Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu avanture z pari

avanture z pari

Pozdravljeni, zanima me ali dejansko obstajajo pari ki si želijo da se jima pri seksu pridruži še en moški in kje spoznati takšen par?

Samo da še povem sem 34letni tip 187cm 82kg 15cm vitke postave, temne kratke lase, urejen iz osrednje slovenije.

Dejansko obstajajo in zagotovo te bo kakšen par v kratkem kontaktiral preko zasebnega sporočila, ker imaš udobno dolg penis.

nova
Uredništvo priporoča

Nism probal in po moje nimaš šans, da se komu pridružiš, saj bi bilo najbolj pošteno, da imaš še ti bejbo, katero bi porival tip od te bejbe, katero ti porivaš. To, tako je v življenju, hehe…

Lupček, z pari ne bo nič. Poskusi kje S pari;)

Se opravicujem res je slovnicna napaka.

Popaj jaz sem bisex in iscem take pare ki si to zelijo. Po moznosti sta lahko oba dominantna. Mi je pa jasno da verjetno ni v sloveniji veliko parov ki si tega zelijo oziroma ne vem koliko iscejo po spletu.


Hahaha

Nic se ne hecam, ampak resno iscem. Zdaj koliko je v Sloveniji parov ki imajo enako zeljo pa ne vem. Ne vem ce sploh obstaj tak par.


Sprašujem, če se hecaš s tistim kar sem v prejšnjem citatu poboldala.hahaha

Nic se ne hecam

Če greš poswingat načeloma ni problem, če nisi vsiljiv in se zadovoljiš s tistim kar ti dopuščata. Sicer pa na avanture.net vsak mesec oglašuje par, ki ponuja dominacijo v svojem laboratoriju . Je sicer plačljivo ampak ona2 ne živita od tega, plačujeta pa prostor in opremo, kar stane. Sta ljubitelja v okolici Ljubljane.


midva imava željo da se bi nama pridružil še en par

Če zanima kakšen par srečanje z mano naj piše na [email protected] in se tam dogovorimo.sem pa iz ljubljane,vezan,diskreten ,tudi plac zrihtam..moje slike so na avanturah,moj nick boboo. lp

samo z moškim pa ne bi šeu ?

Koliko pa si star in od kod si?

30. vzhodna SLO

Pozdravljen
Obstajajo tudi taki pari, nic novega, klasicen trojcek, cuckold, sendvic ipd..

Chip

Ni para ki bi sprejel samo moskega. Ce pa se ze kdo javi ni resen. Naj me kdo demantira. Lp

Obstaja, obstaja ;). In se najde

O ja…..res je,da obstajajo…..😉

Jaz tudi vzhodna SLO 28 mas kak kontakt?

Prav lepa številka, marsikdo nima niti tolko. Je fant vsaj pošten in ne pretirava z dolžino

Dokler se ne boš naučil ločit z in s, te noben ne bo iskal 🙂

Obstajajo! Midva z mojim (oba dominatna in izkušena v bdsm) iščeva podrejenga pasivca, biseks in obvezno OBREZAN!!! za klasični trojček z dodatki dominacije. Info na [email protected]. Pričakujem da predstaviš sebe in svoje želje, preden začneš postavljati vprašanja.

New Report

Close