Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu S A U N A A A

S A U N A A A

Kaj si mislite o seksu v savni? Je kdo to prakticiral?

Eni ste dejansko bolni……a moraš imeti okoli sebe neznan nag folk, da te podžiga? ne razumem…..v savno se hodi z drugimi nameni.

In halo….sex pri 80 stopinjah?

Daj pusti ji uzitek, da bo vsaj enkrat zasvicala pri seksu, no.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «
nova
Uredništvo priporoča


a VEŠ DA OBSTAJAJO TUDI SAVNE, KI IMAJO 30-40stopinj?!

Daj pusti ji uzitek, da bo vsaj enkrat zasvicala pri seksu, no.
[/quote] Js za raliko od tebe seksam večkrat na teden za razliko od tebe, ki švicaš samo kadar uporabljaš “desanko” med drkanjem. Lp


a VEŠ DA OBSTAJAJO TUDI SAVNE, KI IMAJO 30-40stopinj?!
[/quote]

Pol pojdi,če te tako rajca. gravž.

Moškemu ni problem, ženska ga težje prenaša, tako je bilo pri meni, od mene že tako vse teče, v savni pa ženska pod mano hrbtno plava, v glavnem, vse je mokro, ven pa prideš kot pečen rak, če se ne znaš prav cajt ustavt, hehe…

Pol pojdi,če te tako rajca. gravž.
[/quote]
To mi boš pravila ti zafustrirana baba, ki vidi seks 1x na 3 leta pa seksa zmeraj misionarca z ugasnjeno lučjo, ker je pač nikakva in nesposobna za slednje, da ni niti tisti osebi s katero seksa zanimiva?? Auččč..a sm te a

No no no , če se ti toliko seksa ko te drugi gledajo , pojdi na Tomačevski rondo , tam je veliko prometa , samo dvomim , da bodo veseli s pogledom na tvojo debelo rit , kako jo premetavaš amo tamo vamo. Nisi tako lepa , da bi te bili željni gledati !!!

Jaz niti v IR savni ne bi, ker je prevroce. Tudi zaradi bakterij ne vem, ce je najbolj priporocljivo.


To mi boš pravila ti zafustrirana baba, ki vidi seks 1x na 3 leta pa seksa zmeraj misionarca z ugasnjeno lučjo, ker je pač nikakva in nesposobna za slednje, da ni niti tisti osebi s katero seksa zanimiva?? Auččč..a sm te a
[/quote]

En takle komentar sem že prebral tule gor enkrat, si se mi zdela znana ja. Ja pa pejd v savno fukat ampak ne javno, ker ne vem če se to sme. Zaradi mene sicer lahko fukaš sredi kongresnega trga, še temo odpri za to če se ti zdi ideja dobra

Pa ne kar tam pred vsemi. Ne ne. Na samem ja doma v savni ne pa tako

Nič nimam proti če seksaš v svoji savni. Seksnje v savnah v katerih so se drugi ljudje pa je neokusno. Frajer naj vama najame privat če je Frajer ne pa de te poriva ali ti njega vsem na očeh. Normalni ljudje tja ne hodijo gledat seks ampak se hodijo savnat. Če nista socializirana raje ostanita doma.

Kolega dela v atlan… in pravi da je že vse mogoče videl, od klasike, gejevskih orgij, cigotov k si prpeljejo “lepotico”… vsake toliko tudi koga zalotijo in odslovijo. Je pa rekel tudi da se najbolj narežijo ko gledajo posnetke videonadzora, vsi srečni da ni zvoka.

Zdravo!

Mene osebno Sex v savni blazno rajca
🙂
Že večkrat probal, vedno nekaj posebnega. Sicer večinoma v zakupljeni sauni, včasih z malo sreče v skoraj prazni javni in enkrat tudi v swinger klubu pred publiko. Publika me ne moti, če je takšna, ki se strinja s tem. Se pravi v okolju, kjer se to smatra za normalno.
Pogosto fantaziram ta scenarij:
Se dogovorim ali slučajno srečam s privlačno neznanko v sauni. Najprej prikrito opazovanje, nato spogledovanje, nato me neznanka spogledljivo prosi, da jo v sauni pomagam namazati z medom po hrbtu… Privolim. Pri mazanju, masiranju mi roke občasno rahlo zaidejo nekoliko dalje, njej zelo paše, grem še dalje… Ona začne mazati tudi mene, se obrne… “to, kar se namaže, se potem tudi poliže” mi reče in začne Mazi moje nadlahti, prsa, trebuh, kurac (kjer se zadrži nekoliko dlje in posebej dobro namaže). Jaz počnem podobno pri njej… Lahko si predstavljaš, kako se potem zgodba nadaljuje 🙂
Že tudi realiziral, skoraj tako. Žal ne z neznanko. To bi bil še poseben čar.

Preveč filme gledaš…hhahahahahahahaha

Sicer pa na kratko, ja sex v savni je neke vrste ekstremen šport. Ne rabi biti sicer tista najbolj vroča, meni najbolj paše kakšna malo manj vroča turška. Vsekakor je pri tem zaželjeno biti v dobri formi in dobro hidriran. Sicer pa jacuzzi vedno top.

Interesentke: [email protected]

zakaj točno savna? ker so drugi ljudje zraven, ker je vročina, ker si preznojena?
mene nič ne mika na javnih placih karkoli počet.

Kako se pa kaj obnesejo kondomi pri 80stopinj in tam do 100stopinj?
Al bi ti z neznanko kar brez al kako?

Kako se pa kaj obnesejo kondomi pri 80stopinj in tam do 100stopinj?
Al bi ti z neznanko kar brez al kako?
[/quote]
več zdrži 😉


več zdrži 😉
[/quote]

Ne vem če guma ravno več zdrži pri tako visokih temperaturah. 🙂

Redni obiskovalci saven vemo, da se dogaja marsikaj. Od pomenljivih pogledov, do očitnih dotikov, prihodov parčkov iz saven pri čemer ima moški del “otekel” penis, tudi do raznih fafanj in tudi seksa.

Osebno mi kak poželjiv pogled z ženske strani ali dotik v bazenčkih prav popestri savnanje, sploh so mi interesantne starejše dame. Tisti, ki se sprašujejo zakaj se ljudje zabavajo v savni, verjetno gre za kombinacijo golih teles, vročine in sproščanja.

p.s. Da se ne boste ustrašili tisti, ki vas to moti(in razveselili tisti ki bi v savno hodili zaradi tega), savna ni ravno leglo razvrata, je pa to opazno, če redno hodiš, v prvi vrsti pa so ljudje v savni vseeno zaradi savnanja.

Grem v savno tudi sam ampak je zelo moteče,ko starejši dedi vsilijo v tebe tako imenovani Bisex

V savni je zakon

Tudi meni je top v savni. Pomenljivi pogledi, mladi moški, ki jim napol stoji… Domišljija dela 🔥💦

New Report

Close