Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem starejšo in uglajeno žensko, ki razmišlja o avanturi z mlajšim moškim

Iščem starejšo in uglajeno žensko, ki razmišlja o avanturi z mlajšim moškim

Torej potreboval bi kakšno idejo, kje poiskat takšne ženske, morda ima kdo kakšne izkušnje 🙂
Rad bi našel starejšo (35+) in uglajeno žensko, ki bi občasno rada kakšno diskretno avanturo z mlajšim moškim (25) športne postave.
Kar je tukaj pomembno je pa to – zanimajo me samo takšne s solidnim socialnim statusom, torej z že urejenim življenjem ter izobrazbo višjo od srednje ali poklicne šole (ker jo imam tudi sam) in takšne, ki želijo samo diskreten seks, ne tiste zafrustrirane ženske, ki visijo na razno raznih dating portalih in obupno iščejo moškega, ker mislijo, da se jim čas izteka. Nič proti slednjim, ampak tega ne iščem niti ne potrebujem trenutno 🙂

A ima torej kdo kakšno idejo kje najti ali priti v stik z ženskami, ki iščejo samo popestritev v seksu in ne zveze? 🙂


Kakšno vezo ima soliden socialni status z občasno diskretno avanturo?
Kakšno vezo ima izobrazba z občasno diskretno avanturo?
Kakšno vezo imajo zafrustrirane ženske, ki visijo na raznoraznih (mimogrede, piše se skupaj) dating portalih in obupno iščejo moškega, z občasno diskretno avanturo?
Ko si boš odgovoril na ta vprašanja, boš ugotovil, da nekaj ni ok v tvoji glavi (ne spodnji).

Evo ti bom razložil, ker vidim, da si kot osliček s korenčkom pred sabo in ne vidiš širše slike 🙂

Kakšno vezo ima soliden socialni status? Če ima dober socialni status, torej urejeno življenje s katerim je zadovoljna, ga NE misli spreminjati oz. izgubiti zaradi mlajšega moškega s katerim bi občasno seksala. Pomeni, da ji je diskretnost v velikem interesu – enako kot meni.

Izobrazba s samim seksom nima nič, ampak, če bi se ujela in če bi bilo v interesu bi se lahko za seks tudi večkrat dobivala, kar pomeni druženje pred in po seksu, a ne? 🙂

Zafrustrirane ženske imajo vezo s tem, da se takoj “zapalijo” in si na vsak način želijo kaj več, ker so pač v letih, ko moškega ne najdejo tako zelo preprosto. In če končno najde takšnega, ki ji je všeč ga noče izgubiti. Nočem komplikacij, vsakodnevnega pisanja in podobno 🙂

Jaz imam v svoji glavi razčiščeno, za tebe pa upam, da te skrbi zase in svoje bližnje tako kot za neznance 🙂

nova
Uredništvo priporoča

pejt risanke gledat, prej pa mamici reci naj ti čajčka skuha.

Tole dvoje ti ne gre skupaj:

..če bi se ujela in če bi bilo v interesu bi se lahko za seks tudi večkrat dobivala, kar pomeni druženje pred in po seksu, a ne? :)

Nočem komplikacij, vsakodnevnega pisanja in podobno

Razmisli malo, kaj bi sploh rad?

Če hočeš samo seks, potem se nimaš kaj pogovarjat in družit pred in po seksu.

Lahko se ujameta seksualno in to je to, zakaj bi to pomenilo, druženje pred in po seksu??

Ti bi malo seksal, potem pa bi se še malo družil, hkrati pa se ne bi zapletal..
Ahh infant! 😉

Seveda gre to skupaj. Na vsake toliko (tedensko, mesečno, whatever) se zmenita in se dobita za seks, vmes pa živita vsak svoje življenje in si ne pišeta vsak dan kot dva napaljenca ali zaljubljenca 😀 pišeta si, ko bi se rada dala dol 🙂

Ohhh Lea, kako pa ti vidiš take seks avanture? Prideš, dobiš in skoraj brez besed greš? Sej taka quick varianta, da se dobita za pol urce seksa je tudi ok…lahko se pa kdaj dobita tudi za več ur ali pa za cel večer/celo noč…valjda se vmes družita in pogovarjata a ni res? 😀

Ne vem kaj ni jasno v mojem postu, pač nočem obupanih žensk, ki bi potem komplicirale, se zaljubile, hotele kaj več…zato bi bila idealna poročena ženska, ki je v svojem lajfu (zvezi) zadovoljna z vsem razen seksa (iz kakršnih koli razlogov)

Uhh ne, napaka!
Poročene so najmanj idealne.. 🙂
En hakeljc je pomoje pri poročenih ženskah;
Ženska, ki je v zvezi zadovoljna z vsem, razen seksa, ponavadi živi v zanikanju in laži.
In, če bo iskala izven zveze samo seks, bo prej ko slej zakomplicirala in želela “nekaj več”, tisto, kar se ti najbolj otepaš..bližino, globino, komunikacijo..
Ženska, ki je dejansko ZARES Z VSEM zadovoljna v zvezi, tudi seksa v zvezi, in je tudi tam zadovoljna.. 😉

Tista, ki pa zares ne seksa v zvezi in je vseeno zadovoljna z vsem ostalim, pa ima verjetno tako nizek libido, da že iz tega razloga ne bo imela sploh interesa iskati nekaj seksualnega izven zakona..

Pomoje raje pikiraj na samske, samostojne, po možnosti brez otrok, ki rade eksperimentirajo z mlajšimi, ali pa imajo fetiš dominirat, učit..

Pomoje jih je kar nekaj..

Mogoče imaš prav, verjetno imaš več izkušenj s tem kot jaz 🙂 Pri poročenih pač marsikdaj spalnica zamre, včasih tudi samo zaradi partnerja deloholika… Sicer pa tudi samske itak, to mi je čisto vseeno! Sam pač, da ni obupana za partnerjem, v tem je cel point.

Kar se tiče samskih bi verjetno takšna z otroki bila celo bolj primerna kot tista brez, ker ji otrok okupira svet in se ne počuti osamljene oz. prikrajšane, pač v smislu, da se ne obremenjuje s tem, da se ji čas izteka in da bo ostala brez družine in otrok, če me razumeš.
V glavnem pa ne pikiram niti na poročene niti samske, samo da so recimo 35-48 let, da niso zanemarile svojega videza (če lahko rečem milf varianta) in da imajo neko izobrazbo in porihtan status. Oziroma, da so samostojne kot praviš 🙂

Učit me pa ne rabi ničesar, to bodi sigurna 😛 nisem samo bumbum, rad vidim, da ženska uživa 🙂


Edino kar imaš razčiščeno je, da si obupan in ptreben seksa, pa ga ne moreš dobit, začinjeno z malo v pretirano samozavest prikrite zafrustriranosti.

Pa katera bi le hotela infantka, ki misli da je izkušen, obenem pa postavlja nemogoče pogoje in še sam ne ve kaj hoče?! Pojdi ven in najdi žensko v reali, če si pravi, ne pa fehtarit na monu.

Joj koliko zafrustrirancev, ki takoj napadejo, da si mal olajsajo duso 😃 ce nimas kaj pametnega za napisat, kot Lea npr., pol se sploh ne oglasaj… Seks lahko dobim v vsakem trenutku, verjemi, ne dobim pa starejse zenske v vsakem trenutku.
In ne kapiram kateri so ti nemogoci pogoji? To da zenska ni obupana in da ima izobrazbo visjo od srednje sole (kar posledicno prinese tudi boljsi soc.status)? Ce so to nemogoci pogoji potem nam v Sloveniji reeeeees slabo kaze :))

Pob zafustriran si ti, ker na Mon-u fehtaš stare babe za kavs!
pol bi se pa še intelektualca šel, ker ti si oh in sploh! Verjetno si želiš še, da bi ti kakšne 100eurov dala, zato se ti pa gre za soc. status. Ker ti nimaš za burek, sam si pa brihtn,ane?
Pojdi mal med ljudi, sebi starostno primerne, pa ne bit pretirano samozavesten, ker te bodo hitro ohladili!

Haha joj joj kaksni kompleksasi, obstajajo specializirane osebe za zdravljenje osebnih frustracij, tale forum je najmanj primeren 😃

Nikogar za nic ne fehtam, vprasal sem samo kje in kako priti v stik. Kar se pa tice denarja pa lahko dam jz tebi 100€ da nehas smetit tukaj :))

Pob zafustriran si ti, ker na Mon-u fehtaš stare babe za kavs!
pol bi se pa še intelektualca šel, ker ti si oh in sploh! Verjetno si želiš še, da bi ti kakšne 100eurov dala, zato se ti pa gre za soc. status. Ker ti nimaš za burek, sam si pa brihtn,ane?
Pojdi mal med ljudi, sebi starostno primerne, pa ne bit pretirano samozavesten, ker te bodo hitro ohladili!
[/quote]
Podpis..

Pomoje je najboljš iskat med kakšnimi samskimi političarkami, podjetnicami, recimo morda tudi ločenkami, z malo starejšimi otroci, čeprav se ti pa zna tudi zgodit, da boš na koncu preživel bolj malo časa, tko da si boš moral poiskat več kot eno.. 😉

Maj jaz ti pa želim, da kakšno najdeš, ne vem zakaj je tolk folk zategnjen, po drugi strani pa varajo na veliko..in glumijo svetnike/ce..

Zelen mladič si. Če ne bi bil, ne bi tukaj pisal, kot fuk fehtarji. Nobeden ti ne bo povedal kako, ker moraš biti pravi tip-moški. Alfa samec. Potem nimaš problema pri starejših ali mlajših dekletih. Brez zamere.
Zahvali se Lea39, da je posvetila svoj čas tebi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Iščeš starejšo in uglajeno, navalil si pa kot svinja na buče. Kaj naj taka s tabo, se boš napalil in se te še znebit ne bo mogla.

Malo se umiri, poslušaj nasvete, ki jih začuda v tej temi ni manjkalo, pa čeprav morda nekaterih bolj ostrih in drugih med vrsticami, nato pa se loti zadeve brez ihte in z dobršno mero optimizma, dobre volje ter ščepcem potrpljenja.

Alfa Srecko, ce ne bi bil funkcionalno nepismen bi razumel moj post, ker bolj jasno ne bi mogel biti napisan.
Prvo kot prvo, NE fehtarim za nic.
Drugo kot drugo, NE sprasujem kako pritegniti taksno zensko, ne potrebujem nobenih nasvetov, sploh ne od vas kvazi Alfa samcev, ki ste vsi oh in sploh.

Spraseval sem samo za kaksen nasvet KJE in kako priti v stik in upal, da bo na to odgovorila kaksna zenska, ki je kdaj imela ali ima kaksno avanturo.

In ne, nisem navalil kot svinja na buce, samo lepo sem vprasal in potem repliciral vsakemu nepotrebnemu napadu s strani zafrustrirancev, ki so ocitno sami fukfehtarji, ji ne dobijo in jim taksna tema nabije komplekse, ki jih potem zdravijo tukaj z napadi name…peace out ljudje, ce ne znas ali noces pomagat vsaj ignoriraj in ne napadaj.

Lea hehe ja, zato sem pa spraseval kje in kako stopiti v stik s taksnimi zenskami, ker vec kot ocitno ne skacejo po pijackah cele dneve a ne..vecina jih je tudi za vikende doma oz. v krogu prijateljev in ne v lokalih 🙂

Si vse povedal v svojem postu. Po tvoje hehe, jaz pa haha.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ko se je name spravil v lokalu tak konj, kot si ti, sem se ga komaj znebila, izvohal je moje kontaktne podatke in mi težil še doma!!!

O fak, nekateri tukaj res nimate vsega porihtanega v glavi 🙂 cemu zalitve, a sem jaz kogarkoli uzalil?
Po nacinu tvojega izrazanja pa sklepam, da se je ta konj pripopal na kobilo istega kalibra.

Če zdržiš več kot 3 ure, si visok vsaj 185 cm in z orodjem vsaj 17 cm dolžine je

celjanka36
prava zate.

Prvi (v več serijah) in drugi pogoj (190cm) gladko…tretji pa žal ne haha 🙁

Ti bom enostavno povedal. Faks in razgledanost sta dva pojma. Tebi pa narejen faks pomeni, egoizem in domišljavost. Se mi smiliš, ko se boš prizemljil, boš tukaj dobil kakšen uporaben nasvet. Do takrat se pa zabavamo nad teboj in tvojim ” kvazi intelektualnim” pisanjem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ooo tebe je vidim piknilo to, da sem iskal izobraženo žensko. In, v čem je problem? Torej, če ima nekdo rad lepe ženske in ga tiste manj lepe ne privlačijo je to ok in čisto normalno, če pa ima nekdo rad izobražene in ga tiste manj izobražene ne privlačijo pa je naenkrat domišljav egoist, pametnjakovič itd…
Vsak ima svoje preference in vsak sam izbira s kom bo preživljal svoj čas, pač me ne zanimajo ljudje, ki jih v lajfu zanima samo kdo je seksal v big brotherju, kdo je izpadel iz kmetije, kako je oblečen sosed…

V mojem postu ni bilo ničesar arogantnega, če se pa ti slučajno zaradi svoje izobrazbe počutiš manjvrednega pa je to tvoj osebni problem, ker jaz se NE počutim večvrednega zaradi svoje izobrazbe…in kvečjemu bi mi lahko dal rispekt, da sem iskal izobraženo in nisem iskal po višini, širini, joških, riti…

Sploh kdaj prebereš kaj pišeš in kaj si domišljaš?
Ccc si mi zabaven. Trudiš se trudiš…..pa nič od tega truda.
Sem ti vse napisal.
Hočeš nekaj, kar še pravilno ne znaš napisat. Mladič, kateremu je šele puh pod noskom začel rasti.
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=rešpekt&hs=1

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close