Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vprašanje za moške

Vprašanje za moške

Kaj je ‘najhujše’ kar vam naredi partner pri spolnost?

Na primer, da ga vzburi, potem pa gre stran…

Zakaj pa vprasanje samo za moske?

Zato ker imajo organ, ki ga ženske nimamo in me zanima, ta vidik.

Ko ti reče. Jaz ne morem več in gre pod tuš. Jaz pa ves trd gledam v strop!

kak pa je občutek?

Kako naj opišem? Kakor da bi otroku dal liziko in bi jo po petih sekundah vzel! Reakcija pa sama veš kaka je. Nasplošno pa lahko rečem da se ženske premalo potrudijo. Pač taki časi!

Če je ženska tvoja partnerica, živita nonstop skupaj, pa je ne moreš vsakih 2-3 dni naskočit. To je mučenje kot v srednjem veku, zato iščemo ljubice in plačujemo kurbe. Drk pomagat za 5 minut, včasih pa ga odpišeš že z mislijo nanj. Privoščili bi ji vse moške tega sveta, da jo dobro obdelajo samo, da dobimo svoje 🙂 Probaj bit na postu ne da bi se hotela postit.

Ne vem, zato pa sprašujem. Kakšen je spodaj občutek. Pri ženskah ni posebnega občutka, pač mine. Mene je enkrat zmotilo, da sem bila blizu vrhunca, pol pa reče,da mu ne bo več prišlo in ga da ven.

Minka a ti v seksu nič ne uživaš? Vsaj tako si napisala, da to ni nič posebnega.

Ja uživam, samo za ženske je drugače. Nič ne štrli. Ni pa fajn če tipu prehitro pride, pol pa sem nepotešena…

Kako naj povem? Ženske ste kdaj preklemasko hudobne. Ženske lahko glumijo moški ne moremo ker se vse vidi,pač stoji ali pa ne. Problem pride ko moški bi še in se ženska odloči dost mam. Takrat je pa kriza. Pa še nekaj , redke so ženske ki razumejo moško telo.

V knjigi sem prebrala, kako je ena ga dala v enkrat v usta, pol pa šla…kot ‘nagajivo kakazen’Ali je ta občutek tesnoba, kot da te srbi, ko mine…
Pri ženskah no vsaj pri meni ni tako, mokra sem hitro, za vzburjenje pa je treba kaj več.

S punco sva se odlocila za kondome…zanima me al po tem ko mi pride vanj se lahko sexava ali morava odnos prekiniti?…hvala

New Report

Close