Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex avantura z mlajsim fantom

Sex avantura z mlajsim fantom

Ali je med vami kaksna gospa,gospodična ki bi si želela avanturo brez razmerja? Sem star 18 let, visok 185 in rad bi sprobal kaksno starejso z vec iskusnjami…
Ce si zainteresirana in zelis kako informacijo pisi na [email protected]

A rabiš za mamila?

Mogoce si narobe razumel mislena je bila samo sex avantura sex za sex brez razmerja ker bi si zelel spoznati kako je to z starejso in izkuseno

nova
Uredništvo priporoča


Pa ja de! Staro koko hočeš skrivaj posnet in jo potem izsiljevat!

Ocitno si cist narobe dojeu. Sem preprost fant, ki bi rad izkusil kako je z starejso in ce ima kater zelo probat z mlajsim naj mi napise na mail. To je pa tudi use😏

jaz bi z veseljem probala – sem ravnokar naredila spremembo spola

piši mi na zs

mwwwwwwa

Pisi mi na [email protected] da se malo bolje spoznama potem pa bova videla kam naju bo pot zapeljala

Kaj je zate starejša 30,40,50+?

Stevilke splo niso vazne 30,40,50+ pac ce je katera zainteserana za kaksno avanturo je to to

se prau iščš kurbo da bi ti ga hahahahahahahahhahahaha lej pejt tm na metelkovo pa ti ga bodo kr na cest na hitr

Ne iscem gospo,gospodicno k bi za eno noc se podala na avanturo…

Ha ha ha… se opravičujem ce sem koga uzalil oz. razdrazil z to objavo. Zakaj je to potrebno take pisat?😏

Kje je pisal za kako 14 15 letno puncko?!?

Še osnovnošolske slovnice nisi osvojil.
Kaj pa če bi poskusil z učiteljico slovenščine? Prepričan sem, da bi se veliko naučil… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja se opravičujem no…


jaooo

Ja kaj pac sm mislu da je tam kakšna gospa katera bi bila vesela avanture z mlajsim fantom

Samo bodi previden. Gospe imajo ponavadi gospoda. Pazi da mu ne pride kaj na ušesa ker potem boš doživel še avanturo z njim in ne samo z gospo :))

Gospe obvezno imejte slinček pri sebi..

En sam negativizem večnih dr.kačev.

Pa kaj zaje….vate mulca????

Mulc je neizkušen, mogoče celo nedolžen. Trpi, ko po svetu hodi s trdim in bi se rad zgonil z eno izkušeno. V prvi vrsti bo prišel do potešitve, pa še kaj naučil se bo. In pravilno domneva, da so starejše od njega, ki so vsaj trenutno brez seksa in ki bi z veseljem pod rjuhe spustile mlado nestrpno meso. Že res, da bo prvič precej na hitro. Nič hudega. Mlado meso si hitro opomore in v drugo in tretje ga bo gospa že podučila, da je lepše počasneje in dlje.
Kaj za vraga je s tem narobe? On končno pride do seksa, se uči in dviguje samozavest. In ona tudi uživa, ko jo natepava mlado žrebe in ji šepeta, kako je kljub svojim letom lepa, poželenja vredna….

NE BODITE JIMA FOUŠ. Mulc, prezri zafrkantske komentarje…. potrebne gospe se mu pa javite in ga sprobajte!

Je kak mladedic mlad obdarjen ampak res mladdd in bi se pridruzu paru? [email protected]

New Report

Close