Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex "statistika" tistih, ki ste v vezi

Sex "statistika" tistih, ki ste v vezi

To temo sem odprl tukaj in ne v temi “Sex v mestu”, ker se tukaj več bere in komentira.
Ne zanima me kako in kdaj, ampak samo koliko ste kaj spolno aktivni tisti, ki ste v vezi. Koliko ste približno stari, koliko časa v vezi in koliko ste spolno aktivni, koliko je sexa in koliko orale.

Ne zanima me na način da bi “bral zanimive zgodbice” ampak samo zato, ker se mi zdi da veliko ljudi “naklada” kolk imajo doma “akcije” in pa tudi zato, ker sem sam v zvezi 6 let in se mi zdi, da je čedalje majn akcije. Nekje 1x na teden, stara sva oba 29 let brez otrok. Nisem tip človeka, ki bi takšne stvari iskal drugje, ker mi družina in partnerski odnos pomeni ogromno! Ampak malo več akcije bi pa rad imel. Sva se že tudi pogovarjala o tem, ampak se ni veliko spremenilo.

No zanimajo me še vaši odgovori oz vaša”statistika”.

Stara 45 on jaz 38…dva otroka…sicer odvisno…ampak ene 4x tedensko zagotovo…oralno pa skoraj vedno…predigra…le če se bolj mudi pa tahitrega…so bila obdobja ko sva manj…npr zelo mala otroka…aja skupaj sva 14 let…

Tudi, po novem 1x na teden. Sumim, da dobi nekje drugje. 7 let zveza.

nova
Uredništvo priporoča

če se hvalim 5x na dan
realno .. vsak dan gledam mlajše

Tudi meni se zdi da ljudje bolj nakladajo kolikokrat, ker veliko moških pravi, da veliko premalo seksajo

TISTI, KI SO V VEZI 3 LETA IN VEČ IN SEXAJO VEČ KOT 2X NA TEDEN MORAJO MET IQ POD 50! Verjetno gledate tudi Dnevnik vsak dan od 7 do 8!

Pa kaj vem, ne delam neke evidence nad tem, ker mi je to skrajno butasto.. Ko nama pač zapaše se pokneva dol in to je to.. Recimo 2-3x tedensko..

A resno tako sumiš? Pomojem imaš celo prav

Vvezi 22 let
2otroka
Ze 10let nic
Jz 45 on 50

Hm v vezi 27 let, do izpred 4 let 1x tedensko sedaj 1x mesecno.
Sem se vpisala v jogo 🙂 najman 1x tedensko razvedrilo.

Maša je trenutno “neuporabna”!

Tudi bolj suša. Sicer se zaradi službe videvava samo čez vikend, ampak še takrat ne vedno. Ponavadi enkrat za vikend, včasih pa še to izpustiva. Pri nama bi pa jaz več, ampak neke pobude pa tudi ne dajem velik, ker se mi zdi, da mu je to čist dovolj. Eh…

Skupaj 10 let, dva otroka, oba okrog 40, 1x na teden je ze dosti, vcasih se to ne. Meni ok, njemu ocitno tudi, je pa recimo poleti na morju vec akcije;-).

4 mesece nič….. štrikam zokne. Jbg

2x na teden, mogoce 3x. V zvezi 10 let

Vrhunec spolne moči moškega je nekje pri 16 letih. Nekje do 30 leta zadeva počasi pada, po 30 pa še toliko hitreje. Ženske tudi podobno, mogoče z zamikom nekaj let.
Vse ostalo je velik gobec in lapanje v prazno ostarelih moških, kako se fukajo dan za dnem. Seveda imaš izjeme, ampak načeloma je tako.
Potem pri teh ostarelih letih ti pa pridejo pacienti, ki prakticirajo “kvaliteto” in “tantro” in pridobivajo sexualno energijo od same matere božje.

Dejstvo pa je da gre vse samo navzdol. Sploh kdaj pomislite kako ste bili potrebni pri 16-20 letih in kako ste sedaj pri 40+? Ne pomaga ti čisto nič, če orodje in možgani odpovedujejo….

Odvisno od cloveka, ne vem kako je pri moskih, ampak zase vem, da nikoli nisem bila ne vem kako obsedena s seksom, tudi pri 20 je bilo dost 1x na teden, kot je zdaj pri 40 dovolj 1x na teden.. pa tu nimajo veze staranje in upadli mozgani itd..
Razlika je edino to, da pri 20 imas partnerja tu nekje starega , ki si ponavadi zeli vec , kot tip pri 40 in pac seksas vec..ampak ce bi bil on zadovoljen g manj , bi pac manj in ne bi bila nobena katastrofa, kar se mene tice.
Pac se potrudis, ustrezes..eni pac imajo manjsi spolni nagon, drugi vecjega.

Ne razumem čist, zakaj postavljaš taka vprašanja, če že vnaprej veš, da ljudje nakladajo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni se pa zdaj pri 37 bolj seksa kot se mi je pri 20. Najbolj pa pri okoli 30.

TISTI, KI SO V VEZI 3 LETA IN VEČ IN SEXAJO VEČ KOT 2X NA TEDEN MORAJO MET IQ POD 50! Verjetno gledate tudi Dnevnik vsak dan od 7 do 8!
[/quote]

Še dobr da sem butast do fundamenta, da lahko veliko in pogosto sexam 😀
Kwa je že to IQ ? in kwa ma to veze s sexom?

1 leto in pol v vezi.

3x do 4x tedensko.

ne vem pa kaj bo po 6 letih. se mi zdi da je to kar normalno.. no ene 2x bi ze lahko. probaj vspodbudit malo akcije.

Skupaj sva 13 let, jaz 40 on 43 star.

Seksava tako, da se oba prilagajava en drugemu: 3-4 x na teden.
On bi 3 x dnevno, jaz 3 x mesečno.

Poročena 10 let, on čez 60, jaz mlajša. V povprečju vsak drugi dan (ali pa recimo 3 dni zaporedoma, pa potem 2 dni ne). Pobudo dajeva oba. Sicer pa – več seksaš, bolj to rabiš in obratno.

Jaz 31, on 38. Skupaj 13 let.
2-3 krat na teden. Včasih tudi več oz. manj.

Ok., dam sebe v moja 29 leta in mojo takratno partnerico, že kar nekaj let v vezi, sva bila tud brez otrok, ista genercija, vsak dan, edino tistih petih do sedmih dni ne, pa še to je včasih šlo, čez rdečo, pa nism nč s pendrkom dobil, hehe..

New Report

Close