal oralno- da drug drugega oralno zadovoljita. Se mi zdi, da je za prvič to malo hitro, kaj pravite?

Za 69 ni nikoli prepozno ali prehitro. A prav je tisto, kar obema ustreza.. če vam ne, potem pač ne.
Počakajte.

Nenazadnje ni napačno pred tem iti na test spolno prenosljivih bolezni.. ne zaradi suma manjvrednosti.. temveč za varnost obeh..

De omnibus disputandum..

Hmmmm. S svojo sedanjo partnerico sva prvič – že pred mnogimi leti – seksala “oralno”. Spoznala sva se, si bila všeč…. in lepega dne sva bila že hudo potrebna in čisto na koncu. Pa je izbruhnil problem, ker ni bila zaščitena. Od hude potrebe še do trgovine nisva zmogla po kondome.
Pa sva rešila problem tako, da mi ga je najprej na sedežu v avtu obdelala s svojim živahnim jezičkom, zapeljivimi ustnicami in velikimi usti. Nisem je hotel pustiti na suhem in sem jo z muko nahecal, da sva zapustila premajhen avto in na dekci na travniku sem jo z rokami in jezikom popeljal v mala nebesa.

Obema je bilo to prvi oralni. Še danes se posmejeva na ta račun… kako sva prvič 🙂 Pozneje sva že poskrbela za zaščito, ampak oralca sva se pa kar še velikokrat šla. No, pa tudi več prostora sva imela, tako da je šlo 69 in ne več… najprej eden pa potem drugi 🙂

New Report

Close