Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu raziskovanje seksualnosti? :)

raziskovanje seksualnosti? :)

hejla

Nevem v kateri drugi temi bi lahk to odpru niti kje bi lahko bilo več anonimnih ljudi in ljudi ki povedo vse brez predsodka kot tukaj 🙂
namreč sm fant, moški kakorkoli si vzameš, sem v zgodnjih 20 letih in me zlo mika ful enih novih stvari in me zanimajo vaše izkušnje kako ste prišli do kašnih orgij, seksa z veliko mlajšo/starejšo osebo, seks z neznancem ipd do zdej sem imel same “resne” zveze, če se pri teh letih lahko tko izrazim in po zadnji razpadli vezi bi rad malce raziskoval :)))
seveda upam da se tudi kle pojav kakšna šansa ali pa pridem v stik z ljudmi ki jih zanimajo podobne stvari, moram pa povedat da nisem istospolno usmerjen, me pa ne moti če je zraven tudi kakšen moški
vem da je preko foruma enostavno blebetati in govoriti in nakladati but still smremljal bom to temo (razen če se zapre seveda:) kar pa upam da se nebo ker sm prepričan da je kr velik ljudi podobnih meni )… kot u svojo korist lahko rečem da sm zlo simpatičen po izgledu, temnolas (nočm izpast samovšečen, daleč od tega, sem zlo sramežljiva oseba, povem samo kar so rekli ljudje okol mene)
sm pa tudi izredno izredno izredno previden, vem kkšne nevarnosti in ljudje prežijo na internetu tko da bom vzpostavu kontakt z osebo le js sam, seveda najprej preko spleta 🙂 in pa tudi stvar mora seveda ostati popolnoma anonimna drugače no go 🙂

tko da zgodbe, nasveti in vse ostalo dobrodošli 🙂

lep dan <3

Usedi se na vlak za Villach (Beljak) in raziskuj seksualnost v tamkajšnjih brodelih (ti. Lufthaus-i ali FKK Club-i). Uživaj varno!

Zanimivo, jaz tudi nisem gay sem pa probal en krat z mojim frendom sva se pozabavala malo… Od kod pa si, če lahko vprašam?

žalostno je, da si kot popestritev večina ne zna predstavljat drugega kot klasične variante seksa z različnimi/več osebami.
raziskovati je možno ogromno samo z eno osebo, ki je bolj odprta, samo domišljijo rabiš. in VELIKO zaupanja, da si sploh upaš odpreti in začeti razmišljati o svojih fantazijah. pač živimo v svetu, polnem tabujev in družbenih pravil kaj je normalno in kaj ne, in večina niti lastnih velikih želja in fetišev ne pozna, ker si enostavno ne upajo razmišljati o tem. vsi razmišljajo samo o kvantiteti, s kolikimi partnerji (naenkrat), sprobavanje različnih, nihče pa ne razmišlja o kvaliteti. zato je mnogo nepotešenih in brez glave išče neko čudežno odkritje pri nekem partnerju, ki pa ga nikoli ne bo.
najprej odkrij kaj si želiš, potem pa to tudi išči in boš srečen. ne podleži družbenemu pravilu, da je kvalitetna spolnost taka, da jih čim več podreš in se greš trojčke.

New Report

Close