Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske, vaši možje sexajo z moškimi

Ženske, vaši možje sexajo z moškimi

Slučajno sem klepetal z enim biseksualcen/gejem in mi je povedal da je stanje v Sloveniji alarmantno. Vsako leto naj bi jih bilo več, je rekel da sploh ni problema dobit poročenega moškega za sex, da se žgejo med sabo kot zajčki. Pa tudi najbolj bolane fantazije naj bi imeli prav poročeni, je rekel da s tistimi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} geji je večji problem, ker pač tudi komplicirajo, se zaljubijo pa to. Medtem ko ti poročeni želijo večinoma samo kavsat z bolanimi fetiši, npr. oče sin in podobno. Ima pa 25 let, sexal je pa tudi že s 55 letnimi poročenimi.

Pa kaj toliko komplicirate. Pa naj seksajo če želijo. Ob vsej ostali žlehtnobi,zlu in vseh bedarijah – konec koncev ne počnejo nikomur nič slabega.

In kje je tu problem oz. razlika a varajo z žensko ali moškim? Jaz sem sicer sedaj v vezi s žensko, me pa privlačijo oba spola enako tko da, meni je varanje nedopustno z žensko ali moškim.

Je pa res da moškega za fuk ni problem dobit, greš na eno izmed zmenek strani in sexaš še isti dan, pač moški ne kompliciramo, se da vse zmenit, mogoče edino zaradi tega gre več krivde na moške. To je res da za večino varanj so krivi moški in ne ženske, s tem se pa strinjam ja.

nova
Uredništvo priporoča

sami buzeri…

Sodome in Gomore je več kot si mislimo. Kaj se vse dogaja tam za zidovi, bolje, da ne vemo


Torej, en tip ti je povedal, da ima vedno več partnerjev in da je to alarmantno…. u, matr….

Tut jst sm zvedla od enga geja. Se z dohtarji se gon in hodjo na en otok orgije izvajat. Slisi se k gejevska pravljica, sam je res. Al pa poglejte na guglu on isce njega, sami prikriti buziji.

Zenske bodite pozorne, ce deci prevec prdijo al pa morjo letet na wc srat. To kaze na nekontroliranje zadnjicne misice, kar je posledica rednega analnega seksa.


Ali pa neredne prebave:-))))

V Sloveniji je itak ena največjih gej scen, bla enkrat v tistem baru v LJ tifani al kk je že. Ponudbe kokr hočš..

kaj misliš za mojega, ko hodi 3 x sračkat?

kje je v Mariboru takšen bar? resno sprašujem

Ja in kaj zdej? Kaj si sploh hotela s tem povedat? Pusti ljudem naj počnejo kar želijo.

Ja in kaj zdej? Kaj si sploh hotela s tem povedat? Pusti ljudem naj počnejo kar želijo.
[/quote]

Ja vidimo kam to pelje ko se pusti ljudem da počnejo kar želijo.

Ja vidimo kam to pelje ko se pusti ljudem da počnejo kar želijo.
[/quote]
Sicer se me tale tema bolj malo tiče…. ampak kar se tiče vsiljevanje svoje volje… kaj pa če bi morala ti počet kar hočejo drugi?


Sicer se me tale tema bolj malo tiče…. ampak kar se tiče vsiljevanje svoje volje… kaj pa če bi morala ti počet kar hočejo drugi?
[/quote]

Saj moram, a ti ne? To pač prinese s sabo življenje v človeški skupnosti. A tebi res čisto vse paše kar moraš počet ali prenašat, da lahko sobivaš?

Saj moram, a ti ne? To pač prinese s sabo življenje v človeški skupnosti. A tebi res čisto vse paše kar moraš počet ali prenašat, da lahko sobivaš?
[/quote]
Ne. So stvari ki se tičejo samo tebe. V katere se jaz ne ne smem vtikat. In to velja za vse. In če nekdo rabi nekoga, da mu zaslonko spuca… njegov problem. Če si pa ti izbrala nekoga tega tipa, jah potem pa to postane tudi tvoj problem. Oziroma vajin. Ampak- od nikogar drugega.


Ne. So stvari ki se tičejo samo tebe. V katere se jaz ne ne smem vtikat. In to velja za vse. In če nekdo rabi nekoga, da mu zaslonko spuca… njegov problem. Če si pa ti izbrala nekoga tega tipa, jah potem pa to postane tudi tvoj problem. Oziroma vajin. Ampak- od nikogar drugega.
[/quote]

Ja saj, naslednja faza bo pa da tudi pedofili in zoofili lahko počnejo kar želijo. Menda so že bili poskusi v tej smeri.

z moškimi?

mene pa zanima, ko se veliko bere, kako je analni seks nevaren pri heteroseksualnih parih, od možnih poškodb itd., kako gre to pri gejih? Ali imajo vsi poškodbe in probleme z zadrževanjem blata?

Ljudje so postali zelo pokvarjeni. Mene je šokirala npr. prijateljica, ko mi je rekla, da si želi trojčka MŽŽ. Ima moškega partnerja. Meni se zdi, da ljudje več ne vedo, kaj bi sami s seboj počeli. Odnosi propadajo, moralna zavest je na nuli. Pri tem ne igra vloge, kako je kdo usmerjen. Jaz verjamem, da si normalni ljudje vseeno želijo zveze z enim človekom in predanosti tej osebi. Če s to osebo ne gre, pa si raje najdejo drugega partnerja.

O tisti prijateljici pa si od takrat ne mislim več nič dobrega. Ima tudi otroka in se mi zdi tak odnos že iz tega vidika izprijen.

Kje si to slišala, da redni analni seks prinaša težave z zadrževanjem blata in vetrov? Ali lahko najdeš link na to temo, ali je to zdravnikova trditev?

se strinjam


[/quote]

Saj to je normalni pojav zdolgočasene družbe. To so počeli že stari grki, tisti premožni, sexali z istim spolom, živalmi, otroki,.. pač več časa kot imaš, večje bedarije ti gredo po glavi. Rešitev pa to ni. Pa verjetno to sega prav v sam začetek človeka. Ne mislit da je to nekaj novega danes. Še večje perverzije so se dogajale včasih kot se danes.

res je, to imaš pa prav, zaradi razvrata so padli veliki imperiji (rimski in ostali)

Saj to je normalni pojav zdolgočasene družbe. To so počeli že stari grki, tisti premožni, sexali z istim spolom, živalmi, otroki,.. pač več časa kot imaš, večje bedarije ti gredo po glavi. Rešitev pa to ni. Pa verjetno to sega prav v sam začetek človeka. Ne mislit da je to nekaj novega danes. Še večje perverzije so se dogajale včasih kot se danes.
[/quote]

A to je ona tebi ponujala trojčka, ali pa je samo na splošno govorila?

New Report

Close