Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

Sex v troje (mžž)

Default avatar

Srečko5

Katerih tablet si se najedel, ko tako zmedeno pišeš? Si zafiksan?
Default avatar

haha3x

Za haha3x je napisal/a:
Toliko bedastih odgovor lov na enem mestu pa se ne. Prvic, seksualni odnos med starsema nima veze z otrokom. Kaj dva odrasla cloveka pocneta v postelji, je samo njuna stvar. Dokler vsem (odraslim) udelezencem pase in se vsi strinjajo, je cist legitimno.

Drugic, ti ji ne pomagas uvidet resnico, ampak stresas gnojnico. Hinavscina, skrita pod kvazi altruizmom, vsak dan lahko to preberem v casopisu. Resnica ni samo ena, ampak jih je toliko kot je ljudi.

Kapis?
A ti jo tudi nagovarjaš?
Pošlji ji zasebno sporočilo,
ne pa tle nekaj bluzit, kako vsak dan bereš v časopisu o hinavščini, kvazi altruizmu, ..bla, bla, bla,...
Jaz ti ne morem pomagati, če ste postali popolnoma brez moralnih vrednot! Pa še kako ima veze odrasla kurbarija z otroci! Samo če si sebičen pezde, to enostavno ne opaziš! jebi ga, drugače ti ne morem pomagat!
Glede na to, da nas intelekt, moralne vrednote, presoja,...itd., loči od živalskih vrst, bi predvideval da ne skačete kot opice en po drugemu!
Se pač motim!
Default avatar

za haha3x

Aha ti si tisti ki pisari po onem drugem forumu in je seksualno zavrt. Poisci si pomoc in si razjasni pojme.
Default avatar

haha3x

za haha3x je napisal/a:
Aha ti si tisti ki pisari po onem drugem forumu in je seksualno zavrt. Poisci si pomoc in si razjasni pojme.
Ti si si jo že, pa poglej kaj si postalo!..internetno zabito tele, ki bi še ovco nategnilo, če ne odskoči prvi čas!...to je zate seksualna razvitost/razgledanost in razjasnjeni pojmi!
Boh se te usmili!
Default avatar

Kar_ena 89

Zdaj pa bom takole rekla... Temo sem odprla iz razloga, katerega poznate vsi. Da najdem žensko za trojčka. Razlogi zakaj in kako, kako bomo to izvedli, kakšno bo moje življenje kasneje, so nepomembni. Če ima kdo izkušnjo iz prve roke s tem, bom hvaležna vsakega napotka in nasveta. Ostali, ki bi radi žalili in napadali druge, vas prosim da se zadržite komentarja. Hvaležna sem tudi tistim, ki imate dobronamerne nasvete proti trojčku. Srečko5, to o žalitvah velja predvsem zate.
Default avatar

Srečko5

Hvala, jaz sem svoj namen na neki način dosegel. Tvoj dragi se je malo vzel v roke, začel pogovarjati. Sem zelo vesel. Ti si na nek način pokazala, da imaš malo alfa lastnosti. Vztrajnost.
Skupaj lahko dosežeta karkoli želita. Tu vaju podpiram.

Sex kot sex, kaj je, mehanika na nek način. To, da se dva imata rada, sta iskrena drug do drugega, odprta ! Imata otroka. Tu gradita naprej, ko bosta starejša, se bosta z nasmehom spomnila na vse skupaj.

Predaje sam ne poznam, rešujem probleme. To naredita tudi vidva.
Default avatar

Meni je užitek

Kaj se tiče sexa v troje se vam lahko zgodijo nekaj stvari:

-razpade zveza
-on odide z njo
-ti odideš z njo
-ali pa ste vsi skupaj kot družina

Enkrat sem že pisal o tem,zgodbe ne bom ponavljal,no v glavnem smo že nekaj let v trojčku in kot družina,z obema imam otroka,živimo skupaj,hodimo na počitnice,...
Default avatar

Mi2njo

Imava zeljo da se nama pridruzi se ena punca,predvsem za ona ona.isceva na avanture.net,vendar ni odziva.a so res vse tok zadrzane ali pa hocejo to iskusnjo delit s partnerjem tako kot mi2.a je se kater resen portal kje se najde?
Default avatar

Mi2njo

Imava zeljo da se nama pridruzi se ena punca,predvsem za ona ona.isceva na avanture.net,vendar ni odziva.a so res vse tok zadrzane ali pa hocejo to iskusnjo delit s partnerjem tako kot mi2.a je se kater resen portal kje se najde?
Default avatar

next

Problem je, ker iščeta njo, če bi njega ne bi bil problem, Pišita na ZS pa lahk kaj povem, če vaju seveda zanima.
Default avatar

Mi2njo

Pa to je ta problem.napises jasno da isceva njo,potem se pa tipi ponujajo...
Default avatar

Krizanka

Ja, vsak bi rad prišel do zastonj seksa.
Default avatar

Mirsad

Hm koliko me pamet služi to napravi tako da idete van sa ženom i ona zakoči jednu žensku i kad "prime" onda slučajno tebe ugedaju i tako idete novim dogodivščinama na proti.
Default avatar

ressna

Mi2njo je napisal/a:
Pa to je ta problem.napises jasno da isceva njo,potem se pa tipi ponujajo...
Večina takih parov, ki išče samo njo, tipi pa velik obvoz, je takoj jasno, da za takim oglasom stoji on in samo njegova želja po še eni ženski. Tak par se še s parom noče dobiti. Lahko se pa za parom skriva tip sam in bi rad trojčka z dvema ženskama, ki se javita. he-he-heeee
Default avatar

Nevidna roka

Meni je užitek je napisal/a:
Kaj se tiče sexa v troje se vam lahko zgodijo nekaj stvari:

-razpade zveza
-on odide z njo
-ti odideš z njo
-ali pa ste vsi skupaj kot družina

Enkrat sem že pisal o tem,zgodbe ne bom ponavljal,no v glavnem smo že nekaj let v trojčku in kot družina,z obema imam otroka,živimo skupaj,hodimo na počitnice,...
..pa pri nakupu avta ne plačaš DMVja
Default avatar

Kar_ena 89

Ja, res je problem najt žensko za v troje. Midva že iščema 4 mesece in nič. V bistvu niti več ne vema kam in na koga se obrnit. Je pa tudi tako, da na vse oglase na vseh potralih se samo tipi oglašajo, ali pa take, ki bi imele 500e za uslugo. Omg ne 😏
Default avatar

feniksCome

Mah, meni se zdi, tako kot je napisalo par predhodnikov... najbolje, da gresta žurat v normalen lokal, pa zapecata eno. Ti kot ženska lahk svojemu namigneš, katera ga lepo gleda, ker tipi včas to spregledamo... Danes te stvari niso več tako komplicirane. Sam ne težit bejbi že od začeka s trojčkom, kar bo pa bo. Ko je mal alkota se itak vse hitro razvije.
Default avatar

Mi2njo

Sva par in oba z zeljo po njej.se mojem ne pustim v ritko,kaj da bi me dva.zanima me ona.na katerih straneh pa iscete?
Default avatar

wewe

midva tud isceva njo. it's like mission impossible
posiljajo pa maile moski..