Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mlajši moški

Mlajši moški

Stara sem 40+. Zadnje čase imam nenehno željo po sexu z mlajšimi moškimi. Sem sicer v zvezi, ampak nepotešenah in potrebna. Kako naj premagam to potrebo?

Pejd raje na WC žepni biljard igrat.

Ne razumem, zakaj nesramnost?

nova
Uredništvo priporoča

Milfica, imam podoben problem kot ti.

Vezan, nepotešen, potreben, mam 32 let. Nenehno sanjam o ženski, ki jih ima čez 40, Ne vem, nekaj me vleče k vam.

Želim si ob klepetu spoznat kako tako damico, ki bi želela enako, torej, da išče mlajšega, jaz starejšo.

Si mogoče za klepet? ZS ali moj mail: [email protected]


Ne razumem, zakaj nesramnost

bla bla bla

Če si v resni zvezi in hočeš to obdržat in ne iščeš skok čez plot, potem prosim povej svojo potrebo in fantazijo tvojemu in mu daj vedeti, da te je dolžan zadovolit. Če pa tega ni zmožen pa poiskusita skupaj poiskat kakega mlašega, da te zadovolji, mogoče pa ma on iste fantazije po mlajši, sam noče priznat, nikoli ne veš. Poiskusiti ne greh.

Dvomim :). Njegova fantazija je kavč, pivo in tv 🙂

Potem pa poglej ZS ;).

Jaz imam tudi željo s starejšo….kako te lahko kontaktiram??

Pisi mi 😉 sem 25 petnik iz Lj s svojim prostorom 🙂

Se opravičujem…moj post ni bil mišljen kot iskanje moških, kot ste to nekateri narobe razumeli.
Če želite klepetati, pa me lahko dodate na skype ali viber. Moja telefonska je 069 ******
Prosim za diskretnost.


Od kod pa si?

Za telefon to ni važno 😉

Dokler je vlažno? 🙂

Javi se…sem ti na voljo…

iz kje si ? sem star 29 let in všeč so mi starejše
če te zanimam pišimi

Menim,da električni diodo ti bo veliko rešil. Drugače se pa javi.

031 229-231

Tudi jaz bi rad spoznal kakšno starejšo. Star sem 34 iz okolice MB.

 

 

Oh joj, to pa res ni nek trud, koki no. Gre za zabavo za par minut.

Saj mene se nekako zabava, ne skrbi. Ko s svojimi vpisi ne sluzis vec namenu lezerne 5 min zabave, te tako kot ostali enostavno ignoriram.

Pa ne da bos zdaj

Spizdil?

Alo, pizda smrdljiva, daj povej zakaj ti meni smrdiš na Darwina?  Enako zabit, enako zahojen, enako omejen, enako primitiven, kadar dobiš pod rilec nekaj, kar ti ne sede v tvojo prašičjo glavo?

Kaj je s tabo, ti smrduh retardirani?  Kaj ti ni jasno?  Alo nazaj v greznico, smrad.

A ti ni jasno, da si retardiran, da si gnil v betico, da si navaden gnus, smrad, pizda smrdljiva?

In ti, izmeček boš zmerjal druge kot pritlehne in potuhnjene?  Ti?

TI?  Ki si naveden izmeček, debilen, moten, zaostal, avtističen, zavožen gnoj, ki si glede na gobezdanje in svinjanje zasluži samo 2 dl solne kisline direkt v gobec?

A še česa ti zaostalo debilno ne razumeš?  Boš spet najdlo kej, da se boš usajalo in krulilo v nedogled?  Je težko, ko si tako počen, smrdljiv, kmetavzarski imbecil, ki nima pojma o pojmu?

Kaj je s tvojo brozgo v tvoji napihnjeni glavi?  Se ti je že skisala, jo lahko prodaš kot kislo zelje, ti pofukelj retardirani avtistični?

Si tako debilno zaostalo, da ne razumeš kaj ti ljudje odgovarjajo?  Si želiš kurca v tvoje smrdljivo dupe?

Koga hočeš prepričat da te cela Ljubljana čaka – tebe in tvoj retardiran ksiht, kretensko cviljenje in fehtanje za kurca?

Ti, defekt pokvarjeni, boš tukaj smetil po temah in delal zgago s svojimi idiotskimi izjavami ki prihajajo iz tvoje počene smrdljive plesnive betice skozi tvoja nagravžna usta polna gnilih čekanov, od koder uhaja tvoja smrdljiva sapa?

Koga ti farbaš, izrodek zmešani?  Tvojih smrdljivih povešenih noben noče.  Tebe noben noče.

Si samo IZRODEK.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
fuj, spet plesnivi imbecil, 10.04.2023 ob 21:08

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚, 10.04.2023 ob 18:49

“Dolgočasen si”, 

a si končno dojela BREZPREDMETNOST svojega bluzenja, ki nima da si zaprla svoj neumen gobec preden bi nabruhala druge nesmisle?

 

In potem še praviš, da si zgolj DVA dneva pišeš z menoj. Jah ali imaš MOŽGANSKO POŠKODBO, da si pozabila kako sva se že zapletla ali pa lažeš.

In veš zakaj tako mislim? Enostavno zato, ker se zdi nemogoče, da bi bila na temu forumu ŠE ENA TAKO ZABITA OSEBA KOT SI TI. NEMOGOČE.

Ker imam tak dialog, kot ga imam s teboj sem imel že velikokrat. In vedno sem si mislil, da se zdi neverjetno, da obstaja tako debilna in zaostala oseba kot si ti.

Ker enostavno tako zaostalo imbecilno osebo kot si ti težko najdeš. LEPOREČNICA prepoznavam te kot glavno zlo tega foruma.

Tok debilnih kot si ti ni.

Ti si sranje od človejka, ti si poosebljena PRITLEHNOST in POTUHNJENOST.

GNUS v človeški podobi, ki se kot klop ali pijavka prisesa na ljudi in jim jemlje energijo s svojo debilnostjo.

Alo, pizda smrdljiva, daj povej zakaj ti meni smrdiš na Darwina?  Enako zabit, enako zahojen, enako omejen, enako primitiven, kadar dobiš pod rilec nekaj, kar ti ne sede v tvojo prašičjo glavo?

Kaj je s tabo, ti smrduh retardirani?  Kaj ti ni jasno?  Alo nazaj v greznico, smrad.

A ti ni jasno, da si retardiran, da si gnil v betico, da si navaden gnus, smrad, pizda smrdljiva?

 

In ti, izmeček boš zmerjal druge kot pritlehne in potuhnjene?  Ti?

 

TI?  Ki si naveden izmeček, debilen, moten, zaostal, avtističen, zavožen gnoj, ki si glede na gobezdanje in svinjanje zasluži samo 2 dl solne kisline direkt v gobec?

 

A še česa ti zaostalo debilno ne razumeš?  Boš spet najdlo kej, da se boš usajalo in krulilo v nedogled?  Je težko, ko si tako počen, smrdljiv, kmetavzarski imbecil, ki nima pojma o pojmu?

Kaj je s tvojo brozgo v tvoji napihnjeni glavi?  Se ti je že skisala, jo lahko prodaš kot kislo zelje, ti pofukelj retardirani avtistični?

Si tako debilno zaostalo, da ne razumeš kaj ti ljudje odgovarjajo?  Si želiš kurca v tvoje smrdljivo dupe?

Koga hočeš prepričat da te cela Ljubljana čaka – tebe in tvoj retardiran ksiht, kretensko cviljenje in fehtanje za kurca?

Ti, defekt pokvarjeni, boš tukaj smetil po temah in delal zgago s svojimi idiotskimi izjavami ki prihajajo iz tvoje počene smrdljive plesnive betice skozi tvoja nagravžna usta polna gnilih čekanov, od koder uhaja tvoja smrdljiva sapa?

 

Koga ti farbaš, izrodek zmešani?  Tvojih smrdljivih povešenih noben noče.  Tebe noben noče.

Si samo IZRODEK.

 

 

 

 

[qu

ote id=”23217671″][/quo

te]

New Report

Close