Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v troje (mžž)

Sex v troje (mžž)

Pozdravljeni!
Vem, da je na to temo že veliko govora in odprtih tem, ampak ker na moja povpraševanja ni odziva, bom poskusila kar svojo temo. In sicer, s partnerjem iščeva žensko za trojčka. Neke znanke oziroma prijateljice nebi, zato sva se odločila, da poskusiva na spletu. Zanima me, ali je katera za stvar, ali pa, če nama lahko kdo svetuje, kje lahko najdeva koga za trojčka? Obrnila sva okrog že vse te on-line date strani, forume itd., pa nič… Stara sva pa 28 in 30 let, oba vitke postave in simpatična. Iščeva pa žensko staro od 25 pa tam do 33 let. Če je v teh zadevah iskušena, še toliko boljše 😊

Večno vprašanje, večno iskanje…

Bistveno večje šanse imata, če preideta na swinganje. Dodatek je pač, da bo tip sicer dobil MŽŽ, ti pa še MMŽ, če ne zgolj MMŽŽ. Razčistita prej v pogovoru vse skupaj.

Ne bosta dobila! Midva sva iskala pol leta, dokler nisva eno našla, ki pa se je premislila tisti trenutek, ko bi se morali samo spoznati. Potem sva parkrat obiskala swinger v Majcnih, pa problem ni bil ni manjši. Šele ko sva tja zahajala skoraj vsak teden z nekimi popusti, se nama je pridružila simpatična italijanka s katero se občasno še vedno dobimo. Ne bo pa vama to problem na kakšnih privatnih swingih, ampak je ne bosta dobila z redne stike. Tako pač je…

nova
Uredništvo priporoča

Swinganje sva že poskusila, sicer se samo dobila s parom na spoznavni kavici, in sva kasneje ugotovila da si vseeno tega ne želiva. Je pa s tega potem prišla prevara z moje strani, zato zdaj iščeva samo žensko, ker bi pač na ta način rada omogočila partnerju, da še on doživi nekaj z drugo.

Torej iščeš žensko za njega……..da opereš svojo dušo.

Lahko bi se tudi tako reklo, če tako želiš. S tem da partner ve za prevaro, da nebo pomote.

Si mu ti povedala.?

Jaz sem mu povedala ja.

Je pa bilo to pred 7 leti.

Pošteno

Te bom jaz nažgal pred tvojim. Ti samo sporoči kdaj in kje se dobimo.

Mislim da lepo pise v začetnem komentarju zgoraj, da iščeva žensko.

kr ena je ziher tip pod ženskim nikom bolj ko berem ta nik bolj sem siguren

Nisem noben tip, sem 28 letna ženska, ki pač išče žensko za trojčka, s katerim bi mogoče lahko rešila zvezo, ki visi na nitki zaradi moje prevare pred leti. Če si prebereš še malo po ostalih forumih, boš videl da se tudi pojavlja moje ime, na tem forumu je tudi najina zgodba s partnerjem, če se malo potrudiš, jo celo najdeš. Al si se zbal da bom prej našla žensko kot ti? Lahko si pa odpreš svojo temo in jo tam iščeš. Pa lep dan!

Če tvoja zveza res visi na nitki, kot praviš, zaradi tvoje prevare izpred 7 let, jo rešujeta na popolnoma napačen način.
Da greš s partnerjem v trojčka ali swingerstvo ali orgijo, morata vidva kot par biti povezana, torej imet čiste odnose, torej vse prej kot to, da vama veza visi na nitki.

In da se s trojčkom (katerimkoli, ni važno, seveda po ponavadi zanj ŽŽM) poskušaš odkupit za varanje..wtf..kakšen crap je to?!

V trojčka gresta OBA, in v karkoli takega, kar odpira marsikaj neznanega, od čustev do odzivov, PROSTOVOLJNO, ZBOBOJESTRANSKO ŽELJO po tem, ne pa zaradi nekih poravnav iz preteklosti!

Vidva bi prej moral v drugačnega trojčka, in to k enemu terapevtu, da sploh rešita vajino vezo v dvojini, šele nato bosta zrela in dovolj stabilna za kaj več..morda..

Sva se veliko pogovarjala o trojčku, in sva oba za to. Ni to samo zato da bi oprala čiato vest in rešila zvezo. Tega trojčka s terapevtko sva se tudi že šla, ampak sva opustila. Mogoče sva se napačno odločila, mogoče ne, tako je pač odločitev tisti trenutek padla. Se tudi brez terapevtke pogovarjama veliko, tako da imava stvari razčiščene. Pač poskusila bi rada.

Če tvoja zveza res visi na nitki, kot praviš, zaradi tvoje prevare izpred 7 let, jo rešujeta na popolnoma napačen način.
Da greš s partnerjem v trojčka ali swingerstvo ali orgijo, morata vidva kot par biti povezana, torej imet čiste odnose, torej vse prej kot to, da vama veza visi na nitki.

In da se s trojčkom (katerimkoli, ni važno, seveda po ponavadi zanj ŽŽM) poskušaš odkupit za varanje..wtf..kakšen crap je to?!

V trojčka gresta OBA, in v karkoli takega, kar odpira marsikaj neznanega, od čustev do odzivov, PROSTOVOLJNO, ZBOBOJESTRANSKO ŽELJO po tem, ne pa zaradi nekih poravnav iz preteklosti!

Vidva bi prej moral v drugačnega trojčka, in to k enemu terapevtu, da sploh rešita vajino vezo v dvojini, šele nato bosta zrela in dovolj stabilna za kaj več..morda..
[/quote]

A si terapevtka da tko vse ves varala je z razlogom tko kot vsi ostali in je pac priznala partnarju ce mu hoce nekaj omogocit naj mu

Ti pa ce se neves nismo v srednjem veku in strogo krcansko vzgojeni tako kot zgleda da si ti
Mal sama pri sebi pomisl zakaj prihaja do varanja
Velika vecina prtnrja vara zarad tega ker doma niso zadovolni in zadovoljeni tako kot bi mogli bit nekaterim pac ni zadost imeti seks dvakrat letno nekateri niti ne zelijo da bi veckrat tednsko
Napisano je za oba spola

A si terapevtka da tko vse ves varala je z razlogom tko kot vsi ostali in je pac priznala partnarju ce mu hoce nekaj omogocit naj mu

Ti pa ce se neves nismo v srednjem veku in strogo krcansko vzgojeni tako kot zgleda da si ti
Mal sama pri sebi pomisl zakaj prihaja do varanja
Velika vecina prtnrja vara zarad tega ker doma niso zadovolni in zadovoljeni tako kot bi mogli bit nekaterim pac ni zadost imeti seks dvakrat letno nekateri niti ne zelijo da bi veckrat tednsko
Napisano je za oba spola
[/quote]

Dokler par kot team ne funkcionira odlično v dvojini, seks. eksperimentiranje s tretjo osebo ali več ne prinaša pozitivnih rezultatov, za že tako zmajano vezo, kvečjemu nasprotno..
Ne moreš iz vrtca na faks.

Midva zdaj že greva proti 30 a sva prejahala študentk in srednješolk za poln avtobus. Takrat ženske ni bilo tak težko najdet, šel si na party….v ambasado, štuk, cvetličarno, te tamale se itak slinijo po tebi, mal si jim xsov natrosil in si jahal s tremi naenkrat in še s svojo, če nisem mogel, je parkrat vskočil še frend, keri cajti so bili to….. 4 leta nazaj je moja zanosila in sva prenehala s heci. Mogoče iščita v to smer, če je tvoj dec visok in mišičast je uspeh na smrklje tam 16+ zagotovljen z vsaj tremi.

Glede na to, da greva oba proti 30, oziroma partner je že 30, nevem če bi se ravno spuščala s kakšnimi mladoletnicami. Drugače pa ja, ni slaba ideja to za kakšen bar. Tisto z xi ravno nebi no…

Ti veš kaj je to v troje? Bi tudi sodelovala, ne gledala. Sicer pa sem odprla temo za tiste, ki imajo izkušnje, in bi znali svetovat kje takšno izkušnjo najt.

Pri 30 sta še mlada in še ujameta priložnost. Par let še in bo konc s heci, bosta omejena kot drugi večni iskalci preko neta. Sej verjetno sta registrirana na Kpd, onaon ali kaj podobnega in sama vidita kak je. Debeluhasti ali kurbirski pari ki bi zjahali vse kar dobijo, povprečno so vsaj 10 let starejši kot piše v profilih. Obupanci s kr nekimi smešnimi pogoji, uničena življenja, ženske zgonjene za odpad. Isto swinger klub Slovenije, večina vzdolž Hrvaške obale in delno Italija, s takšnimi ljudmi svoje bejbe ne bi spustil na kavo ne da bi se jahala s kakšno. Če hočta izkušnje idita na party in se odklopta, zdaj res gledaš da ne naletita na neko zategnjeno narkičko, pijana zadrogirana mularija pa hodi na party z istim razlogom, vsaj v tistih cajtih je. Party, fuk, droge. Po 2-3 vsak vikend sva peljala v Ljubljano, prespale dan ali dva, drug dan vsaj ena tako ni vedela kje je, kako je prišla in s kom in ne kaj se je dogajalo, potem na železniško, vlak in domov pa nazaj v šolo. Nikoli nisva ponovila z istimi, ker sva si dala izziv da vsak upeca svojo kvoto in lahk ti povem, da je ženskam težje najdet žensko ki bo za trojček kot moškim. Iščita posamezno in se delajta, da se ne poznata.

Da bosta svojo zvezo resila s trojckom, je cista iluzija… Taksne igrice so za ljudi, ki so v trdnih zvezah, si zaupajo in so sposobni svojo seksualnost dvigniti na nek visji nivo.
Najprej morata razcistiti pri sebi in sele nato posksati z alternativnimi seksualnimi praksami. Ne verjamem, ce bo katera hotela z vama, ko bo slisala za vajino situacijo in namen sexa v troje…

Si je že katera premislila? Katera za trojčka? Tam med 25 in 32 let, simpatična in urejena…

mogoce bi bilo fajn, da das kaksen gmail?

New Report

Close