Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu nepotešena poleg moža

nepotešena poleg moža

Žalostno je, da se moram vsako noč poleg mojega, ki spi poleg, sama pod odejo zdrgnit, ker se njemu več nikdar ne ljubi. To se dogaja že mesece in mesece, koliko časa še tolerirat in vztrajat v takem zakonu?

Koliko časa pa že vstrajaš v zakonu drugač?

Enkrat na leto te zasrbelo, zdaj pa so ti vsi krivi.

Če moški reče ne, pomeni ne. In tudi če reče da, si še vedno lahko premisli. Kaj tukaj ni jasno?

Hahahahahahaha, a ti je spet nekdo nick ukradel, Grda resnica, in ga celo registriral??? Ti pa imaš res prave oboževalce tukaj gor:-)

V zakonu sva že dolgo, ampak to stanje suše pa traja skoraj 8 mesecev. meni se bo zmešalo

mi namiguješ, da poiščem nekoga pri katerem bo vedno da?

mi namiguješ, da poiščem nekoga pri katerem bo vedno da?
[/quote]

Boš morala k spovedi!

ti si tista židovske vere? Ej, kaj tvoja vera pravi glede ločitve? Kot kristjan ne vem kako imate v vaši veri običaj. Res me zanima.

mi namiguješ, da poiščem nekoga pri katerem bo vedno da?
[/quote]

grda resnica, nedolgo nazaj si se hvalila, da imaš seksi moža in da sta super, kako naenkrat ni nič?

Nepotešenost obstaja samo v tvoji glavi.

kako v glavi? Ženska rabi svojega moškega in to je realnost, to ni samo v glavi.


[/quote]
Kaj potrebuje nič ne potrebuje, to je samo v njeni glavi, da potrebuje. Nekateri tudi MON stalno potrebujejo.


[/quote]

Tonček se skrivaš danes?

Ti pa že nisi grda resnica.

grda, zakaj tega možu ne poveš? No reci

grda resnica, zakaj tega možu ne poveš? No reci

K sebi se spravi, odpleši mu stritiz vsedi se pred njega z razkrečenima nogama in ga zbudi, da te gleda, ko si dildota v rit tlačiš.

Če ne bo odreagiral kot mora se je potešil že drugje.

Zakaj misliš, da ni? 🙂

Jaz ne bi niti trezni. Potešil se nisem nikjer, ker ni nič za potešiti.

Kar zmešalo se ti bo, z možem se pa ne pogovarjaš…ddd?
Si ga mogoče vprašala zakaj mu nisi več privlačna?
Si morda kdaj pomislila zakaj mu nisi?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Nisi edina in in nisi izjema ampak kar stalnica v premnogih zakonih kjer je 30-40 letniku važno kolesarit, tenis, športanje, moška družba, gretje kavča in gledanje vseh športnih prenosov, sex pa nooo jaaa 1x mesečno več kot dovolj, če je pa 1x na tri mesece pa idealno, ko imamo moške pogovore se samo čudim kako indolentni so pri spolnih odnosih, ni jih dr. Rugelj zastonj imenoval, mamini pezdetki, kastrirani narciski obremenjeni s svojim videzom.


Nisi edina in in nisi izjema ampak kar stalnica v premnogih zakonih kjer je 30-40 letniku važno kolesarit, tenis, športanje, moška družba, gretje kavča in gledanje vseh športnih prenosov, sex pa nooo jaaa 1x mesečno več kot dovolj, če je pa 1x na tri mesece pa idealno, ko imamo moške pogovore se samo čudim kako indolentni so pri spolnih odnosih, ni jih dr. Rugelj zastonj imenoval, mamini pezdetki, kastrirani narciski obremenjeni s svojim videzom.
[/quote]

Nisi daleč od resnice. Nekje sem prebral, da so izgovori “boli me glava” prešli iz žensk na moške. Da mlajšim moškim (med 20-30) sploh ni več izziv priti ženskam v hlačke, kot je bila nam v teh letih. In dejansko je tako, kot je opisal avtor.

Brez seksa sem ze vec kot leto in pol pa se mi ne meša kot tebi. Vzami se v roke!


Nisi edina in in nisi izjema ampak kar stalnica v premnogih zakonih kjer je 30-40 letniku važno kolesarit, tenis, športanje, moška družba, gretje kavča in gledanje vseh športnih prenosov, sex pa nooo jaaa 1x mesečno več kot dovolj, če je pa 1x na tri mesece pa idealno, ko imamo moške pogovore se samo čudim kako indolentni so pri spolnih odnosih, ni jih dr. Rugelj zastonj imenoval, mamini pezdetki, kastrirani narciski obremenjeni s svojim videzom.
[/quote]
A ko je bila tema o odprtju javne hiše z lutkami ste bile vse zadovoljne kako ste odrešene in vam ni treba seksat. Zdaj pa tukaj cmizdarte kako ste nepotešene.

New Report

Close