Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

penis gag

Default avatar

Samorogxxx

Samorog, ha? :) Kaj pa vem, jaz dildo raje v roko vzamem in se poigram z lačno muco ... Mislim, da gre bolj za podrejanje kot kakšen tehnično kakovosten užitek.
Default avatar

Gagica

Ima morda kakšna predstavnica kakšne izkušnje in bi jih delila ?
Default avatar

Kstoner

To jih večinoma da čez v puberteti, res da niso takšni ampak hrenovke, klobase, banane, deostiki... pač kar je okroglega in pri roki.
Default avatar

ojaja

Samorogxxx je napisal/a:
Samorog, ha? :) Kaj pa vem, jaz dildo raje v roko vzamem in se poigram z lačno muco ... Mislim, da gre bolj za podrejanje kot kakšen tehnično kakovosten užitek.
JA tole je res bolj in samo podrejanje. Sigurno pa je zadeva boljša, bolj vodljiva in posledično bolj uspešna, če je v roki
Default avatar

next

jst večkrat to probam, da me z dildotom moja ženska fuka v rit, to je ful rajcig....
Default avatar

Vipera

next je napisal/a:
jst večkrat to probam, da me z dildotom moja ženska fuka v rit, to je ful rajcig....
Ti si drugace spolno usmerjen?
Bisex? Ali te privlacijo samo moski?
Sem videla tisto objavo ko te ena uporabnica sprasuje ce si ti njen partner.
Torej, te privlacijo SAMO ZENSKE? Ali OBA SPOLA?
Ali SAMO MOSKI?
To me res zanima.
Default avatar

Vipera

next je napisal/a:
Oboje....Zakaj te zanima ?
Zakaj me zanima?
Ker se mi tvoje objave zdijo cudne. Torej si bisex?
Vse vredu. Nic ne obsojam.
Tako ali tako, ce je tu nekaj pedofilov ki se slinijo po 15 letnicah, pa ljudi ki si zelijo ali izvajajo seks z zivalmi in imajo se par drugih norih fantazij...
Je to najmanjsi problem. Ce to sploh je problem. Meni ni
Default avatar

next

Seveda ni problem, to je užitek..kar se pa tiče mladoletnih, sem pa milijom posto proti.....
Default avatar

Ghgf

next je napisal/a:
Seveda ni problem, to je užitek..kar se pa tiče mladoletnih, sem pa milijom posto proti.....
Kolko si star
Default avatar

Hurghada

next je napisal/a:
Dobrih 30.
Lazes.. iz ke si
Default avatar

next

Potem pa nič, vzhodni del Slo
Default avatar

HotelCalifornia

A si kdaj u Celu??