Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A vam pride močneje in hitreje, če je partner privlačen vizualno?

A vam pride močneje in hitreje, če je partner privlačen vizualno?

V naslovu.

Najbolj grd tip me je najbolj zadovoljil, sem pa morala fejst mižat. Tip, ki mi je bil vizuelno najboljši me je pa od zadaj, tako da ga nisem videla, mogoče mi zato ni prišlo.

V temi je vsaka krava črna.

A ti kar seksaš z nekom, ki ti vizualno ni všeč al kako? Če mi tip vizualno ni všeč, z njim sploh ne bom nič počela. Drugače pa…najboljše je bilo z eno “ogromno mrgo”…..uf kaj mi je delal. Un ta najbolj “suh” od vseh je bil pa najslabši. Ga ni bilo nič v hlačah. Sej se je trudil na vse načine ampak ni to to.

To je eno. Drugo je pa a je vprašanje samo o nekem seksu ali dejansko o partnerju?

hmm, zadnje čase imam občutek, da mi bi najmočnejš prišlo z pamtno žensko, s katero bi bila predigra pogovor na nivoju ženske in moškega, ki sta nekaj že dala v življenju čes in uživata življenje, ki ga živita zdej, ter se seveda zavedata let, ki jih imata in se noben ne dela 15 let mlajšega kot je, ker mu to kao vsi govorijo, hehe,…. tako nekako.
Dočim, dost let nazaj, sem imel vizualno privlačno partnerko, pa še pametno po vrhu, tako, da mi je prihajalo kot po tekočem traku, močno in intezivno, hehe,….. pole, vmes, je pa ena švabica uletela tako mimo grede, pa sem probal, kljub temu, da ni bila na nivoju moje partnerice v nobenem pogledu, ni pa bila slaba,….. ejj, pa sem jo tako zalival, da sm se še sam seb čudil, od kje toliko sperme na njenem telesu. Dobr rajc je bil tist f u k, ko se energija strasti poklopi v nulo, pol pa ti razum svoj qurac, če moreš, hehe…..

ja res je to, če je tip res privlačen lahko ženski res hitreje pride, rata tudi bolj mokra če je tip tako privlačen in vse.

New Report

Close