Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu samo seksualno razmerje

samo seksualno razmerje

Sem samska mamica in od zadnjega sexa je minilo že več kot 5 let. Sedaj me nagovarja prav tako samski moški (oče hčerine sošolke) za izključno seksualno razmerje. Moram priznati, da mi je seksualno izredno privlačen, prav tako vidim, da jaz njemu. Zanima me vaše mnenje. Brez nesramnih komentarjev prosim. Hvala.

..in v čemu je problem????

Hecno. Kako pa se koga nagovori za izključno seksualno razmerje?
Hej, jaz bi te samo ******, za kaj več mi pa nisi… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Če ti je do tega,…apsolutno da. Uživaj.

Ne, bodo čustva slej ko prej.

Kako pa zgleda samo seksualno razmerje?Prideš, molče opraviš, greš?


Itak. Stisneš zobe… misliš na Anglijo…

Lahko bi vsaj kakšno nadaljevanko gledala skupaj ….


Itak. Stisneš zobe… misliš na Anglijo…
[/quote]

In zraven poješ god save the queen 🙂

In zraven poješ god save the queen 🙂
[/quote]
Odkar ni več Fredija, je ta fraza zgubila pomen:-))

Na nek čuden način je ta moški iskren, da ti je to kar direktno povedal. Po drugi strani pa se je treba vprašat, kako to, da ga zanima samo seks. Očitno v tebi ne vidi potencialne partnerice. Če je tudi tebi samo do seksa, ne vidim problema, le da ne bosta seksala nekje doma tako, da bodo otroci videli in slišali, potem pa ne bo nič od razmerja. Sploh zato, ker sta vajini hčerki sošolki. Ampak, običajno se ženske v takih primerih čustveno navežejo, moški seveda ne.

Če pa je moški, tako kot ti pišeš, izjemno privlačen, potem to zelo verjetno pri ženskah izkorišča – da jih ima bolj ali manj samo za seks.

Samo? Seks je vendar 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razmerja 🙂 in najmanj toliko bosta tudi imela.

Ja faq no. Reči mu, da se še mački ne gonijo okol zastonj in mu postavi ceno! Eni bi fukljali. Ma jok brate!

Tako je! Jok brate! Še pet let ne boš fukljala. Kar poslušaj nasvet.

Moški ni iskren ampak preprosto butast. Z eno besedo papak. Zakaj, pa ni vredno izgubljati besed.

Premišljuj še pet let. Na suhem.
Samo, ko je en prejšni teden ponudil natanko to monkljam, celo plačal bi, je bil označen za fehtarja.
Če veš, da se ne boš čustveno zapletla, pa četudi se, samo da ne pričakuješ bele oblekce, go for it. In ne poslušaj teh, ki bi, pa nimajo te sreče, da bi jih kdo spljoh.

Leta tečejo. Še pet let in takih predlogov ne bo več. Imej to v mislih, ob dogovarjanju.

No, če je dober v seksu, bo imela vsaj nekaj od tega. Bolje, kot če bi ji obljubljal samo Vileda užitke.
Sicer je samo seksualno razmerje možno, samo če to opravljaš čez šipo…

Za praznjenje jajc, brez ljubezni so namenjene prostitutke.
Seveda bo še fukljala. Brezveznih pofukeljčkov je kolikor hočeš. Ona jo je šparala za kvalitetnega moškega. Pa se mi zdi malo obupana zdaj…da pristaneš na tako ponudbo, se moraš res mali cenit.

Moški ni iskren ampak preprosto butast. Z eno besedo papak. Zakaj, pa ni vredno izgubljati besed.
[/quote]

Ni papak. On ji je dal tako “ponudbo”, ki jo ona lahko sprejme ali zavrne. Čista trgovina. Papak bi bil, če bi se delal, da želi razmerje, z njo seksal, potem pa jo nogiral.

Dejansko pa te njegove besede pomenijo, da se ne želi zapletat s “prijateljico noči”, zato si bo raje našel kakšno, ki mu bo dala zastonj, in nima veliko strank.

Ni papak. On ji je dal tako “ponudbo”, ki jo ona lahko sprejme ali zavrne. Čista trgovina. Papak bi bil, če bi se delal, da želi razmerje, z njo seksal, potem pa jo nogiral.

Dejansko pa te njegove besede pomenijo, da se ne želi zapletat s “prijateljico noči”, zato si bo raje našel kakšno, ki mu bo dala zastonj, in nima veliko strank.
[/quote]
Hahaha dobra 🙂 zastonj pa se veliko strank nima
Moški je pametnejši kot izgleda

Zrelo razmišljanje, imaš moj blagoslov…..,peeet let, hudo, to je isto, kot, da si bila na pol mrtva takrat..
Če zdej, vesel december, (to je taprav cajt, da prebiješ nadzvočni zid zaradi tako dolge abstinence, za silvestrovo ti bo prva misel prišla na misel, benti, spet ga nism dobila, pa je šlo še eno leto), pred novim letom to zamudiš boš še celo drugo leto na suhem, to pa ni dobro, je nekaj treba naredit v življenju tud za svojo dušo.
Ljudje morajo formo enostavno vzdrževat, da imajo sploh občutek, da so živi.

Ni papak. On ji je dal tako “ponudbo”, ki jo ona lahko sprejme ali zavrne. Čista trgovina. Papak bi bil, če bi se delal, da želi razmerje, z njo seksal, potem pa jo nogiral.

Dejansko pa te njegove besede pomenijo, da se ne želi zapletat s “prijateljico noči”, zato si bo raje našel kakšno, ki mu bo dala zastonj, in nima veliko strank.
[/quote]

Ni se mu zdelo vredno potrudit svoje bedne ponudbe lepše zapakirat. Čisto vseeno je, če bi ji rekel ali se lahko prazni v njeno luknjo, saj njena čustva niso pomembna. Je isto. Zato je papak ali po domače kmet. Še od dildota imaš več koristi!


Odkar ni več Fredija, je ta fraza zgubila pomen:-))

[/quote]

A niso bili to Sex pistolsi.
Ti, ki pa si odprla temo. Delaj kar tebi paše, samo pazi, da ne prizadene otroka.m

A niso bili to Sex pistolsi.
Ti, ki pa si odprla temo. Delaj kar tebi paše, samo pazi, da ne prizadene otroka.m
[/quote]
So kraljice, katerih obstoj je nepomemben:-))

New Report

Close