Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Danes grem fukat!!!!!

Danes grem fukat!!!!!

Nazadnje sem fukal leta 1987 in danes bom spet!!!!
Joj, kako ji bom delu. “preoral” ji bom brazdo, to vam povem!
Samo moram počakati do 15.30h, (dela do 15h), potem grem k njej, ampak jaz sem že zdajle pripravljen, vsakih 5 minut gledam na uro…..woooo-hooooooooo še malo!!!!!!
Obljubim vam, da jo ne bom nič šparal, kar puni hamer takoj.
Grem malo prej od doma, ker moram še rože kupit, neki bolj poceni, kakšne krizanteme ali pa trajnico, mogoče kaktus,…bom pogledal kaj imajo kaj.
Hrbet sem si pobril, stuširan sem, okrog penisa in jajčk sem se tudi uredil, jahooooo, gremo!!!!!!

Kakšne spodbudne besede?

Upam, da ne bo želela potem poroko z mano…..

Izkoristi priliko ker naslednjič boš dobil okoli leta 2045
Good luck

Mislim, da bo vsega hitro konec. Ko ti ga bo v roke prijela, bo že pljuval tisto zakisano rjavino, ker tolko časa nisi pucal. Pol bo pa že problem, če se bo sploh dvignil. Tako da, ne pričakuj preveč.


Sem se nasmejala……hahaha…..noro…….

odlično, po 30 letih, zdej je že vse za tabo, upam, da se ni ženska utopila v tvoji spermi.
gledam črno kroniko, pa nč, ok., dobro si opravil, hehe.

Da vi vidite kako sem ji delal!!????

Najprej sem šel v cvetličarno in je bila zaprta, ker so nekaj prenavljali (so ravno belili) ni bilo več časa, da bi šel na drugi konec mesta v drugo cvetličarno in sem šel naravnost v trafiko in sem kupil časopis Lady pa ene čigumije pa sem ji to nesel.
Pred blokom ni bilo prostora, zato sem parkiral kar na zelenico pred blokom, tam ko imajo za tepihe stresavat, me je neka stara baba napizdila, da se tam ne parkira pa neki je težila, jo sploh nisem poslušal, sem stekel v blok, dvigalo ne dela, sem moral peš v 7 nadstropje in končno prisopiham se spomnim da sem čigumije pa Lady v avtomobilu pozabil pa se mi ni ljubilo iti nazaj sem kar pozvonil, ona je odprla, in sem jo kar objel in to tako da sem jo za ritnice držal in nesel noter v stanovanje. Potem mi je želela tam neki stanovanje razkazat (me itak ni zanimalo) sem jo že začel ljubčkati po vratu in se slačiti zraven, ji je bilo malo nerodno in se je želela izviti iz objema in nekaj omenjala kavo pa neki, n evem itak me ni to nič zanimalo in sem že bil nag tam pred njo, mi je stal da mi je kar utripal zraven, nogavice si sploh nisem slekel, že sem ji sesal joške in si jih tlačil v usta in končno se je tudi njej posvetilo zakaj sem prišel in sva šla v spalnico, tam je bila neka slika od moža najverjetneje ali neki model pač, briga me glej, da je bilo malo bolj diskretno sem sliko obrnil proč, bolj zaradi nje, ali nagonsko, ne vem spomnim sem da sem jo obrnil kontra in potem mi ga je hotela fafat, pa sem ji rekel da ni časa za to, da bo potem, in sem ji ga dal notri, sunil ene 2-3 in brizgal seme vanjo, hehe. Temu se reče prehitri izliv haha, mi še nerodno ni bilo, sem ostal v njej še kakšni dve tri minuti, da je sam prilezel ven in potem sem ji rekel, da ga lahko fafa, in ga je vlekla in vlekla, potem je hotla v položaj 69, pa sem ji rekel, naj si jo umije da ne bom jaz tisto svojo spermo lizal, je šla v kopalnico in potem mi še vseeno ni bilo da bi jo lizal, se mi ni zdelo higiensko, sem ji rekel, da bom potem kasneje, pa mi ga je vlekla dokler ni spet bil trd in potem druga runda, tukaj sem zdržal mogoče 2 minuti in spet mi je prišlo vanjo hehe, spet v kopalnico, potem sem ji malo lizal pičko pa so me njene dlake motile,so mi kar za zobe šle, pa okrog nosa so me žgečkale in sem se delal da jo ližem v bistvu sem si pa prst oslinil pa sem jo s prstom dražil, ne vem če je opazila ali ne….ona mi ga je vlekla, potem sem ji ga dal notri, in potem sem šele fukal kot je treba, tam ene 10-15 minut jo nabijam, potem sem jo še v rit, pa spet v pičko, dokler mi spet ni prišlo vanjo, potem je šla spet v kopalnico haha, ampak meni se potem ni več dalo, sem šel domov tekmo gledat.
To je to.

Čak ma, čak, čak noris, pa ona se je več sprehajala kot fukala, ti si pa ležal kot ali paša…. To dons več ne gre tako, moral boš neke bolj moderne prijeme prakticirat v bodoče, če ne, si ga odjebal za naslednjih 30 let..

Glavno je da si se spraznil…morda bo spet kakšna tvoja zgodba pisana tukaj gor čez 30 let….hehehe…se nasmejal….

hahaha, lažnivec mulc

Jaz sem mislila, da ko je sliko moškega obrnil, da mu bo na koncu povedala, da je to ona pred operacijo spola.

hhehehe kako sem se pa nasmejala temule ja bo rja ven špricala ehhehe

Spet?

New Report

Close