Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali sem gej?

Ali sem gej?

Imam punco in hodim na faks. Zdaj imam diplomo in hočem še magisterij. Ker sem lep, mi je eden od soštudentov rekel, da sem mu všeč in da naj poskusim z njim. Mahnil sem ga za bučo. Takšni tepci mi niso všeč. Mi je pa všeč nekaj čisto drugega.
Ko sem imel na dodiplomskem izobraževanju prasko sem spoznal zanimivo žensko. Že takoj na začetku mi je bila na nek čuden način zelo všeč. Gospa, šefica, z audijem A6, kostimom, hlačnimi nogavicami in visokimi tenkimi petami na čevljih mi je delovala zelo elegantno. Vseeno mi je bilo, če je poročena.
Njen parfum me je omamil in njen šal, ko mi ga je zavezala za zapestja mi je bil zares všeč. V glavnem že več kot eno leto igram z njo čudne spolne igrice. Všeč mi je, če me zveže in mi v rit potisne velik gumijast čep. Malo sicer zaboli, toda takoj mi postavi tiča pokonci in potem imam z njo močan in intenziven seks. Predvsem, ker ima tisti čep nekakšen kabel in gumbe s katerim ona nadzira moč in intenzivnost vibracij. To mi je všeč, ker me močno vzburi. Všeč mi je tudi, če me biča po stegnih in zato me zanima, kaj je narobe z mano?
Svojemu dekletu seveda ne povem tega in ker sem v študentskem domu sva skupaj samo med vikendi. Z gospo se pa dobim samo v ponedeljek, da do vikenda že izginejo vse modrice pridobljene med varjanjem. Da punco varam in sem baraba. To vem. Ne vem pa, če nisem poleg tega, da sem baraba še gej. Ker tega si pa res ne morem privoščiti. Fantje me ne privlačijo.

Ali tipom paše dobiti dildota v rit?

Imam punco in definitivno nisem gay, mi pa zelo paše ko si npr. dam kaj v ritko. Me pa tipi vizualno ne privlačijo… Tak da jaz bi rekel, da nisi gay …

oh kolk stvari vas še čaka pogruntat, fantje imamo v riti neke vrste “g-točko” in vsakemu tipu paše, so pa idioti ki mislijo da je to pedrsko in to odklanjajo. seveda je pravilna higiena predpogoj, dost tipov rajca tut to da mu ženska liže rito.

point je: če u nečem uživaš, uživaj in ne razmišljaj preveč kako nalepko bi dau gor. nisi ne gej nisi niti bisex, enostavno uživaš v analnem stimulansu. gej sm jst ker me tipi privlačjo tud vizualno in mentalno, definicija spolne usmerjenosti je po tem v koga si zaljubljen, ne pa po tem kaj si daš v rit. 😀

New Report

Close