Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sproščal sem se z moškim na podaljšan vikend

Sproščal sem se z moškim na podaljšan vikend

Zaradi družbene sprejemljivosti sem poročen z otroki. Ampak moje srce bije za moške.
Ufff po res dolgem času sem si spet privoščil podaljšan “službeni” vikend z moškim. Jooooj sedaj sem že 2 uri doma ampak še vedno nisem dodobra prišel k sebi.

Lepo da si nam povedal.

Daješ ali prejemaš?

Oboje :))

nova
Uredništvo priporoča

Oboje :))
[/quote]

A žena pa ni za trojčka?

hm… “zaradi družbene sprejemljivosti”?
Ne bo se izšlo. Zastonj kosila ni.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ni teb lahko. Cel life živeti kot od tebe pričakujejo drugi.
Ni problem tvoja spolna usmerjenost, problem je da si lažnivec in goljuf.
Ne izgovarjaj se na družbo. Lažnivci in goljufi so tudi med hetero in nima veze s spolno usmerjenostjo. Tak pač si lažnivec in goljuf.


Sicer bi to napisala z drugacnimi besedami, se pa zelo strinjam. Sigurno v odnoosu z zeno nisi srecen in to cutijo vsi. Zena lahko samo upa, da si ustrezno zasciten.

A ti si mož od forumovke kaćiiiing? 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

A ti si mož od forumovke kaćiiiing? 😀
[/quote]

;), vrži nazaj

Ja, polno vas je takih. Vem, ker imam frenda, ki je gej (je samski) in mi je povedal, da ga na GayRomeu sami poročeni dedci pecajo. In tudi zmeni se večkrat s kakšnim samo za seks. Njihove žene doma seveda nimajo pojma.
Meni se sicer to ne zdi ne lepo, ne prav, pa ne zaradi tvoje spolne usmerjenosti, ampak zato, ker to počneš za hrbtom svoji ženi. Se pa strinjam s tabo, da družbena netoleranca do drugače spolno usmerjenih prav tišči mnoge istospolno usmerjene posameznike v tako obnašanje, ki ni ne pravilno, ne moralno.

Ljudje bi morali živeti svobodno in brez obsojanj, ampak dokler bo družba drugačne obsojala in se iz njih norčevala ter jih celo zaničevala, tega ne bo. Bo skrivanje v lažnih zakonih še naprej.

Moram reči, da se meni kot normalno usmerjenemu zdi to odvratno in za bruhanje, seveda se pa vsak sam odloča.
LP


Sicer bi to napisala z drugacnimi besedami, se pa zelo strinjam. Sigurno v odnoosu z zeno nisi srecen in to cutijo vsi. Zena lahko samo upa, da si ustrezno zasciten.
[/quote]

če je nabasal na eno spolno zavrto monkljo ki ji je bil edini cilj v življenju da jo oplodi, potem je verjetno srečna, samo da ji da mir. on bo pa s praznimi jajci tudi lazje skrbel za družino, kar je edino kar ona od njega pričakuje.

Najglasnejši protigeji so ravno ti, prikriti geji. Več kot bi se jih odločilo za razkritje, bolj bi bila družba tolerantna. O avtorju teme pa nimam besed, laž na laž, na koncu pa strta srca.

Ah. Da neboš mislil, da si edini, ki to počne. Takih je ogromno. En znanec ima punco samo zato, ker je tako kao prav pa ker starši tako zahtevajo pa…. po raznih žurkah se pa s tipi mečka. Bivša sošolka je tudi poročena z enim takim. S tem, da sta onadva eden drugemu “alibi”, ne samo ona njemu. Oba sta “v omari” in se ne upata ven prit, ker vesta, da bo cel halo. Pač sta se dogovorila, da se poročita, da bosta imela mir. Eno tako bi si moral najti, če že ne drugega.

Mene ne bi motilo, če bi bila opravljena ‘domača naloga’ in bi bilo takrat, ko ne morem. (Menstruacija)

Drugače pa boli kaj po tem?

Jaz nisem že 10 let tam, pa še čutim včasih, mišični spomin ali kaj 🙂

Mam punco, nisem gay pa vendar me mika, da bi probal kaj z moškim…

Družbeno nesprejemljivo je biti z moškim.
Še bolj družbeno nesprejemljivo je biti poročen z otroki.
Ampak od vsega najbolj družbeno nesprejemljivo je nepoznavanje osnovnih pravil slovnice.

LGBT propaganda.
Za mojo rit vem, da ni multifunkcijska naprava.
Ta manjšina multipraktikov pa nas skuša prepričati, da smo že v manjšini.
Malo morgen.

Tole sem prej napisala v eni drugi temi ampak popam tudi tebi:
enabelamarjetica
18 Dec 2017 10:54
Ti pa samo še svetujem da čimprej rečeš bobubob in postaneš dec….

Zadnje čase, ko je več govora o vseh teh pederajsih in podobni ala Tič sodrgi imam izdelano svoje mnenje: in sicer strogo ločujem gospode geye od običnih pederčin … in ravno te drugi so te o katerih pišeš ti…sori ampak zame biseksulaec moški ne obstaja.. zame je to obična pederčina.. ker tip, ki ga lahko faše v rit od drugega tipa al pa ki ga z veseljem nekomu vleče ni drugega kot peder… upam da nam je to vsem jasno… gospod gay pa je tisti, ki so to upa na glas povedat ne glumit cel life, zjebat neko fensi namišljeno družino pa delat travme frocom…ampak si priznat in tako tudi živet.

In verjetno neki znaki v razmerju so in bi verjtno svojega dragega pogruntala tako pa menim, da dokler je nor na moje obline moje luknje, da ni panike, da bi ga še komu vleku…

Tako, da če bi moj kdaj sexal z moškim ne bi bil več moj to je to…

Pričaju Mujo i Haso. Kaže Haso Muji:
• Mujo ja mislim da sam ja gej.
• Kako gej? Vozaš li ti BMW po Monte Karlu?
• Ne vozam.
• Ideš li ti na izlete na Havaje?
• Ne idem.
• Pa Haso, bolan! Ti nisi gej, ti si obična pederčina.


Zaradi druzbene sprejemljivosti si porocen z otroki.
Ves kako se to slisi?
Tako kot da si porocen s svojimi otroki.
Cudno si napisal, moral bi dati vejico.

No ja. Tole tvoje “sproščanje” je iz istega koša, kot če bi se jaz “sproščal” s tvojo ženo. To s spolno usmerjenostjo nima nobene veze.
Preprosto si privošči pravega dedca…. tako za vsak dan. Ženo pa preprosto prepusti nekomu, ki jo bo z veseljem porival in ne bo ob tem sanjal o kosmatih nogah in tiču v riti.
To bi bilo pošteno in v užitek vsem.

Tudi jaz si zelim sproscanja z moskim me zelo zanima kaki filing je…

New Report

Close